Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-17-2010, 23:20
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Tudom, de a bankkartyam nem kepes erre. (csak boltban lehet vele fizetni)


De ha kepes is lenne erre, kicsit paranoias vagyok ez ugyben. Kiadni neten az adatait...
jahh, értelek...

nahh igen... erre én is, főleg hogy elmentette az kártyám adatait, és így ha valaki feltörné a paypalom akkor vígan vásárolhatna a kártyámmal... szóval töröltem a kártyaadatokat a rendszerükből, és kipróbálom, hogy meg lehet-e adni csak "egyszeri használatra" az adatokat. De még nem kellett vipet töltenem azóta...
Sponsored Links
  #22  
Old 08-18-2010, 07:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De ha kepes is lenne erre, kicsit paranoias vagyok ez ugyben. Kiadni neten az adatait...
A való életben ez a paranoia miért nincs meg? Boltban vadidegen embernek odaadni a kártyát, aki ki tudja mit csinál vele... Sőt, ország-világ elé kiteszi akár közértben, akár postán. A válla mögött, vagy a Te vállad mögött bárki látja, lefényképezi, még az ellenőrzőkód is ott van, azt is lekapja, anélkül, hogy észrevennéd.

Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy ellopják a kártyaadataidat a való életben, mint a neten.
__________________
Hódító * Queosia
  #23  
Old 08-18-2010, 08:40
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A való életben ez a paranoia miért nincs meg? Boltban vadidegen embernek odaadni a kártyát, aki ki tudja mit csinál vele... Sőt, ország-világ elé kiteszi akár közértben, akár postán. A válla mögött, vagy a Te vállad mögött bárki látja, lefényképezi, még az ellenőrzőkód is ott van, azt is lekapja, anélkül, hogy észrevennéd.

Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy ellopják a kártyaadataidat a való életben, mint a neten.
bennem ott is megvan... sose tévesztem szem elől a kártyámat, illetve a pinkódomat sem úgy ütöm, hogy a billentyűzetet nézem, hanem a környezetet figyelem... ilyen szempontból féltem a pénzem.
  #24  
Old 08-18-2010, 08:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by andriss View Post
sose tévesztem szem elől a kártyámat
Ez önmagában semmit nem jelent. Nem téveszted szem elől: pontosan látod, hogy oda tette maga elé. Pontosan látod, hogy odatette a billentyűzetre. Amit nem látsz pontosan, az az, hogy közben ki fotózza le, és máris megvan a kártya összes adata. És persze most nem egy nagy fényképezőgépre gondolok, amivel odaáll, hogy bocs, pillanat, vakuvillanás, és háhááá, megvan. Elég egy gombkamera, vagy bármi hasonló, amit észre se veszel.

Jó, persze KisPistike honlapján én se szívesen adnám meg a bankkártyám számát, sőt az év elejei PPO botrányból okulva például az OTP oldalán sem adom meg. És ezt a logikát követve a Hódító oldalán sem kell senkinek megadnia, ezért használunk két neves nemzetközi külső céget a fizetések feldolgozására. Nekik azért azt gondolom, hogy már nagyobb biztonsággal meg lehet adni.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 08-18-2010, 09:35
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez önmagában semmit nem jelent. Nem téveszted szem elől: pontosan látod, hogy oda tette maga elé. Pontosan látod, hogy odatette a billentyűzetre. Amit nem látsz pontosan, az az, hogy közben ki fotózza le, és máris megvan a kártya összes adata. És persze most nem egy nagy fényképezőgépre gondolok, amivel odaáll, hogy bocs, pillanat, vakuvillanás, és háhááá, megvan. Elég egy gombkamera, vagy bármi hasonló, amit észre se veszel.

Jó, persze KisPistike honlapján én se szívesen adnám meg a bankkártyám számát, sőt az év elejei PPO botrányból okulva például az OTP oldalán sem adom meg. És ezt a logikát követve a Hódító oldalán sem kell senkinek megadnia, ezért használunk két neves nemzetközi külső céget a fizetések feldolgozására. Nekik azért azt gondolom, hogy már nagyobb biztonsággal meg lehet adni.
nem mondasz hülyeséget... igazából nem attól félek, hogy a paypal majd lehúz pénzzel, hanem hogy valaki feltöri az accountot, és mivel be volt regisztrálva a bankkártyám, ezért egyből le tudja húzni a pénzeket... így meg (remélem), hogy minden alkalommal újra meg kell adnom a kártyaadataim, amit biztonságosabbnak érzek...
  #26  
Old 08-18-2010, 23:22
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Én azt tudom felajánlani segítség gyanánt, hogy ha megírod privátban nekem az országod sorszámát, akkor minden hónapban kapsz 2 VIP SMS-t tőlem.
A 30 ezres telefonszámlámon az az 500 Ft lesz a legkisebb tétel...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
The Following 3 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #27  
Old 08-19-2010, 06:20
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Én azt tudom felajánlani segítség gyanánt, hogy ha megírod privátban nekem az országod sorszámát, akkor minden hónapban kapsz 2 VIP SMS-t tőlem.
A 30 ezres telefonszámlámon az az 500 Ft lesz a legkisebb tétel...
Köszönöm Gee, de ilyet nem fogadhatok el. De rendes Tőled.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Paypal Deni Általános beszélgetés Hódítós témákban 147 03-04-2010 21:38
+10% bónusz bankkártyás és PayPal VIP tagságra Ati Fontos bejelentések 1 03-01-2009 11:42
PayPal kontra szabi Zoli Segítség 10 06-24-2008 13:12
PayPal fizetések a hétvégén Ati Fontos bejelentések 0 05-18-2008 20:11
PayPal használata? Phoenix PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 19 04-10-2008 18:26


All times are GMT +1. The time now is 17:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu