Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4101  
Old 03-24-2014, 20:03
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Jó is lenne. De nem hiszem, hogy ennek van valóságalapja.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #4102  
Old 03-27-2014, 18:26
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Miután a Wisla Plock elleni férfi kézilabda Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első meccse során a lengyelek nagy vendégszeretettel fogadták a magyar szurkolókat, most pedig az MKB-MVM Veszprém látja vendégül az ellenfél drukkereit.

A magyar klub közlése szerint a lengyel és a magyar nép közti barátság jegyében és viszonzásul a lengyelek múltheti kedvességéért, a szombati Veszprém–Plock mérkőzés után a Veszprém Aréna előtt megvendégelik a vendégszurkolókat, valamint a Lengyelországba kilátogató hazai drukkereket. A menü: pincepörkölt, rétes és egy korsó sör.

A mérkőzés előtt, a bemelegítés alatt lengyel számok lesznek hallhatóak, a szurkolók pedig meglepetéssel készülnek a lengyel vendégeknek. A vendégcsapatot is meglepetés várja majd az öltözőben, viszonozva ezzel az ott kapott ellátást.
Mint ismert, a Veszprém egygólos hátrányból várhatja a visszavágót.
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #4103  
Old 03-29-2014, 21:05
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
A földet összehasonlíthatatlanul könnyebb megvédeni, mint megszerezni.

Az, hogy erre Te nem vagy képes még nem dönti meg ezt az alaptézist!!!
Szerintem utoljára pattant az oritok, amikor kijött..
Lehet itt személyeskedni, de mindketten tudjuk, hogy akkor azért jöttetek ki, mert szabis klántársak miatt ingyenföldnek gondoltátok az orim..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #4104  
Old 03-30-2014, 13:05
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Szerintem utoljára pattant az oritok, amikor kijött..
Lehet itt személyeskedni, de mindketten tudjuk, hogy akkor azért jöttetek ki, mert szabis klántársak miatt ingyenföldnek gondoltátok az orim..
Amikor Orsival jöttünk fel, nem egy országotok ingyenföld volt, köztük Te is. Ezen kár vitatkoznod. Néha meg mennek ki úgy seregek, hogy van esélye pattanni, ettől nem lesz semmilyen érdemed. Vagy nehéz volt bevenni az íjat meg felrakni a védelmet?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #4105  
Old 03-31-2014, 02:06
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amikor Orsival jöttünk fel, nem egy országotok ingyenföld volt, köztük Te is. Ezen kár vitatkoznod. Néha meg mennek ki úgy seregek, hogy van esélye pattanni, ettől nem lesz semmilyen érdemed. Vagy nehéz volt bevenni az íjat meg felrakni a védelmet?
Amikor te beütöttél (Orsi nem ütött), akkor mindketten tudjuk, hogy termelt az orim elég rendesen..(nem mellesleg kb mindenki kiszabizott, amint odaértetek, én is, csak én azért, mert azt hittem Dani behozza majd az országát és rajta tovább mentek.. de nem tette, így az orimat behoztam és úgy történt az ütés ahogy számoltam.. csak te ütöttél és te is felülről.. klánnak nem volt érdeke, hogy egy kis földvesztés elkerülése miatt szabin üldögéljek továbbra is..) plusz a te vezéred hozta ezt ide külsőre.. pl ha már annyira erősek vagytok beszéljünk nyíltan.. amíg nem volt az orim könnyű célpont(szabin a többi ori a klánból) az oritoknak eszébe nem jutott kijönni, pedig addig is 4 vs 1ben voltatok és addig sem volt semmi esélyem érdemben reagálni.. alapból ez egy rossz támadás volt, amit normál körülmények között hatalmas mínusszal zártok volna, de egyértelmű miért nem reagáltam le.. egy: mert kifokozott volna, kettő: mert utána rám fokoztok ti ketten is, három: mert már egy ideje nem igazán van kedvem játszani, ekkor már csak az utolsó klánütés miatt voltam bent(amit ráadásul egyik ori elrontott, így ki is maradt)..
Igazából olyan helyzetet teremtettetek, ami kb érdektelenné teszi ellenetek a harcot a klánok nagy részének, nem véletlen ment mindenki szabira kettőtök mellett mikor pékekről feljöttetek.. nem feltétlen csak a ti hibátok, bár nem értem igazából ebben mi a kihívás? Kb mint kisgyerektől elvenni a nyalókáját..
Ha sikerült volna 9 olyan klántagot találnom, aki aktív és tud is játszani (ezért is jöttem vissza pár hónap után játszani), lett volna néhány ötletem hogy okozzunk egy kis fejtörést nektek, sajnos bő egy év alatt össz 3-4 jobb(de inkább közepes) tagot sikerült találni, de ezeket sem egy időben, mire újabbak meglettek régiek kikoptak..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #4106  
Old 04-02-2014, 15:55
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Semmi áprilisi tréfa?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #4107  
Old 04-03-2014, 18:47
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Hol van már elseje!!
Reply With Quote
  #4108  
Old 04-04-2014, 21:03
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Az OTP-s Csányi és a multik harácsolása miatt zárhatnak be postákat, szűnhet meg több ezer munkahely

Magyarországon, mint köztudott, az egyik legnagyobb – még állami kézben lévő – munkáltató, a Magyar Posta Zrt. önmagában több százezer embert foglalkoztat országszerte. Ezek jelentős részét nem a kiemelkedő bérezéséről híres, de sok család létminimum-közeli megélhetését biztosító, hátrányos helyzetű kistelepülésen megmaradt és még működő postahivatalok fedik le.
Kívülről nem tűnik soknak, de ahol működik posta, ott ez önmagában 5-8 család megélhetését biztosítja. Ez főleg az ország keleti régióiban érhető tetten, ahol sok helyen szinte nincs is más kommunikációs forrás, és szinte egyetlen kapcsot jelenti a külvilággal. A posta helyzetét tovább rontja, hogy az elektronikus levelezés fejlődésével egyre kevesebb levelet küldünk hagyományos módon, a postai levelezés szinte megmarad a hivatalos levelezés és a számlák továbbításának szintjén. És pont ebben van a probléma, hiszen az egyik legnagyobb bevétele a postának a sárga csekken történő átutalás.
Egy forrásunk szerint éppen ettől a megmaradt bevételi forrástól akarja most megfosztani a Postát a két nagy külföldi multicég, az Auchan és a Tesco – az egyébként magyarnak tartott, multimilliárdos Csányi Sándor által vezetett OTP segedelmével. Ha sikerül véghezvinni elképzeléseiket, akkor sok, elsősorban kisebb postahivatalt be kell zárni, illetve ezrével, ha nem tízezrével fognak a postai alkalmazottak átkerülni a munkanélküliek – a Zsidesz szerint egyre kisebb – táborába, elsősorban a kevesebb munkalehetőséggel bíró, elmaradottabb országrészeken.


Az amúgy is haldokló magyar vidék még nehezebb helyzetbe kerül, sok esetben az egyetlen megélhetési forrás fog megszűnni sok vidéki ember számára. A kérdés örök: hogyan? Hát árulók segítségével, akiket okkal, vagy ok nélkül kirúgtak a Postától, és eladták magukat és tapasztalataikat az ördögnek. Egy ilyen sértődött ember kapta feladatul az OTP-n belül a „sárga csekk” projektet. Ő Bakati Gábor, aki a Posta egyik felső vezetőjeként több fejlesztést is csődbe vitt, ezért tavaly kirúgták. Személyesen ő a felelős a Makrogamma ingatlanalap tönkretételéért is. Sértettségében úgy áll bosszút a Postán, hogy az OTP (alias Csányi Sándor) erejét és jelentős befolyását felhasználva az egyik legjelentősebb bevételi forrást vonja el tőlük.
Bakati azon munkálkodik, hogy az Auchanban és a Tescóban a francia kenyér és a szlotán sör mellett egyidejűleg a sárga csekkeket is be lehessen fizetni. Látszólag ezzel még nem is lenne baj, csak így az a pénz (a csekk után járó jutalék), amiből a Postát fenntartjuk, ezután nem oda kerül, hanem az ország(ki)rabló multikat és Csányi Sándort fogja tovább gazdagítani. Ami még rosszabb.
A sértettségében vergődő Bakatinak ehhez a gyomorforgató akciójához egy újabb áruló révén a Postán belül is van segítsége. Régi harcostársa, Papp György, a Posta jelenlegi pénzügyi vezetője mindenben segíti a munkáját, feltehetően azzal az ígérettel megnyugtatva, hogy Papp később sem marad munka és vagyon nélkül.
Pappnak hatalmas gyakorlata van a postásvagyonok magánkézbe juttatásában, mert az ő vezetése alatt lett a Postás Magánnyugdíjpénztár és a Postás Egészségpénztár a Posta helyett az OTP érdekeltsége… Ha Postánál üzemelő rendszert belső segítséggel kiépítik, a multiknál látszólag könnyebb lesz az életünk, mert az „olcsó” termékek vásárlása közben – szintén látszólag – megússzuk a sorban állást a postán. Ha nem tudjuk, nem is foglalkozunk azzal, hogy így a Posta bevételtől esik el, és előbb-utóbb vagy állami segítségre szorul a mi pénzünkből, hogy elkerülje a csődöt, illetve ismét meg kell húznia a nadrágszíjat, ami manapság létszámleépítést, postahivatalok bezárását jelenti, főleg a kisebb lélekszámú településeken.
Legfeljebb bevásárlásból hazafelé menet elfordítjuk a fejünket, mikor a gazzal felvert, bezárt posták előtt elmegyünk. Egyetlen hazafias ember sem engedheti meg magának azt a luxust, hogy a „zsírosra” hizlalt külföldi multik a magyarnak hazudott bankok segítségével magyar munkahelyeket tegyenek tönkre. Nekünk meg továbbra is el kell tűrnünk, hogy a mi vagyonunkat néhány kapzsi állami alkalmazott elherdálja…
Vasárnap jöhet el az a pillanat, hogy a magyar nép a Jobbik segítségével rendet rakhasson, hogy a köz vagyona ne egyes emberek zsebébe vándoroljon, vagy külföldi cégeket gyarapítson, hanem munkahelyeket őrizzen meg az utókornak.


További részletek: http://kuruc.info/r/2/126085/#ixzz2xwww019w
Reply With Quote
  #4109  
Old 04-05-2014, 11:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
másold már be azt az 50-100 klánütést az elmúlt egy évből az heti kettőt jelentene illetve ha a kisklánok nem találkoztak szétdobálással, akkor az azt jelenti, hogy csak a nagyklánok dobálnak szét. ha a ti értékrendetek szerint vannak kis és nagy klánok és a kisklánokat akarjátok megvédeni mindenképpen akkor ezzel a változtatással igazából az ő helyzetük nem változik.
Ha az érvek kifogynak jöhet a személyeskedés..
Honnan másoljam be mégis? Még ami el is volt mentve azt is kitöröltem mikor abbahagytam, minden egyéb hóddal kapcsolatos dologgal együtt..
De kb volt 10 darab egyfős klánütésem míg 2król 5kra mentem és fordultam másik orimmal, aztán Huhuhuhú-val volt min 30-40 ütésünk, persze ennek fele 1 majd 2 fővel(ezt tudhatod, ekkor volt a legtöbb hiénázás a klánod részéről), emellett volt 30-40-50 kisklánozva ütése a tagoknak(azért veszem saját tapasztalatnak, mert én terveztem meg mikor ki menjen ki ütni és kire..), ebben volt lesett szabi ellen egy nap alatt 4-6 ütés, emlékeim szerint ilyen két-három volt, és volt kiszámolt és megtervezett ütés is bőven..
50-100 ütés nem olyan nagy dolog.. 50nél egészen biztos, hogy több ütésünk volt..
Bár igazából kb nem is számít, ha elhiszed, vagy sem, ettől nekem nem lesz sem jobb sem rosszabb..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #4110  
Old 04-05-2014, 11:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ha az érvek kifogynak jöhet a személyeskedés..
Honnan másoljam be mégis? Még ami el is volt mentve azt is kitöröltem mikor abbahagytam, minden egyéb hóddal kapcsolatos dologgal együtt..
De kb volt 10 darab egyfős klánütésem míg 2król 5kra mentem és fordultam másik orimmal, aztán Huhuhuhú-val volt min 30-40 ütésünk, persze ennek fele 1 majd 2 fővel(ezt tudhatod, ekkor volt a legtöbb hiénázás a klánod részéről), emellett volt 30-40-50 kisklánozva ütése a tagoknak(azért veszem saját tapasztalatnak, mert én terveztem meg mikor ki menjen ki ütni és kire..), ebben volt lesett szabi ellen egy nap alatt 4-6 ütés, emlékeim szerint ilyen két-három volt, és volt kiszámolt és megtervezett ütés is bőven..
50-100 ütés nem olyan nagy dolog.. 50nél egészen biztos, hogy több ütésünk volt..
Bár igazából kb nem is számít, ha elhiszed, vagy sem, ettől nekem nem lesz sem jobb sem rosszabb..
itt nem hit kérdéséről van szó, visszanéztem a mentett ütéseket és 7 helyen szerepel a klánod az elmúlt 3 évben
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 09:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu