Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1081  
Old 12-10-2013, 20:14
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Még mindig az az óriási baj, hogy az ilyen latolgatásoknál azt veszitek figyelembe, hogy egy tolvaj csak 2 körről tud lopni, ez pedig hatalmas tévedés.

Ps: fosztás ellen van egy hatalmas varázslat, távolbalátás a neve, míg a tolvajkodás azonnali, és nem lehet rá reagálni.
a pénzlopás ellen ott van a bank, ami már 1000 hektáron az eplistád 3%-ával gyakorlatilag 99.5%-os védelmet nyújt...

a 2 körös lopást meg hagyjuk már. Mint mondottam kaptam már sereget 18 körről is és elvitte a földem egy kis részég. Ezzel szemben egy feles 18 körről mit visz????

ja és felfokozni, támadni, majd visszabontani... olyanról meg még sose hallottál , ugye?? főleg ha ez 10k-n kívül van... hát a felesnek nem sok esélye van.

azért elég sokminden van, ami ellen tehetetlen a feles. aztán meg amiben jó lenne, az meg teljesen haszontalan....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1082  
Old 12-10-2013, 20:55
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post


Jo akkor nezzuk a hadi veszteseget. 3K tekercs + amit majd ellop minden 4-5 oraban, amit ugye egy ork nem ir hanem piacrol kell potoljon, ha mar orkot valaszt mindenki. A felgyujtott es lerengetett epuleteket vissza epiteni, szaraz miatt kajat potolni, es ha mar tul nagy az ember hiany a vihar miatt a nepet potolni. Es ez csak egy ori, mert ugye lehet a kovetkezo 17 akcio a torped ellen megy, vagy aki van veled.
A szárazt, vihart ne keverjük már bele... az simán bárki cisnálhatja. Most csak a féle-elfre, és az ő speciális dolgaira koncentráljunk. És ezért sem érdemes belekeverni szövitagokat.

csak és kizárólag a félelf-ről van most szó. természetes, hogy a félelfet, mint a legjobb tolvajt a legjobb hadishoz viszonyítjuk.. félelf-et az emberrel összehasonlítani semmi értelme nem volna...

maradjunk a témánál ne keverjük bele a romló katmorált, és a tekercsírást és a csata közbeni veszteségeket, meg mindent , ami nem ide való...
Reply With Quote
  #1083  
Old 12-10-2013, 21:19
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
A szárazt, vihart ne keverjük már bele... az simán bárki cisnálhatja. Most csak a féle-elfre, és az ő speciális dolgaira koncentráljunk. És ezért sem érdemes belekeverni szövitagokat.

csak és kizárólag a félelf-ről van most szó. természetes, hogy a félelfet, mint a legjobb tolvajt a legjobb hadishoz viszonyítjuk.. félelf-et az emberrel összehasonlítani semmi értelme nem volna...

maradjunk a témánál ne keverjük bele a romló katmorált, és a tekercsírást és a csata közbeni veszteségeket, meg mindent , ami nem ide való...

Hol lattal te felelfet egyedul szovi nelkul? De ha mar errol van szo, en mar lattam felelfet aki sajat maga feltudta tenni a hadira a szarazat es vihart is pedig voltak szovijei. Eleg nagy riziko volt, hogy csak 1K barakk helye volt, de aki mer az nyer, igaz? Meghozza a Bben lattam ilyet.

En meg mindig azt allitom, hogy aki tudja hogyan kell jatszani vele az mar most nagy karokat tud okozni. Azert lassuk be, hogy aki tolvaj orszaggal jatszik ami szerintem a legidoigenyesebb faj, annak nagyon sok idot kell hogy tudjon a jatekra forditani. Mert allandoan keresi a celpontot es allandoan akcioba kell tartani. Aki reggel benez 5 percre melo elott es este fel orara az nem fog tudni vele eredmenyesen tolvajkodni barmennyire erosited.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #1084  
Old 12-10-2013, 21:24
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Hol lattal te felelfet egyedul szovi nelkul? De ha mar errol van szo, en mar lattam felelfet aki sajat maga feltudta tenni a hadira a szarazat es vihart is pedig voltak szovijei. Eleg nagy riziko volt, hogy csak 1K barakk helye volt, de aki mer az nyer, igaz? Meghozza a Bben lattam ilyet.

En meg mindig azt allitom, hogy aki tudja hogyan kell jatszani vele az mar most nagy karokat tud okozni. Azert lassuk be, hogy aki tolvaj orszaggal jatszik ami szerintem a legidoigenyesebb faj, annak nagyon sok idot kell hogy tudjon a jatekra forditani. Mert allandoan keresi a celpontot es allandoan akcioba kell tartani. Aki reggel benez 5 percre melo elott es este fel orara az nem fog tudni vele eredmenyesen tolvajkodni barmennyire erosited.
Akkor tud nagy károkat okozni, ha az ellenség varija le nem viszi a készültségét...
Tehát akár napokig ki lehet iktatni a játékból a tolvajt. Ezzel szemben a tolvajnak milye van? le tud ölni egy 20k-s lovas seregből 2000-et??? hát sokra nem megy vele...
Reply With Quote
  #1085  
Old 12-10-2013, 22:32
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Akkor tud nagy károkat okozni, ha az ellenség varija le nem viszi a készültségét...
Tehát akár napokig ki lehet iktatni a játékból a tolvajt. Ezzel szemben a tolvajnak milye van? le tud ölni egy 20k-s lovas seregből 2000-et??? hát sokra nem megy vele...
Azt irtad, hogy a haborut hagyjuk ki belole. Ha nincs haboru minek olni, semmi mas miatt mint szorakozni valakivel. Lopni viszont egy tolvajnak 'beke' idoben is kell, mert a tekijeit be kell szerezze, kajat, anyagot, runat. Ha egy tolvaj akkor is ol amikor nincs ra oka az mar haborura lenditi az ellent.

Mert ha nincs haboru mi a dolga a tolvajnak? Ugye lassuk, reggel beprobalok egy felettem levot, nem jon semmi, megyek egy alattam levore hu innen jon a kaja, megloptam a mai kajamat, par ora mulva talaltam egy orszagot tekizni, delutanra megvan a mai tekipotlasom, es igy tovabb szinte minden nehany oraban mert ha igazi tolvaj vagyok nem kell megvarnom amig a keszulim 100%, este mar azt lopom ami a szukseg felett van es kipiacolom ha veletlen holnap nem talalnak jo celpontokat; persze amig a korulottem levok le nem csapnak ram, mert jelenleg vedekezni nem tudok.

Akkor kerdem en:
Ti erveltek azzal hogy a felelf tudjon tobbet olni. 2x vagy 3x annyit mint most. A napi ellatasom beszerzeseben ez engem nem segit. Haboruban viszont halalos vagyok, ja ti azt is mondjatok van ra ellentet, huzza le a varis a tolvaj keszuliet amig leuti a hadis, ha kell 2-3 napig. Mit nyertel vele akkor mint tolvaj?

Plusz tarcsunk tobb bankot ha megakarjuk a tolvaj ellen vedeni a penzunket. Az okos majd epit tobb bankot azt penz lopason nem valtoztattal. Ahhoz hogy fennt tarcsam a tolvajt meg mindig tekit, runat es anyagot fogok lopni. Mit nyertel vele mint tolvaj?

Egyedul annyit, hogy annyi kart kell okozzak amennyit csak tudok mielott az ellenfel tesz valamit ellenem. Utana joval lejjebb huzodok hogy ne legyen erdemes sereggel kijonni, persze en meg mindig tudok tolizni na gyere utanam erjel el ha tudsz hadis. Ha meg valaki kijon 18 korre mint te irtad azt a 18 kor alatt ejjel nappal gyujtom, letekizem es olom. Sot lehet raemelkedek a celpontomra nehanyszor hogy tobbet erjek, ugyan ugy mint a hadis, elvegre ejjel nappal lopok kell hogy legyen ravalom.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #1086  
Old 12-10-2013, 22:56
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Egy varis simán ki tudja csinálni a félelfet,ha kell,akár napokig,hetekig lent tudja tartani a feles készülijét,anélkül,hogy a varázslói elfáradnának.
Aztán pár nap után a feles éhen is hal,ha nincs tartaléka,vagy a szövijei nem segitik.De készüli nélkül a feles semmit sem ér,olyan mintha a szövi csak 3 oriból állna.
Reply With Quote
  #1087  
Old 12-10-2013, 23:00
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
Egy varis simán ki tudja csinálni a félelfet,ha kell,akár napokig,hetekig lent tudja tartani a feles készülijét,anélkül,hogy a varázslói elfáradnának.
Aztán pár nap után a feles éhen is hal,ha nincs tartaléka,vagy a szövijei nem segitik.De készüli nélkül a feles semmit sem ér,olyan mintha a szövi csak 3 oriból állna.
Dave azt irta, hogy hagyjuk ki a szoviket. En kihagytam
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #1088  
Old 12-10-2013, 23:06
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Ja,bocsi!

Egyszer voltam szövi nélkül felesként a 3 ban.vagyis szövivel léptem fel,csak szétesett más okok miatt.és egyedül maradtam.
Meg kell mondanom elég nehéz volt egyedül eljutnom a toppig!minden szövi rajtam akart feljutni,több kevesebb sikerrel.volt hogy minden nap fedeznem kellett 40-50 hekit,nehogy kiessek a topból.
De az 1000 kör leteltével sikerült fellépnem a 2-be
Reply With Quote
  #1089  
Old 12-10-2013, 23:31
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
Ja,bocsi!

Egyszer voltam szövi nélkül felesként a 3 ban.vagyis szövivel léptem fel,csak szétesett más okok miatt.és egyedül maradtam.
Meg kell mondanom elég nehéz volt egyedül eljutnom a toppig!minden szövi rajtam akart feljutni,több kevesebb sikerrel.volt hogy minden nap fedeznem kellett 40-50 hekit,nehogy kiessek a topból.
De az 1000 kör leteltével sikerült fellépnem a 2-be
En voltam mar mindket oldalon de mivel most a hadi v tolvajon a hangsuly csak ezt a kettot hozom fel. Hadiskent kezdtem a Hodito palyafutasomat mert nekem az tetszett. Egyszer mondom magamnak kiprobalom a tolvajt. Igaz sokkal tobb idom volt akkor szorakozni vele mint most lenne. Feljutottam a hadisok ala az elonymezonybe de annal feljebb nem ment. Akkor megkerdeztem nehany szamomra tuno jo jatekost, hogy miert. Akkor azt valaszoltak aki tolvaj akar lenni ne szamitcson az elonymezobe kerulni mert ott csak hadisok vannak, foleg ha szovijeid nem eleg aktivak. Ezt eltokeltem magamnak es megis feljebb jutottam.

Persze minden fajjal fel lehet jutni fordulasig, ha nem igy lenne akkor minek vannak fajok. Ami kell kitartas, kis cselesseg meg jo szovik sem artanak ha talal az ember.

En csak azt akarom a vitaval elerni, hogy lassuk be, hogy a tolvaj eleg eros mar most is, nem ott van a hiba, en legalabbis nem ott latom a hibat vele.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #1090  
Old 12-11-2013, 23:27
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
En csak azt akarom a vitaval elerni, hogy lassuk be, hogy a tolvaj eleg eros mar most is, nem ott van a hiba, en legalabbis nem ott latom a hibat vele.
Ha elég erős a tolvaj, és elég nagy károkat tud okozni, akkor miért nincs egy igazi tolvaj a szövinkben?

azért mert mégsem elég erős. Vagyis, nem ELÉG erős egy hadishoz képest.

Ha Te hadissal vagy, akkor elég erős a tolvaj ellened, de ha neked kell tolinak lenned, ahhoz már nem olyan erős, hogy bevállald.. ?

Ha akkora überfasza a tolis ország, akkor miért van az, hogy mindenki aki szerint elég erős, valójában irtózik tőle. Gondolom azért, mert szerintük életképtelen, és inkább játszanak a könnyebben játszható fajjal..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 14:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 07:06


All times are GMT +1. The time now is 14:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu