Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #461  
Old 09-19-2013, 11:56
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Tudod mit, van egy korszakalkotó ötletem, ami biztosan tetszeni fog az igazságérzetednek. Mivel az elf faji varija az, hogy nem láthatóak az egységei, de ezt szabi alatt elveszíti, legyen lopható a gnóm tekercse szabi alatt, ha leesett a kulcs. Na, mekkora ötlet?! Miért legyen előny a gnómnak a kulcscsal egyenértékű hatás a szabi alatt?

És megint visszajutunk oda, hogy nem a kulcs védi a tekiket szabi alatt, hanem a szabi maga. Az elf faji variját viszont nem helyettesíti a szabi. Ergo: hátrányban van.

De én itt befejeztem ezt témát.
Nem helyettesíti, megkapja helyette a gnómét a te elméleted szerint.. így viszont neki 2 is lesz
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #462  
Old 09-19-2013, 19:49
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Felhasználható szabadság: 99.756 kör

juhúú
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #463  
Old 09-22-2013, 07:44
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
ezzel teljesen egyetértek!
nem mindegy hogy valakinek 1000 pont a védőértéke(pl ha üres) vagy 3 milla ha full ijon van szabi alatt is!
és ezt a nagy 0-k böven eltakarják ha A-ban szabin sem esik le az elf fajivarija
Hát ha a mi klánunkban egy elf 0 sereggel elmegy szabira, mire visszajön, már SZK-n van.... ugye nem kell mondanom, miért?
Megint, csak generáltok egy olyan elméleti problémát, ami a valóságban nem is létezik...
Reply With Quote
  #464  
Old 09-22-2013, 07:51
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
, csak igazsagtalannak tartom, hogy az elfek vannak meg ezzel is erositve. Eddig mindenkinek lejart a faji varazslat, senkinek sem volt elony se hatrany szabi alatt. Most senkinek sem jar le es ez csak az elfnek elony. Szoval ezzel az apro modositassal semelyik faj sem lenne nerfelve az eredeti allapotokhoz kepest.
nem értem ezt. Semmilyen plusz előnyt nem kap az elf, szabi alatt, amit más ország ne kapna.
mit kap? nem lehet támadni, mert szabadságon van. Mit veszít? nem fejlődik az ország. ez mindenkinek így van.

Ezen kívül szabi alatt is pont olyan állapotában van, mintha játszana. Ha nem lenne szabin, ugyanúgy fent lenne a faji varija, mert a ht felteszi.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post:
  #465  
Old 09-22-2013, 13:32
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Hát ha a mi klánunkban egy elf 0 sereggel elmegy szabira, mire visszajön, már SZK-n van.... ugye nem kell mondanom, miért?
Megint, csak generáltok egy olyan elméleti problémát, ami a valóságban nem is létezik...
már megint csak a bullshit. attól, hogy te nem érzed problémának mert egy fedezgetős elf vagy, másnak igen is lehet probléma. attól, hogy te nem találkoztál vele más még találkozhat nem?

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
nem értem ezt. Semmilyen plusz előnyt nem kap az elf, szabi alatt, amit más ország ne kapna.
mit kap? nem lehet támadni, mert szabadságon van. Mit veszít? nem fejlődik az ország. ez mindenkinek így van.

Ezen kívül szabi alatt is pont olyan állapotában van, mintha játszana. Ha nem lenne szabin, ugyanúgy fent lenne a faji varija, mert a ht felteszi.
hiába beszéltük ki már kétszázszor látom valaki még mindig nem érti. olvass vissza és megérted a mi álláspontunkat is.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #466  
Old 09-22-2013, 21:37
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
már megint csak a bullshit. attól, hogy te nem érzed problémának mert egy fedezgetős elf vagy, másnak igen is lehet probléma. attól, hogy te nem találkoztál vele más még találkozhat nem?



hiába beszéltük ki már kétszázszor látom valaki még mindig nem érti. olvass vissza és megérted a mi álláspontunkat is.

Én se értem mit problémáztok! ha lejárna a szabi alatt a faji vari mivel lennél beljebb ?? egy betonelfre gömb alapján mentek tán ?? nem !
gondolom ti is mint bármely más épkézláb játékos éplista alapján támadtok..katmorált meg szemet faji varitól függetlenül tudtok nézni
Bocs de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás !!
Reply With Quote
  #467  
Old 09-23-2013, 09:15
kabesz kabesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Én se értem mit problémáztok! ha lejárna a szabi alatt a faji vari mivel lennél beljebb ?? egy betonelfre gömb alapján mentek tán ?? nem !
gondolom ti is mint bármely más épkézláb játékos éplista alapján támadtok..katmorált meg szemet faji varitól függetlenül tudtok nézni
Bocs de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás !!
Én igazából azt nem értem, hogy mért is van ez a szabi alatt is gömbözhető kiskapu. A szabi azért lenne, hogy ha nem érsz rá, ne kallódjon az ori. És nem arra, hogy mindenféle varival ügyeskedjenek. Az lenne a jó, ha nem járna le semmi vari, de nem is lehet hozzáférni sehogy a szabin lévő orihoz. Gömbbel sem. Elég az is, ha sokat szabizol ellépnek tőled, mert az aktív tud fejlődni, piacozni. Kell még több?
Ahogy korábban olvastam. Tényleg nem emiatt fognak idejönni játszani a tili-toliból. Én újként azért jöttem ide, mert a tili-toli játékokat, ha komolyabban játszod, akkor non-stop tili-toli lesz belőle.

És ha már piac: Az szerintetek fair, hogy kiküldöm piacra x katonát, hogy a többiek ne lássák? Tényleg erre van a piac?
Reply With Quote
  #468  
Old 09-23-2013, 09:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by kabesz View Post
És ha már piac: Az szerintetek fair, hogy kiküldöm piacra x katonát, hogy a többiek ne lássák? Tényleg erre van a piac?
Maradjunk az eredeti témánál. Piacról van sok más téma, kérlek, hogy ezt a kérdést azok egyikében tedd fel. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #469  
Old 09-23-2013, 17:56
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Sziasztok,

Lenne 2 kerdesem az ujjitott szabadsagrol, nem tudom hova irjam be.

1. A foorszagomhoz csatold orszagot meglehet nezni, kiirja nevet, melyik csopiba van es meg hany VIP kor van rajta, ha van, az utan nem lehetne oda nyomni hogy meg hany kor szabadsag van benne, ezert mar ne kelljen belepni, meg nem mindenki nezi naponta az e-mailjet

2. Azok az orszagok akik mar honapokkal az uj szabadsag bevezetese elott szabin voltak, mikortol szamolodik az elso 72 ora? A bevezetes napjatol? Es ha jol ertem 72 ora utan mar nem szamit a szabadsagrol visszalepes katonai akcionak, csak 72 oran beluli vissza jovetelkor? Ha nem jol ertem javitcsatok ki legyszives.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #470  
Old 09-23-2013, 18:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
1. A foorszagomhoz csatold orszagot meglehet nezni, kiirja nevet, melyik csopiba van es meg hany VIP kor van rajta, ha van, az utan nem lehetne oda nyomni hogy meg hany kor szabadsag van benne, ezert mar ne kelljen belepni, meg nem mindenki nezi naponta az e-mailjet
Nemcsak e-mailt, hanem eseményértesítést is kapsz. Ez elsőre butaságnak tűnhet, ha úgyse lépsz be az országba szabadság alatt, de nem az, mert a telefonos eseményértesítő ilyen esetben is küldi az értesítést.

A legtöbb országnak több évnyi szabadsága van indulésként, évente egyszer pedig úgyis be kell lépni azonosítani, ha meg szeretnél tartani egy szabis országot. Amikor belépsz, akkor a szabadság oldalon látni fogod, hogy még mennyi idő van hátra.

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
2. Azok az orszagok akik mar honapokkal az uj szabadsag bevezetese elott szabin voltak, mikortol szamolodik az elso 72 ora? A bevezetes napjatol? Es ha jol ertem 72 ora utan mar nem szamit a szabadsagrol visszalepes katonai akcionak, csak 72 oran beluli vissza jovetelkor? Ha nem jol ertem javitcsatok ki legyszives.
Ha 72 órán túl jössz vissza, akkor nem számít a visszajövetel katonai akciónak. Ha 72 órán belül, akkor annak számít. A bevezetés óta már bőven eltelt a 72 óra, tehát a kérdés másik fele eleve lényegtelen, ettől függetlenül az egyértelműség kedvéért írom, hogy a szabira menetel a szabira menetel eredeti időpontja, függetlenül a módosítás bevezetésétől.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 06:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu