Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13671  
Old 09-06-2013, 07:01
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Felesleges, mert ebben biztos vagyok 100%ig
nem mellesleg akkor volt össz kb 30 sereg ide oda, ti azóta vagy kétszer annyi hiénát küldtetek..
Mikor az ominózus dolog történt Te szerintem nem is voltál a klánban, szóval ugyan honnan lenne erről megfelelő infód??? ki mint vet úgy arat... s bár a Váci fegyház klántagodat már tényleg sajnáltam (még írtam is neki lehet túllőttünk a célon) de a bekapott klántámadás után ismét nem lesz lelkiismeret furdalásom.
Mert tudod kicsit unalmas, hogy klánok tesznek ki/be tagokat csak azért, hogy ránk tudjanak állni... nekem már kezd sok lenni ez a nagy összefonódás
ezért döntöttem úgy, hogy semmi kegyelem nem lesz senki felé csak aki rászolgál
és Ti nem tartoztok ezen emberek közé!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13672  
Old 09-06-2013, 07:10
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Téged kérdeztelek.. mesélj, mi történt..
az egész úgy kezdődött aminek az ellenkezőjét írtad!
kimentünk egy teljesen másik klántagra mikor belehiénáztatok mi meg nem hagytuk magunkat!
utána persze már mondhatod, hogy a mi kísérésünk miatt védted a klántagodat...
de Váci fegyház már elismerte Nekem is szóval vele csevegj (ezért is szántam meg később)
Reply With Quote
  #13673  
Old 09-06-2013, 10:36
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Emlekeim szerint nem is volt. Mint ahogy szetdoballas sem. En a hienaba nem szolok bele az mindenkinek a sajat dolga en a sajat reszemrol nem szoktam maximum ha nagyon szukseges de mar arra sem emlekszem mikor volt ilyen. Multkor mar en is szoltam a klantarsaknak, hogy vaci eseteben tulzasba esnek...

None neked meg csak annyit, hogy amikor kis hektaron harcoltatok 8an kb 4 orszagunk ellen, olyan szinten el lettetek verve, hogy ilyet reg latott az A csoport es foldben sem johettetek ki jobban mint mi mert boven alattunk vegeztetek pontba. Maximum anyagilag usztatok meg olcsobban, mert tulero ellen kell a penzkoltes ha eredmenyes akarsz lenne. Az tetszett a legjobban mikor az orkunk fullra kitamadt es anelkul, hogy tudta volna mennyi es mekkora sereggel jonnek a serege kb 80%at elengedte o bevert ti meg pattantatok vagy 10sereggel
Aha.. 500 heki pluszban voltunk a végén.. Akkor összeadtam.. Tartalékról nem is beszélve az harmada lehetett, mint amit ti elvertetek.. Mondtam sokat hibáztak srácok, de legalább, aki maradt tanult belőle, meg kiderül az ki nem elég aktív ahhoz, hogy maradjon..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13674  
Old 09-06-2013, 10:37
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Mikor az ominózus dolog történt Te szerintem nem is voltál a klánban, szóval ugyan honnan lenne erről megfelelő infód??? ki mint vet úgy arat... s bár a Váci fegyház klántagodat már tényleg sajnáltam (még írtam is neki lehet túllőttünk a célon) de a bekapott klántámadás után ismét nem lesz lelkiismeret furdalásom.
Mert tudod kicsit unalmas, hogy klánok tesznek ki/be tagokat csak azért, hogy ránk tudjanak állni... nekem már kezd sok lenni ez a nagy összefonódás
ezért döntöttem úgy, hogy semmi kegyelem nem lesz senki felé csak aki rászolgál
és Ti nem tartoztok ezen emberek közé!
Nem voltam tag? Én voltam a vezér, mint ahogy most is én vagyok..
De ti ugyan úgy hiénáztatok más tagokat is tőlünk, akik anno a közeletekben sem voltak..
Összefogás.. Ha így játszotok miért lepődsz meg? Egyértelműen az ütés összehozásának egyik legfőbb oka a hiénázásotok volt és a mellébeszélésetek persze

Még szerencse, hogy ma hajnalban is bizonyítottátok, hogy ti nem hiénáztok
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13675  
Old 09-06-2013, 10:43
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Nem voltam tag? Én voltam a vezér, mint ahogy most is én vagyok..
De ti ugyan úgy hiénáztatok más tagokat is tőlünk, akik anno a közeletekben sem voltak..
Összefogás.. Ha így játszotok miért lepődsz meg? Egyértelműen az ütés összehozásának egyik legfőbb oka a hiénázásotok volt és a mellébeszélésetek persze

Még szerencse, hogy ma hajnalban is bizonyítottátok, hogy ti nem hiénáztok
Én itt semmin nem lepődök meg ne aggódj!
Fogjál össze akivel akarsz pont leszarom. Mellé te beszélsz, süketelsz itt pedig a saját klántársad megmondta az ellenkezőjét amit állítasz. Ha éppen ki akarod rakni értékben a klánunkat végül is bármelyik másik klánhoz kopogtathatsz nem örvendünk túl nagy népszerűségnek pont az ilyenek miatt mint Te. de tudod mit? ezt is leszarom
és igen hiénáztunk, mert gusztustalan volt amit korábban csináltatok. és még te kéred számon? lehet túllőttünk a célon de ezek után ismét mondom semmi szánalom nem lesz felétek. de mit is kell ezen agyalni? mi hiénáztunk ti bevertetek klánban... a játék része nem? én ezután is utazok majd rátok, ti majd kerestek új emberek, hogy elérjetek minket megint bevertek és??? fogadd el ki mint vet úgy arat!

Last edited by Wolfi; 09-06-2013 at 10:51..
Reply With Quote
  #13676  
Old 09-06-2013, 10:52
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Én itt semmin nem lepődök meg ne aggódj!
Fogjál össze akivel akarsz pont leszarom. Mellé te beszélsz, süketelsz itt pedig a saját klántársad megmondta az ellenkezőjét amit állítasz. Ha éppen ki akarod rakni értékben a klánunkat végül is bármelyik másik klánhoz kopogtathatsz nem örvendünk túl nagy népszerűségnek pont az ilyenek miatt mint Te. de tudod mit? ezt is leszarom
Először szerintem magadba nézz, csak utána hibáztass másokat..
100%ig biztos vagyok nem az volt a harc kiváltó oka, amit te írsz, mivel az első sereget én küldtem rátok, egész konkrétan rád, és az nem hiéna volt.. főleg, mert be sem ment..
Félreértés elkerülése végett nem írtam, hogy nem mi kezdtük volna a harcot, csak nem úgy, ahogy te azt állítod..
Emlékszem, mert Dubi írta, hogy ő téged és Samit nem üt be, csak a harmadikat..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13677  
Old 09-06-2013, 18:14
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hiénázni pedig csak olyat hiénázunk, aki velünk ugyanezt tette. Kérdezd csak meg az immortalt, hogy hányszor nem mentünk ki rájuk, miközben végignéztük az összes ütésüket.

IMMORTAL, ha lehetséges
Szerintem mi is mehettünk volna nagyon nagyon sok sereggel rátok és még okunk is lett volna a revansra
Sami is bizonyithatja,hogy mindig irtam amikor ráálltatok valamelyik klánra hogy "sok sikert és légy nyugodt ,tölünk nem kaptok hiénát"
Kaptam is érte klánon belül , megkérdőjelezhető döntés volt részemről
Wolfi is szóvá tette pm-ben , hogy miért nem ütünk közéjük ,amikor lehetőségünk lett volna, hát ez van... Változik a világ és változunk mi is
Reply With Quote
  #13678  
Old 09-07-2013, 17:41
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem sereg elől dobáltunk szét, hanem azért, mert nem maradt muníció a harcokhoz.

Hiénázni pedig csak olyat hiénázunk, aki velünk ugyanezt tette. Kérdezd csak meg az immortalt, hogy hányszor nem mentünk ki rájuk, miközben végignéztük az összes ütésüket.
Kérlek mutass néhány példát, hogy a Dragon más ellen irányuló háborújába a "Csak egy maradhat" klán jelenlegi tagjai közül ki, mikor és hány sereggel hiénázott bele..
Akárhogy is, az elmúlt néhány hónap eseményeiből csak fordítva tudok példákat felmutatni!

De nincs ezzel gond, csak akkor ne mutogassatok másra, hogy bezzeg ők.. és így tovább. Inkább maradj csöndben, azt lessed a krónikát, mikor lesz megint egy kis lepattanó...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post:
  #13679  
Old 09-07-2013, 18:34
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Kérlek mutass néhány példát, hogy a Dragon más ellen irányuló háborújába a "Csak egy maradhat" klán jelenlegi tagjai közül ki, mikor és hány sereggel hiénázott bele..
Akárhogy is, az elmúlt néhány hónap eseményeiből csak fordítva tudok példákat felmutatni!

De nincs ezzel gond, csak akkor ne mutogassatok másra, hogy bezzeg ők.. és így tovább. Inkább maradj csöndben, azt lessed a krónikát, mikor lesz megint egy kis lepattanó...
talán hiénával vertük le a csak egy maradhat tagjait nemrégiben? nekem nem így rémlik
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #13680  
Old 09-07-2013, 18:48
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
talán hiénával vertük le a csak egy maradhat tagjait nemrégiben? nekem nem így rémlik
nem, nem CSAK hiéna volt, ezt elismem és ezt soha senki nem is vitatta!

Na most egy egyszavas választ szeretnék kapni az alábbi kérdésemre:

Utophalia és Fényhordozóra irányuló utolsó 10 darab támadás az hiéna volt , vagy sem? Tehát úgy mentetek rájuk, hogy közben kint volt más irányba a seregük??

igen, vagy nem?

Last edited by Dave; 09-07-2013 at 18:50..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (0 members and 16 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu