Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 06-24-2013, 20:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Fefe013 View Post
Akkor így ilyen formában szerintem nem befolyásolná az aktív országokat, az eddig kevésbé aktívaknak is lenne honnan elindulni, már csak a feltételeket kellene tisztába tenni, hogy mi a minimum amit szabin kell tölteni, illetve mik a feltételek, na meg a kezdő országoknak kellene valamennyi szabi időt biztosítani, hogy azért ők se essenek vissza szabiról csak úgy...
Egyelőre még nem eldöntött, hogy ez az irány. Igaz nekem ez a legszimpatikusabb, hiszen az összes feltételnek megfelel, és egyszerűen, érthetően megoldja ezt a javaslatot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 06-24-2013, 22:46
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egyelőre még nem eldöntött, hogy ez az irány. Igaz nekem ez a legszimpatikusabb, hiszen az összes feltételnek megfelel, és egyszerűen, érthetően megoldja ezt a javaslatot.
ha a varázslatokat meg tudod oldani és egy pár hónapos országnak is jutna valamennyi tartalék szabadság, az lenne a legjobb. mondjuk minden ország egy hónap után kap két hét prémiumot, vagy 2 hónap után, vagy fél év után. hogy elmehessen nyaralni, megbetegedni bármi. persze ez egyszeri alkalom lenne.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #233  
Old 06-25-2013, 08:20
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Visszajössz szabiról, mielőtt megtámadnak, te vissza nem szabizhatsz, sőt szembe sem mehetsz, ha már megtámadtak, mert ugye nem üthetsz 4 körig.. szerintem távolozni sem lehessen
Gondoltam az egyértelmű dolgokat felesleges volna leírni, de akkor leírom:

természetesen, ha visszajösz szabiról és téged támadnak, akkor nem él a 4 körös tiltás. Így működik a hadüzenet is...

pl: egy szöviben van 2 szabis. az +20% védelem . valaki nekik megy, eleve nagyobb sereget kell küldeni, azaz kisebb maradhat otthon védeni. Látják a sereget, telefonon riadó, és akkor 2 gyorsba visszajön szabiról. a +20% él, mert a támadás pillanata számít, de 4 orival lehet szembemenni..

szerintem aki szabis, az ne avatkozhasson már aktív játékba bele közvetlenül, kivéve, ha SAJÁT MAGÁT kell védenie.
Reply With Quote
  #234  
Old 06-25-2013, 08:27
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mindenképp elkerülném a 20 órát szabizik, 4 órát játszik helyzeteket.
Gyakorlatilag, ha a napi munkát, munkába bejárást, és alvást figyelembe veszem, akkor saját gyerekemre kevesebb jut, mint napi 4 óra...
Reply With Quote
  #235  
Old 06-25-2013, 08:37
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az én meglátásom szerint a két dolog nem függ össze.

A lenti szinteken "hátrányban" vagy, mert nem kapsz szövisegítséget, amikor támadnak. A legfelső szinten ilyen nem létezik, hogy szövisegítség. Emiatt nem vagy hátrányban, ha éjjel alszol.

Alsóbb szinteken ha aktívan jelen vagy, akkor szövisegítséget használva tudsz erősíteni az országod védelmén. A legfelső szinten ha ott vagy a támadás pillanatában a gépnél, akkor se tudsz semmivel többet tenni a védelmed érdekében, mint ha éppen alszol.
szövisegítséget küldeni is lehet, nem csak kérni. Tehát én alhatok, a szövim meg küldi a segítséget, ha kell... persze ha már 1 körre van a sereg, akkor meg tökmindegy, akár így akár úgy...
Reply With Quote
  #236  
Old 06-25-2013, 09:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Gyakorlatilag, ha a napi munkát, munkába bejárást, és alvást figyelembe veszem, akkor saját gyerekemre kevesebb jut, mint napi 4 óra...
Ezzel nincs gond. Figyelembe kell venni, hogy ez esetben nem a Hódító a Neked való játék.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #237  
Old 06-25-2013, 09:24
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezzel nincs gond. Figyelembe kell venni, hogy ez esetben nem a Hódító a Neked való játék.
Tehát kedves játékostársak lehet választani. Család, vagy hódító!

Végülis Fletó is megmondta: akinek nem tetszik el lehet menni...

Csak azt nem értem, hogy akkor minek szenvedtetiket a jónépet a topikkal, ha az rá a válsz,hogy ha így nem tetszik, akkor nem Neked való. Pont ez a lényege a megbeszélések topiknak, hogy érveket felsorakoztatunk pro és kontra. Erre meg kapok egy ilyet.
Akkor minek ez az egész cécó????
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post:
  #238  
Old 06-25-2013, 09:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Tehát kedves játékostársak lehet választani. Család, vagy hódító!

Végülis Fletó is megmondta: akinek nem tetszik el lehet menni...

Csak azt nem értem, hogy akkor minek szenvedtetiket a jónépet a topikkal, ha az rá a válsz,hogy ha így nem tetszik, akkor nem Neked való. Pont ez a lényege a megbeszélések topiknak, hogy érveket felsorakoztatunk pro és kontra. Erre meg kapok egy ilyet.
Akkor minek ez az egész cécó????
A Hódító mindig is egy olyan játék volt, ami sok időt igényel. Ez a lényege. Ezen nem cél változtatni. Ha napi 10 percet szeretnél valamivel játszani, akkor arra nem a Hódító való.

Úgy érzem, hogy a mai világban meg lehet oldani, hogy ne napi 4 órát tudj itt lenni, hiszen sokan olyan munkahelyen dolgoznak, ahol van Internet, sokan rendelkeznek Internetezésre alkalmas mobiltelefonnal, sokan át tudnak menni ismerősökhöz, ha éppen otthon nem tudnak játszani, sokan nyaralásra is tudnak laptopot, tabletet, telefont vinni magukkal.

Azt gondolom, hogy aki játszani akar, az megoldja. Akinek az a kifogása, hogy nincs elég ideje játszani, annak tényleg nem való a Hódító.

Ha tevét nevelsz, még oda is be kell lépni naponta.

Valahol meg kell húzni egy vonalat. A napi 1 órát játszók vagy legyenek totál védekező fajjal, és ez esetben a javaslat nem érinti őket, vagy nekik nem a Hódító való.

Nem cél, hogy úgy alakítsuk át a Hódítót, hogy napi 10 perc játékkal legyőzhesd azokat, akik 10+ éve napi 20 órákat játszanak.

A téma egyetlen és kizárólagos célja az alvásidő, vagy egyéb SOS idő átvészelésének lehetőségét taglalni. Nem azt, hogy hogyan fér bele valaki életébe a Hódító, akinek a családjára is alig jut ideje.

Ez utóbbi esetre egy tipp: sehogy. Most magam ellen beszélek, de ha a családodra alig jut idő, akkor azt ne Hódítózásra akard szánni, mert a családod látja kárát!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #239  
Old 06-25-2013, 09:36
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Gyakorlatilag, ha a napi munkát, munkába bejárást, és alvást figyelembe veszem, akkor saját gyerekemre kevesebb jut, mint napi 4 óra...
Húú, bakker!
Ha itt tartasz, hogy az kérdés, hogy gyerek v. hód, az tényleg gáz...
És nem viccből, hanem komolyan!!!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Bukta For This Useful Post:
  #240  
Old 06-25-2013, 09:47
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Húú, bakker!
Ha itt tartasz, hogy az kérdés, hogy gyerek v. hód, az tényleg gáz...
És nem viccből, hanem komolyan!!!
egy nap 24 órából áll mindenkinek. Szerencsés esetben csak 10 órát dolgozok, 1,5-öt utazok, szeretnék mondjuk úgy átlag 6-ot aludni...

maradt 6,5 óra. tisztálkodásra, bevásárlásra, esetleg szórakozásra, GYEREKKEL FOGLALKOZNI.


ha ebből csak 4 órát akarsz hódítózni, akkor ez bizony nem a Neked való játék!!!

Ja arról, hogy elmenjél úszni, vagy biciklizni arról ne is álmodj!!


Az ember életében az idő előrehaladtával történnek változások. Pl 18évesen kezdtem a játékot, most vagyok 29. Természetes, hogy más dolgokat tartos fontosnak az életben. Keresem a megoldást arra, hogy maradhassak aktív játékos, erre megkapom az arcomba: EZ NEM A NEKED VALÓ JÁTÉK.

hát ezek után mit lehet mondani?
Ati, ha az orikon rajta lévő VIP körök árát visszakapom, akkor máris abbhagyom. Ha meg nem kapom, és már előre kifizetteem, akkor legyen már annyi jogom, hogy a véleményem leírása után nem lehurrogást kapok, hanem scak pár pillanat erejéig gondold át, hogy azt amit írtam, vajon miért írtam le. nem csak úgy fecsegek bele a nagy világba, és dobálózok a szavakkal felelőtlenül... Mindennek oka van, és tapasztalati oka van, amit írok... és biztos, hogy nem egyedül vagyok a problémával, hisz ezért jött létre ez a topik. De ezzel gyakorlatilag mindenkit arcon köptél, aki hasonló cipőben jár mint én. Nem értem miért kell csodálkozni rajta, hogy egyre csökken az aktív játékosok száma
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 11:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu