Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13401  
Old 06-11-2013, 12:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most már had kérdezzem meg, hogy miért pont ez az eset szúrt szemet. Akkor miért nincs baj, amikor más kerül vissza anarchból? Az miért nem ekkora téma, hogy ugyanerre Neked is lenne lehetőséged hasonló esetben?

Alapvetően csak dögöljön meg Remy, vagy van valami konkrét ok, amiért egy általános szabály esetében csak és kizárólag egy embert emelsz ki, miközben tucatnyi más ember járt már eddig is és fog a jövőben is járni hasonló cipőben? Akár Te is.
Ettől független érdekelne mi történt, hátha kerülök hasonló helyzetbe, akkor én is visszakérhessem az orit..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13402  
Old 06-11-2013, 12:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ettől független érdekelne mi történt, hátha kerülök hasonló helyzetbe, akkor én is visszakérhessem az orit..
Ha tudod, hogy nem csaltál, és mégis átkerülsz, akkor VIP tagként minden esetben meg lehet ezt kísérelni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #13403  
Old 06-11-2013, 12:10
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most már had kérdezzem meg, hogy miért pont ez az eset szúrt szemet.
Talán azért mert 2 olyan országról van szó, amelyek már évek óta játékban vannak. nem egy frissen regelt oriról...
illetve, ha csak félreértés történt, akkor a másik ori miért nem került vissza a normál csoportba?


Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy kié az ori... maga a történés furcsa, nem az orik gazdája. Miért kell minden mögé összeesküvéselméletet gyártani? arról van szó, hogy vannak kérdések, amelyek nincsenek megválaszolva és nem érti az ember. És ha pl velem fordul majd elő ilyen, akkor szeretném tudni, hogy mi miért történik és miért úgy történik, ahogy történik. mert ezekről természetesen megint semmi nincs a súgóban. "Emberi felülvizsgálat" az sosem garantált eredmény...

legalábbis én így látom.

(és ha már ennyi sokmindenkit érdekel, akkor érdemes kielégíteni a tömegek kíváncsiságát, mielőtt rossz pletyka kezd el keringeni)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post:
  #13404  
Old 06-11-2013, 12:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
(és ha már ennyi sokmindenkit érdekel, akkor érdemes kielégíteni a tömegek kíváncsiságát, mielőtt rossz pletyka kezd el keringeni)
Amikor olyan emberek kezdenek el lázongani, amikor mások kapnak valami segítséget, akik saját maguk is kaptak, teszemazt nem több mint egy hete, akkor az nem pletyka, hanem az én személyes meglátásom szerint sima rosszindulat.

Nem Rólad van szó, mielőtt Te, vagy bárki más félreérti.

A statisztika elég szépen alátámasztja, hogy a segítséget kérők kb fele felháborodik, amikor más is kap segítséget.

Amikor másnak segítünk, akkor az kivételezés, amikor neki, akkor az természetes dolog, sőt, hogyhogy nem segítettünk már rögtön az első 3 percben.

Egy olyan játékban, ahol egymás ellenfelei vagytok, nem lehet mindenki egyéni érdekeit folyamatosan szem előtt tartani, már csak azért sem, mert nagyon sokan az ellenfél szót ellenségként értelmezik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #13405  
Old 06-11-2013, 13:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
kitettünk egy tagot és nem szándékosan de 2 körre álltunk a kabala elitnek. tudtuk, hogy kemények védelemben ezért eszünkbe sem jutott rögtön menni

ők pár kör múlva ránk próbáltak egy sereggel (számomra érthetetlen módon még alánk sem bontottak 2k ponttal voltak felettünk végig )

a bent lévő íjjásszal meg lóval védtük majd közepes sereggel könnyedén vertük be őket
Ezekszerint pattanáskor sem bontottak el?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13406  
Old 06-11-2013, 15:10
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most már had kérdezzem meg, hogy miért pont ez az eset szúrt szemet.
Sztem csupán csak azért szúrt szemet mivel a szóbanforgó ország jelenleg az 1/A csúcsán csücsül, és gazdáját a hódosok apraja-nagyja ki így, ki úgy de ismeri, és egyetlen ártatlan kérdés lett feltéve hogy "mi történt?" kérdeztem ezt azér is mivel nekem a kb 5 vagy 6 év alatt nem sikerült megtapasztalnom hogy a bánatba lehet "véletlenül, ok nélkül" anarchba kerülni,
azt senki egy szóval nem állitotta hogy a Méltóságos Úr bármi szabályelleneset tett volna, de egy sima egymondatos válasz helyett inkább elkezdtetek mind a ketten mellébeszélni, de ez van tudomásul vettük a kimerítő választ!
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to yogibear For This Useful Post:
  #13407  
Old 06-11-2013, 16:16
Gyu Gyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most már had kérdezzem meg, hogy miért pont ez az eset szúrt szemet. Akkor miért nincs baj, amikor más kerül vissza anarchból? Az miért nem ekkora téma, hogy ugyanerre Neked is lenne lehetőséged hasonló esetben?

Alapvetően csak dögöljön meg Remy, vagy van valami konkrét ok, amiért egy általános szabály esetében csak és kizárólag egy embert emelsz ki, miközben tucatnyi más ember járt már eddig is és fog a jövőben is járni hasonló cipőben? Akár Te is.
Szerintem teljesen mindegy hány éves vagyok nem kompetens ,szerintem az a dolgon nem változtat. Én csak azt nem értem ha senki nem csinál semmi olyat akkor nem lehet anarchba kerülni nem így van? mert ha így lenne rossz lenne a rendszer, de nyilván itt nem erről van szó. Tehát valamit kellett csinálni hogy átkerüljön valaki ami szabályokba ütközik vagy random átkerülhetnek emberek? és ha fellebbez akkor esélye van visszakerülni,ez olyan szúrópróba szerűség? De felvilágosítást senki nem kap hogy mégis mi történt hogy a jövőben tanuljunk belőle hogy azt ne csináljuk amiért átkerült,mert valahogy ez titkos dolog én úgy látom, már akkor ködfelhőt csináltatok hogy nem látni semmit sem LE van írva érthetően hogy több ország szabálytalan irányítása miatt került át,ezek szerint lehet szabályosan több országot irányítani ennek remy megtalálta a módját,és ez nem szivároghat ki, amíg nincs átírva a szabályzat ennek megfelelően? így már értené mindenki a dolgot és nem lenne értetlenkedés.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyu For This Useful Post:
  #13408  
Old 06-11-2013, 16:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Semmi ilyesmiről nincs szó kedves Mortidózer, ne hidd, hogy tippeket fogsz kapni, hogy hogyan multizz...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13409  
Old 06-11-2013, 17:10
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezekszerint pattanáskor sem bontottak el?
semmit sem bontottak. miután kitettünk egy tagot végig 2k ponttal felettünk voltak, csak akkor kerültek két körön kívül mikor már mi mentünk rájuk és ugyebár elbontottunk.. de gondolom tanultak az esetből
Reply With Quote
  #13410  
Old 06-11-2013, 17:32
TheGame TheGame is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Location: Szováta
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyu View Post
Szerintem teljesen mindegy hány éves vagyok nem kompetens ,szerintem az a dolgon nem változtat. Én csak azt nem értem ha senki nem csinál semmi olyat akkor nem lehet anarchba kerülni nem így van? mert ha így lenne rossz lenne a rendszer, de nyilván itt nem erről van szó. Tehát valamit kellett csinálni hogy átkerüljön valaki ami szabályokba ütközik vagy random átkerülhetnek emberek? és ha fellebbez akkor esélye van visszakerülni,ez olyan szúrópróba szerűség? De felvilágosítást senki nem kap hogy mégis mi történt hogy a jövőben tanuljunk belőle hogy azt ne csináljuk amiért átkerült,mert valahogy ez titkos dolog én úgy látom, már akkor ködfelhőt csináltatok hogy nem látni semmit sem LE van írva érthetően hogy több ország szabálytalan irányítása miatt került át,ezek szerint lehet szabályosan több országot irányítani ennek remy megtalálta a módját,és ez nem szivároghat ki, amíg nincs átírva a szabályzat ennek megfelelően? így már értené mindenki a dolgot és nem lenne értetlenkedés.

Nem tudom pontosan,hogy mi is tortent de ezelott par évvel en is meg jartam igy. Tesomat latogattam es tavolt akartam nezni mivel meg az IPAD-om az o internetere csatlakozott a szerver egybol anarch-ba rakott engem is meg a tesomat is. Elmondtuk neki,hogy mi tortent es Ati meg is ertette es vissza rakott mind2-onket.
Szerintem valami ilyesmi tortenhetett itt is !
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu