Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13191  
Old 04-26-2013, 07:44
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Neked nem mindegy, hogy éppen bontunk e egy jó nagyot vagy éppen feláldozunk egy országot? Te sem látsz bele a mi ügyeinkbe... Mennyi irigy ember van.

Gratulálok a Csak Egy-nek!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13192  
Old 04-26-2013, 08:31
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Gratulálok a Csak Egy-nek!
Köszönjük!

Ránk fért. elég régóta vártuk a lehetőséget...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dave For This Useful Post:
  #13193  
Old 04-26-2013, 09:09
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Neked nem mindegy, hogy éppen bontunk e egy jó nagyot vagy éppen feláldozunk egy országot? Te sem látsz bele a mi ügyeinkbe... Mennyi irigy ember van.

Gratulálok a Csak Egy-nek!
Sami, téged tisztellek, de az ilyen és hasonló dolgok miatt ti épp úgy ágáltatok a tisztítótűz ellen. Tegnap pl 2x is elfokoztatok tagokat, az egyik 6k hekin, ahol valszeg meg se éri még.
Ami persze cseppet sem baj, játsszon mindenki a lehetőségei szerint, csak akkor ne szóljuk meg a másikat

Last edited by Pumi; 04-26-2013 at 09:19..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post:
  #13194  
Old 04-26-2013, 09:29
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Na ezért nem szeretek belefolyni a külsős dolgokba.
Reply With Quote
  #13195  
Old 04-26-2013, 09:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Sami, téged tisztellek, de az ilyen és hasonló dolgok miatt ti épp úgy ágáltatok a tisztítótűz ellen. Tegnap pl 2x is elfokoztatok tagokat, az egyik 6k hekin, ahol valszeg meg se éri még.
Ami persze cseppet sem baj, játsszon mindenki a lehetőségei szerint, csak akkor ne szóljuk meg a másikat
miről beszélsz ember? ha nem látsz bele a dolgokba inkább ne szólj bele. senkit sem fokoztunk el.. mivel a klánütés előtt indítottak 200k pontra kerültünk tőlük ütés után.. ezért is írtam, hogy 3 elcseszett seregre volt kapacitásul. mind a 3 sereg halálra volt ítélve már az indítás pillanatában. kettő a nagy távolság miatt a 3. meg a nagyon korai indítás miatt lett védve.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #13196  
Old 04-26-2013, 12:25
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
miről beszélsz ember? ha nem látsz bele a dolgokba inkább ne szólj bele. senkit sem fokoztunk el.. mivel a klánütés előtt indítottak 200k pontra kerültünk tőlük ütés után.. ezért is írtam, hogy 3 elcseszett seregre volt kapacitásul. mind a 3 sereg halálra volt ítélve már az indítás pillanatában. kettő a nagy távolság miatt a 3. meg a nagyon korai indítás miatt lett védve.
Ember, most ez úgy mondod mintha soha nem fokoztatok volna el!
Oké, elnézést, csak egy teljest láttam a jelenlegi esetnél és az időt nem figyeltem. Ettől még amit mondtam, az nem teljesen rossz, max nem tegnapra.
Reply With Quote
  #13197  
Old 04-26-2013, 14:36
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
miről beszélsz ember? ha nem látsz bele a dolgokba inkább ne szólj bele. senkit sem fokoztunk el.. mivel a klánütés előtt indítottak 200k pontra kerültünk tőlük ütés után.. ezért is írtam, hogy 3 elcseszett seregre volt kapacitásul. mind a 3 sereg halálra volt ítélve már az indítás pillanatában. kettő a nagy távolság miatt a 3. meg a nagyon korai indítás miatt lett védve.
ne ma nagyon korai indítás miatt lett védve az az egy, hanem mert ennyi lóra maradt kp és a sajátunkat nem értük el

és ezért az indítás kicentizése sem érdekelt már mert minek. akkor elfokozott volna úgyis
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13198  
Old 04-26-2013, 15:37
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

inkább töröltem amit ide írtam

Last edited by Wolfi; 04-26-2013 at 15:54..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #13199  
Old 04-26-2013, 15:39
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
ne ma nagyon korai indítás miatt lett védve az az egy, hanem mert ennyi lóra maradt kp és a sajátunkat nem értük el

és ezért az indítás kicentizése sem érdekelt már mert minek. akkor elfokozott volna úgyis
vicces vagy ha nem elég a pénz lóra akkor nem indítok nehogy már ezt is a Dragonra kend am sima engedéssel nem fogta volna a sereget intézőt is be kellett vetni. ha 00-kor indítod a sereget egy darab paci sem lett volna elengedve és simán beütöd. de ne én tanítsalak már játszani ..
Reply With Quote
  #13200  
Old 04-26-2013, 17:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Ember, ti ugyanazt a játékot játsszátok, mint én??? Uti, te pofázol elfokozásokról, amikor egyetlen sereg ment feléd eddig összesen tőlünk, kb 30k pontról, lebontottál mellé, kiküldtél egy sereget, majd elfokoztál??? Ne legyél már szánalmas...
Pumi, te meg aztán pláne ne beszélj nekem elfokozásról, mert a Tisztítótűz a harcok során minimum 3x annyi sereg elől fokozott el, mint mi bármikor is... Volt, hogy 175k pontot... Sőt, pont TE voltál az, aki előlem elfokozott, csak ugye benyaltad, mert utánad mentem. Szerintem nincs még egy volt top 1 klán, aki olyan minimális alkalommal fokozott volna el bármi elől, mint mi. Úgyhogy pont itt az ideje, hogy ezt a köpködést befejezzétek.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 23 (0 members and 23 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu