Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #431  
Old 11-15-2011, 14:41
Tanuló Tanuló is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest XV. ker
Posts: 87
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Elnézést kérek
Reply With Quote
Sponsored Links
  #432  
Old 11-15-2011, 16:50
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Neked.....
Azt kérdezted, hogy látjuk...
Én így látom, hogy a mostani rendszer megfelelő...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #433  
Old 11-15-2011, 18:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Azt kérdezted, hogy látjuk...
Én így látom, hogy a mostani rendszer megfelelő...
Már hogyne lenne megfelelő, amikor egy 3 éve "alvó" klánban vagy. Mindenkinek van vagy 10 1%-os földleadása. Én elhiszem, hogy nektek így a könnyebb, de azoknak, akik egy klánütésre tízmilliárdokat áldoznak, azoknak nem éppen felemelő érzés.
Szerinted menyi egység ment el csak a fokozásokra nekünk azon a héten? Mennyibe került átépülni? Több 10millió nyers, és ha az utolsó próbálkozásunkra az Északiak is szétdobálták volna a klánt, akkor több hónap termelése elszáll.

Ez hogy fér bele egy stratégiai játékba? Rettenetesen jó újítás volt a kedvezményes klánbelépés, talán legjobb az A-ban, mióta itt vagyok, DE ezt a kiskaput be kellene zárni, mert így talán a legrosszabb lett.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #434  
Old 11-16-2011, 11:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Már hogyne lenne megfelelő, amikor egy 3 éve "alvó" klánban vagy. Mindenkinek van vagy 10 1%-os földleadása. Én elhiszem, hogy nektek így a könnyebb, de azoknak, akik egy klánütésre tízmilliárdokat áldoznak, azoknak nem éppen felemelő érzés.
Szerinted menyi egység ment el csak a fokozásokra nekünk azon a héten? Mennyibe került átépülni? Több 10millió nyers, és ha az utolsó próbálkozásunkra az Északiak is szétdobálták volna a klánt, akkor több hónap termelése elszáll.

Ez hogy fér bele egy stratégiai játékba? Rettenetesen jó újítás volt a kedvezményes klánbelépés, talán legjobb az A-ban, mióta itt vagyok, DE ezt a kiskaput be kellene zárni, mert így talán a legrosszabb lett.
Vityu, ahogy a jatekban nagyon magasbol tovajutsz az iszonyatos, majd a borzalmas magassagok szintjere, ugy egyenes aranyossaggal novekszik egy-egy utes koltsege is, ha klanrol beszelunk (8-10 fo), akkor ez meg tobbszorozodik is.
Sirva kerlek ne hasznald ervkent az egyebkent ertelmes es tartalmas mondanivalod alatamasztasara ezt, mert termeszetes, hogy ez koltsegekkel jar es a nagykozonseg csak felesleges konnyhullatasnak fogja velni.

Mellesleg egy klannak folyamatosan keszen kell allnia a csatara (kiveve talan akkor, ha topklan vagy korulotte nagyon szeles savban mindenki MNT-s). A mostani rendszer ezen fogyatekossaga nem csak a termeszetes kivalasztodasnak mond ellent, de azon modositas is ellenkezo eredmennyel jar imigyen, ami a tobb klanutest volt hivatott elosegiteni.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #435  
Old 11-16-2011, 12:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
t, de azon modositas is ellenkezo eredmennyel jar imigyen, ami a tobb klanutest volt hivatott elosegiteni.
Epp ezert kellene a kileptetest 1-2-3 korrel kesleltetni. Igy a kecske is jollakna, es a kaposzta is megmaradna.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #436  
Old 11-16-2011, 12:34
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Sirva kerlek ne hasznald ervkent az egyebkent ertelmes es tartalmas mondanivalod alatamasztasara ezt, mert termeszetes, hogy ez koltsegekkel jar es a nagykozonseg csak felesleges konnyhullatasnak fogja velni.
Csak azért emeltem ki, mert én magam sem hittem el, hogy mennyibe került, mondjuk csak az átépülés, és akkor valószínűleg a kidobálás haszonélvezői (akik nem épülgetnek, nem ütögetnek) egyszer sem számolták ki azt, hogy 8-9tag kidobálása mennyire kis ár azért, amit az ellenfél klánt tett bele.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #437  
Old 11-16-2011, 13:16
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Érdekes egy beszélgetés ez és tuti sose lesz egyezség, mivel aki változást akar az régóta fent van, mnt-vel teli nyugisan termel, majd kitesz 1-2 tagot és egy kisebb klánt bever, akinek a környék miatt nincs lehetősége termelni. Ez a szint közel sem az egyenlőségről híres, itt egyértelműen az van nyeregben aki régebb óta van jelen a csoportban.

Nem szeretném vityu mestert sem bántani, de állandóan fitogtatja a tudását, de csak A-ban. Nem érdekes ez? A többi csoportban meg síri csend és semmit nem látni tőle.....Jah, hogy ott nem nagy tényező az eltöltött idő?
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
  #438  
Old 11-16-2011, 14:16
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Csak azért emeltem ki, mert én magam sem hittem el, hogy mennyibe került, mondjuk csak az átépülés, és akkor valószínűleg a kidobálás haszonélvezői (akik nem épülgetnek, nem ütögetnek) egyszer sem számolták ki azt, hogy 8-9tag kidobálása mennyire kis ár azért, amit az ellenfél klánt tett bele.
Ha en egy nyeszlett kis senki vagyok, akit a kigyurt kopasz allat meg akar verni, csak azert nem fogom neki hagyni, mert ertekelem a testepitesbe s hajnyirasba befektetett energiajat, hanem ha lehez elkerulom.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 11-16-2011 at 14:58..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #439  
Old 11-16-2011, 14:25
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Tsobi, ment PÜ. Bocs az offért
Reply With Quote
  #440  
Old 11-16-2011, 15:26
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Érdekes egy beszélgetés ez és tuti sose lesz egyezség, mivel aki változást akar az régóta fent van, mnt-vel teli nyugisan termel, majd kitesz 1-2 tagot és egy kisebb klánt bever, akinek a környék miatt nincs lehetősége termelni. Ez a szint közel sem az egyenlőségről híres, itt egyértelműen az van nyeregben aki régebb óta van jelen a csoportban.

Nem szeretném vityu mestert sem bántani, de állandóan fitogtatja a tudását, de csak A-ban. Nem érdekes ez? A többi csoportban meg síri csend és semmit nem látni tőle.....Jah, hogy ott nem nagy tényező az eltöltött idő?
Poolosan mondva ez butaság.. gondolom valamelyik nagy klán tagja vagy, hogy tudod kinek mennyi mnt-je van.. gondolom tudod, hogy ha valakinek a környék miatt nincs lehetősége termelni, hanem védekeznie kell vagy támadni, akkor mért könnyebb beverni, mint egy termelőt? (ezt komolyan nem értem).. többek között azért nincs a nagy klánoknál harc, mert ha odaállnak egymás mellé, akkor 1% földet veszítve kidobálják a tagokat, mert a felépítésük miatt esélytelen a védekezés..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 15:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-23-2007 00:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 13:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 10:07


All times are GMT +1. The time now is 08:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu