Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1421  
Old 01-15-2011, 19:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ugyan nem sok közöm volt a levlistás fejlesztésekhez,mert vmikor akkor tájt kezdtem a játékot, de esküszöm kezd hiányozni az a rendszer.
Nevetséges, hogy olyan emberek védenek,egy fejlesztési mellékterméket, egy előre nem látott anomáliát, akiknek közük nincs egy átgondolt klán vezetéséhez... Régen nem volt kidobálás, csak elfokozás... akkor miért nem sírt senki ezért??? jah, mert akkor csak olyan klánok nőttek meg annyira, akik képesek voltak előre gondolkodni, és felkészülve várni minden eshetőséget??? akik nem észnélkül ütöttek felfele 4-500k pontig, hanem csak addig nyújtozkodtak amig a takarójuk ért??? addig mentek fel, ameddig volt pénzük, meg is tartani a földet... úgyanaz, mint egyéniben amikor vki folyamatosan felüti magát, de nincs pénze televenni magát... miért kell védeni a lufi klánokat???

Nem is tudom ki mondta,hogy Xepi beleesett a jóba... Xepi jópár nagyklánnál küzdött meg mindenért,és nem csak odakerült,nem a Gun-ba lépett fel... a Big elött is úgy másztak fel, hogy indulás elött pár hónapot termeltek fent...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1422  
Old 01-15-2011, 19:57
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ugyan nem sok közöm volt a levlistás fejlesztésekhez,mert vmikor akkor tájt kezdtem a játékot, de esküszöm kezd hiányozni az a rendszer.
Nevetséges, hogy olyan emberek védenek,egy fejlesztési mellékterméket, egy előre nem látott anomáliát, akiknek közük nincs egy átgondolt klán vezetéséhez... Régen nem volt kidobálás, csak elfokozás... akkor miért nem sírt senki ezért??? jah, mert akkor csak olyan klánok nőttek meg annyira, akik képesek voltak előre gondolkodni, és felkészülve várni minden eshetőséget??? akik nem észnélkül ütöttek felfele 4-500k pontig, hanem csak addig nyújtozkodtak amig a takarójuk ért??? addig mentek fel, ameddig volt pénzük, meg is tartani a földet... úgyanaz, mint egyéniben amikor vki folyamatosan felüti magát, de nincs pénze televenni magát... miért kell védeni a lufi klánokat???

Nem is tudom ki mondta,hogy Xepi beleesett a jóba... Xepi jópár nagyklánnál küzdött meg mindenért,és nem csak odakerült,nem a Gun-ba lépett fel... a Big elött is úgy másztak fel, hogy indulás elött pár hónapot termeltek fent...
Belátom, az is egy érdekes felfogás, hogy csak olyanok formálhatnak véleményt olyan dologban, ami esetleg őt is érinti, akiknek közük van egy átgondolt klán vezetéséhez.
Gratulálok!

Last edited by Sami; 01-15-2011 at 20:03..
Reply With Quote
  #1423  
Old 01-15-2011, 20:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Belátom, az is egy érdekes felfogás, hogy csak olyanok formálhatnak véleményt olyan dologban, ami esetleg őt is érinti, akiknek közük van egy átgondolt klán vezetéséhez.
Gratulálok!
Ha nem gondolja át, mert csak a szája nagy, akkor a sok lúd disznót győz elven olyan dolgok történhetnek, amiket épp ésszel végiggondolva nem tennénk meg.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1424  
Old 01-15-2011, 20:20
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha nem gondolja át, mert csak a szája nagy, akkor a sok lúd disznót győz elven olyan dolgok történhetnek, amiket épp ésszel végiggondolva nem tennénk meg.
Ez nem az én ingem.
Reply With Quote
  #1425  
Old 01-15-2011, 20:36
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ugyan nem sok közöm volt a levlistás fejlesztésekhez,mert vmikor akkor tájt kezdtem a játékot, de esküszöm kezd hiányozni az a rendszer.
Nevetséges, hogy olyan emberek védenek,egy fejlesztési mellékterméket, egy előre nem látott anomáliát, akiknek közük nincs egy átgondolt klán vezetéséhez... Régen nem volt kidobálás, csak elfokozás... akkor miért nem sírt senki ezért??? jah, mert akkor csak olyan klánok nőttek meg annyira, akik képesek voltak előre gondolkodni, és felkészülve várni minden eshetőséget??? akik nem észnélkül ütöttek felfele 4-500k pontig, hanem csak addig nyújtozkodtak amig a takarójuk ért??? addig mentek fel, ameddig volt pénzük, meg is tartani a földet... úgyanaz, mint egyéniben amikor vki folyamatosan felüti magát, de nincs pénze televenni magát... miért kell védeni a lufi klánokat???

Nem is tudom ki mondta,hogy Xepi beleesett a jóba... Xepi jópár nagyklánnál küzdött meg mindenért,és nem csak odakerült,nem a Gun-ba lépett fel... a Big elött is úgy másztak fel, hogy indulás elött pár hónapot termeltek fent...
Nemtudom miota játszol de a kidobálás nagyon régi modszer,erre sok mindenki emlékszik szerintem,épp az h. elfokozás nemvolt mert nem létezett ennyi pénz és egység a játékban.
Az én javaslatom ha megszüntetjük a kidobálást egy régi jó elem visszahozása ,nevezetesen a klánpontlista frissüljön 20 percenként mint régen.Az elfokozás ellen pedig egy egyszerü Ati beavatkozás kell ahogy régen is volt többször:Ki kell venni a piacot és kész,nem lesz ennyi egység igy nem lehet elfokozni,persze ezt már régen meg kellett volna fogni mert igy már kicsit extrém ami kint van és sokaknak nem tetszene,ezt csak azért irom mert ez a legkényelmesebb és nem kell belenyulni a játék szerkezetébe,hogy meglegyen szüntetve.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to D vagy Á?:P For This Useful Post:
  #1426  
Old 01-15-2011, 20:41
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Elég radikális változás lenne, de ha működik, akkor részemről támogatva van.
Mai napon csak szájkarate ment, ez az első javaslat egy lehetséges megoldásra.

ui: bocsánat, a második
csempe is írt egyet
Reply With Quote
  #1427  
Old 01-15-2011, 20:43
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Apropó Xeper:

Keress meg légy szíves valamilyen formában ha erre jársz, köszi
__________________
Reply With Quote
  #1428  
Old 01-15-2011, 20:53
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Nemtudom miota játszol de a kidobálás nagyon régi modszer,erre sok mindenki emlékszik szerintem,épp az h. elfokozás nemvolt mert nem létezett ennyi pénz és egység a játékban.
Az én javaslatom ha megszüntetjük a kidobálást egy régi jó elem visszahozása ,nevezetesen a klánpontlista frissüljön 20 percenként mint régen.Az elfokozás ellen pedig egy egyszerü Ati beavatkozás kell ahogy régen is volt többször:Ki kell venni a piacot és kész,nem lesz ennyi egység igy nem lehet elfokozni,persze ezt már régen meg kellett volna fogni mert igy már kicsit extrém ami kint van és sokaknak nem tetszene,ezt csak azért irom mert ez a legkényelmesebb és nem kell belenyulni a játék szerkezetébe,hogy meglegyen szüntetve.
Rosszul fogalmaztam... Régen nem nem volt ,hanem nem volt divat a kidobálás, mert nem volt rá ennyi lehetősége,értelme, mert többett buktak a kedvezmény nélkül,a leadással,mint a benyelt ütéssel egy idő után. Anno mi is raktunk ki tagot amikor jött ütés, de csak azért hogy alákerüljünk a klánnak és felülről kapjuk be,vagy amikor nem volt egyéniben senkni üthető,de ha kiraktunk vkit úgy ráálltunk klánban, akkor is kiraktuk,komoly ára volt, de volt értelme, mert csak az ellenfél védelmén vagy támadásán múlt...
amióta megvannak a kedvezmények sem dobunk/dobtunk ki 1nél több tagot ha ránkálltak és sereg jött...

Nem tudom, én emléxem még jópár 0hekis ütésre , amikor csak 3klánnak volt rá lehetősége a: Pannonnak, a Bignek, és a Szkarának... nem azért mert olyan jól álltak pénzzel, vagy esetleg másnak ne lett volna rá hanem mert csak 10k heki felett számít annyit a pontban az elengedett nép,hogy 0legyen...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #1429  
Old 01-15-2011, 21:22
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default Gianluigi Buffon az évtized kapusa tiszteletére

Hogy ne csak egymás marását olvassuk ma este:





Mivel most már túl vagyunk az új évezred első évtizedén természetesen orrba-szájba ömlik ránk a statisztika, na meg fog ömleni egész évben még. Egy ilyen statisztikai kimutatást végeztek el Olaszországban is mielőtt, vagy miután Gigi Buffont megválasztották az évtized legjobb kapusának a világon. Tehát csizmaország legjobb 10 labdarúgója következik az elmúlt tíz évből, gondolatom szerint a helyén mindenki, azért vitatkozni lehet, de szerintem nem érdemes.

-10- Lilian Thuram: A legtöbb válogatottsággal bíró francia védő még a Monacoból került először a Parma csapatához, majd a Juve játékosként tett le erős teljesítményt, hogy rákerüljön erre a listára. -9- Alessandro Nesta: A jelenleg is legendás védőről hittem én anno naívan, hogy soha nem hagyja el a Lazio-t, ám lett az a pénz, amiért aláírt a Milannak. Sok hosszabb sérülés után, azért még ma is meghaározó tagja a ligának. -8- Paolo Maldini: Az Ac Milan legendája, a világ meghatározó védője volt, szerintem nincs focirajongó, aki ne ismerné, 25 évig szolgálta a Rossoneriket, tiszteletére visszavonultatták a 3-as mezt. -7- Zlatan Ibrahimovic: A 47-es lábú svéd 2004-ben érkezett Italiába az Ajaxtól a Juvéba, ám 2006-ba az ismert calciopoli miatt már az Inter játékosa lett, majd egy rövid barcelonai kitérő után ma már Milánó piros-feketéihez tartozik. A spanyol kitérő nem volt túlságosan sikeres, ám a Serie-A-ban mindenhol meghatározó szerepet játszott, játszik. -6- Pavel Nedved: A cseh aranylabdás képességeihez sok kétség nem fért soha, s az ő nevéhez fűződik a KEK utolsó gólja is. Pályafutása a Juvéban ért véget. -5- Francesco Totti:A vezérfarkas az elmúlt évtizedben tett arról bőven, hogy ilyen előkelő helyen szerepeljen, manapság azonban mellőzötté vált szeretett klubjában. -4- Alessandro DelPiero:A Juve, és Olaszország Del pityuja egy jelenleg is aktív legenda, aki még mindig meghatározó egyénisége a zebráknak. Túlságosan őt sem kell bemutatni, 96-ban BL. győztes, és az Öreg hölgy gólrekordere. -3- Andrij Sevcsenko: A Milan legendája szintén, bajnokságok, Bl. győzelem, gólkirályi cím az első olaszországi évében, gondolatom szerint nagy hibát követett el, mikor elköltözött Londonba. -2- Kaká: A brazil játékos jelenleg a Real nagy visszatérője hosszú sérüléséből, ám előtte 2003-tól az Ac Milan csillagaként tündökölt egészen elképesztő képességeivel. Sokan visszavárják, ám hogy hová...?

-1- Gianluigi Buffon: A nyári világbajnokságon megsérült, és azóta csak most szerdán léphetett pályára a Juventusba, ahová még 2001-ben igazolt. Megpróbálták jellemezni Olaszországban, mikor megkapta az évtized világ legjobb kapusának járó címet, de csak egyszerűen így sikerült: "A legjobb"! A 13 nap múlva krisztusi korba lépő, 102-szeres portás állítólag 40 éves koráig akar védeni. Így legyen!


Olvasva a neveket néha az ember még az elérzékenyülés határain is mozog, hisz belegondolva hogy ezek a visszavonuló, vagy majdnem visszavonuló zsenik rengeteg örömöt okoztak, nem csak a Olaszország, hanem a világ futballrajongóinak is együttesen.

(Átvéve az NSO-ról)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1430  
Old 01-15-2011, 21:33
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Apám, mekkora védések ezek!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 14:06


All times are GMT +1. The time now is 09:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu