Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Viccek

Viccek Viccfórum

View Poll Results: Vicces??
vicces 63 78.75%
nem vicces 17 21.25%
Voters: 80. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 12-15-2007, 19:04
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
És ha nem küldöd tovább 10percen belöl 1.234.972.952.765 személynek akkor postán küldünk egy társadalmilag hátrányos helyzetü szines háttérrel rendelkezö személyt.És ha további 10 percet késlekedsz akkor további küldeményként megkapod az egész családot
egyébként a színtelen háttér az milyen?
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 12-15-2007, 19:07
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
egyébként a színtelen háttér az milyen?
Mint a viccben
Szabad a gazda
Reply With Quote
  #103  
Old 12-15-2007, 20:25
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
egyébként a színtelen háttér az milyen?
Azt nem tudni, mert nem látszik
Reply With Quote
  #104  
Old 12-17-2007, 02:59
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Mailben kaptam, de lehet a vicc rovatban jobb lenne


Ha férfiak válaszolnak a női magazinokban

Kedves Péter!

Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Hazasétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor haza értem, nem hittem a szememnek. A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van. Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.

Kérlek segíts!

Köszönettel: Szabóné M. Erika


Kedves Erika!

Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok hibája lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegot, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.

Péter
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #105  
Old 03-11-2008, 22:48
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Gyerekkoromban kértem Istent, adjon nekem egy biciklit.
Aztán rájöttem, hogy a dolgok nem így muködnek.
Úgyhogy loptam egyet, és kértem Istent, bocsássa meg.

Nagymamám 60 éves korában elkezdett napi rendszerességgel sétálni, minden nap 5 kilométert. Most 82 éves, és fogalmunk sincs, hol van.

És végül az idojárás-elorejelzés ma estére: sötét lesz.

Nagybátyám abbahagyta a dohányzást, leszokott az alkoholról, a nökről, a nehéz, fuszeres ételekrol és az éjszakázásról. Egészséges volt egészen az öngyilkosságáig.

Évek óta nem beszéltem a feleségemmel. Nem akarom félbeszakítani.

Gyermekünk első tizenkét hónapját azzal töltjük, hogy megtanítjuk járni és beszélni. A következo tizenkét évet meg azzal, hogy pofa be és maradjon a seggén.

Nincsenek előítéleteim. Mindenkit utálok..

A bank az a hely, ahol akkor kapsz kölcsönt, ha be tudod bizonyítani, hogy nincs rá szükséged.

Öngyilkosság, főnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mindenki tudja, hogyan kell gyereket nevelni, kivéve azt, akinek már van.

Az ember az egyetlen állat, akinek céljai vannak a gyerekeivel.
Kivéve a guppikat, amik megeszik a sajátjaikat.

Szakítottunk a barátommal. Ő meg akart házasodni, én viszont nem akartam, hogy megházasodjon .
.

Szeretnék gazdag lenni. Vannak emberek, akikbol a gazdagság kiöl minden emberi érzést. Na, olyan gazdag szeretnék lenni!

A feleségem "apró lábak dobogását" akarta hallani otthon. Vettem neki egy kutyát. Olcsóbb, és több lába van .

Bámulatos, hogy az a rengeteg fontos dolog, ami egy adott nap a világon történik, mindig pont belefér az újságba.

Örökké szeretnék élni. Eddig sikerült.

A világ legnagyobb felfedezéseit olyan emberek tették,
akik túl hülyék voltak ahhoz, hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen.

Az univerzumban kell lennie értelmes életnek a Földön kívül. Legékesebb bizonyítéka ennek,
hogy egyik se próbálja felvenni velünk a kapcsolatot.

Carpe diem! = Élj a májnak!

A pénz tényleg beszél. Azt mondja: pá!

Van egy terepszínu álcaruhám. De nem találom.
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #106  
Old 03-27-2008, 23:15
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

S.O.S. LÉGYSZI !!!
NAGYON FONTOS!!!
Vettem 6 db zsömlét a mai napon, de anyukám mondta, hogy nem kell csak három. Légy szíves írjatok, ha kell a maradék három, vagy szóljatok az ismerőseiteknek, hogy nem kell-e nekik a többi zsemle. Rakjátok ki az üzenetet minél többen, nehogy rám száradjon a zsömle, mert édesanyám nagyon mérges lesz rám.
Légy szíves segítsetek túladni rajta!!!
Ezt az üzenetet anyukám indította már 3 órával ezelőtt! Ne szakítsd meg a láncot, mert megszárad a zsömle!!! Ezt az üzenetet a Microsoft is figyeli, és minden levél után, mert Bill Gates most osztja szét a vagyonát 220$ -t küld neked, nem vicc!!! Anyukám zsömleárusa is továbbküldte, és már rögtön 3 perccel később kapott 3 kiflit ba! A következő órában még további 6-ot! Ez nem vicc! Próbáld ki!!! Küldd tovább minél több embernek!!! De ha nem küldöd tovább akkor 332021 évig szerencsétlen leszel a szerelemben, és szegény is maradsz! Egy lány nem küldte tovább, és 3 évig azt hitte magáról, hogy BKV busz.
EZ IGAZ!!!!! KÉPZELD CSAK EL. KéPZELD EL ÉS MEG IS TÖRTÉNIK!!! Érezni fogod a változást!!! Segíts így TE is a zsömléken!!! Üdv,
dr Dagobert Newton
/ügyvéd, bíró, orvos, atomkutató/
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #107  
Old 04-13-2008, 01:40
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Ezt most kaptam.
Az ilyen leveleken már csak nevetni tudok,mert tuti valami okos ember unatkozik már megint.



Szia
Ne haragudj, hogy most írok de szeretnék mutatni valamit neked.

Ha érdekel hogyan lehet olcsóbban benzint szerezni, hogyan úszhatod meg ingyen a mozit,
vagy hogyan lehet ingyen élni, akkor tudok mutatni neked egy kis ismeretterjesztő gyűjteményt, amiben százával vannak hasonló leírások.
Ha ismered őket, könnyebbé teheted a dolgokat, ingyenessé egyes szolgáltatásokat =)

Vagy ha esetleg üzletet vezetsz akkor vannak számodra tuti ötleteim a legális adócsökkentéshez is, adó optimalizáláshoz egy teljes könyv anyaga, mellé szerezhetsz rengeteg infót, mintákat, szerződések és iratok összealításához. Ha ezek az infók a kezedben vannak sok tíz-száz ezret is megspórolhatsz alkalmanként a könyvelőtől, ügyvédtől.

Ha érdekelnek a legjobb tanulási módszerek, sok jó leírás van arra hogyan tudod kihozni a legtöbbet magadból ha meg kell tanulni valamit.
Vagy ha puskázásra adnád a fejed, abban is tudunk segíteni.
Vagy a digitális fényképezés világa érdekel?

Bocsi ha rosszul érintett volna ez a levél.



Csak azt nem tudom,hogy honnan szerzik meg az e-mail címem..és van,aki bedől egy ilyen szép levélnek?
Reply With Quote
  #108  
Old 12-13-2008, 22:08
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez nem annyira vicces email, de nem tudom, melyik más topicba tehetném be.

"Valamikor régen, egy indiai kis faluban egy ember bejelentette a falusiaknak, hogy majmokat vásárol fel, darabját 10$-ért. Az emberek tudták, hogy a környéken sok a majom, elmentek hát az erdőbe összefogdosni őket.


Az emberünk majmok ezreit vásárolta fel, mindegyikért kifizette a beígért 10 dollárt. Ahogy a majmok fogyni kezdtek az erdőben, az emberek abbahagyták az összefogdosásukat. Erre az ember bejelentette, hogy 20$-t ad egy majomért. A falusiak fellelkesültek és újra elmentek majmokat fogni.

A majmok csakhamar még jobban megfogyatkoztak, és a falusiak hazatértek. Az ember 25$-ra emelte az átvételi árat, de már így is nagyon nehéz volt majmot fogni. Erre a férfi közölte, hogy 50$-t ad egy majomért, de sürgősen el kell utaznia egy kis időre, addig a megbízottja fogja őt képviselni, aki a nevében átveszi a majmokat. Amikor elutazott, a megbízott azt mondta az embereknek: "Nézzétek ezt a sok majmot a ketrecekben, amit a főnököm vett tőletek. Eladom nektek darabját 35$-ert, és amikor visszatér, eladhatjátok neki 50 $-ért."

Az emberek összeszedték minden megtakarított pénzüket, és megvették az összes majmot. Ezután a falusiak soha többet nem látták sem az embert, sem a képviselőjét, csak a rengeteg majom mászkált megint a környéken, úgy, mint azelőtt.

Isten hozott a Wall Street-en... !"
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Bogár For This Useful Post:
  #109  
Old 12-14-2008, 08:33
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez nagyonis vicces. Majmok bolygója.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Melyik a hódító legviccesebb faja? Valezius Általános beszélgetés Hódítós témákban 18 02-18-2008 12:07


All times are GMT +1. The time now is 00:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu