Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-24-2006, 14:11
HangMan HangMan is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 98%
Question Fordulás 1-ből vagy a 2-ből?

Lerágott csont, de sajnos egyre inkább napi téma. A csoportokban folyamatosan szaporodnak a SZ -es orik akik várakoznak csak az 1A-ban lévő orijukra. A torlódás lassan, de már az 5-be is elért. Befullad az összes csopi? Valamit csak ki kellene találni nem? Esetleg lehessen fordulni a 2-ből is de +személyiség csak 2 kör után járjon? (2x 5-4-3-2 megjárása után) Persze aki az 1-ből fordul az kapja ahogy eddig. Vélemények?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 05-24-2006, 14:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by HangMan
Lerágott csont, de sajnos egyre inkább napi téma. A csoportokban folyamatosan szaporodnak a SZ -es orik akik várakoznak csak az 1A-ban lévő orijukra. A torlódás lassan, de már az 5-be is elért. Befullad az összes csopi? Valamit csak ki kellene találni nem? Esetleg lehessen fordulni a 2-ből is de +személyiség csak 2 kör után járjon? (2x 5-4-3-2 megjárása után) Persze aki az 1-ből fordul az kapja ahogy eddig. Vélemények?
Nyár van. A szabadságnak semmi, vagy igen minimális köze van ahhoz, hogy ki honnan fordul.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 05-24-2006, 14:51
HangMan HangMan is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Már elnézést, hogy ellentmondok neked, de szerintem a fellépő jelenséghez a nyárnak semmi köze. Ez nem tegnap, vagy a múlthéten alakult így ki. Sok ismerősöm van hasonló cipőben, hogy kénytelen szabira menni az adott csoportban mert az 1-ben hónapok óta nem tud előrébb jutni. És ugye fordulni meg csak akkor tudna ha top30%... stb. De gondolom észrevetted (vettétek), hogy a csoportok létszáma is igencsak megnőtt. Mert az ember szeretne játszani, haladni, de nem tud így indít egy újabb országot. Spec a régi felállás szerint én 2 orival is egész jól elvoltam, mivel az időm nem véges. De most indítottam a 4.-t is mert 2-vel nem tudok játszani, azok szabin vannak. Ezzel is felballagok a 4. szintre és stop. Indítom az 5.-et és vége. Azt, hogy az 1-ben miért nem lehet haladni, most szerintem hagyjuk, már volt róla szó elég. Szerintem jó lenne valami megoldás, hogy ismét pörögjenek az események.
Reply With Quote
  #4  
Old 05-24-2006, 14:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Jelenleg 78 darab olyan ország van az 1/A-ban, akik nincsenek a top30%-ban, nincs meg a forduláshoz szükséges top30 körük, de már az 1000 körön túlvannak. Hetvennyolc.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 05-24-2006, 14:58
HangMan HangMan is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ezt biztos te tudod jobban, de 480-ból nehezen hiszem el, hogy csak 78-an nincsenek a top30%-ban.
Reply With Quote
  #6  
Old 05-24-2006, 15:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by HangMan
Ezt biztos te tudod jobban, de 480-ból nehezen hiszem el, hogy csak 78-an nincsenek a top30%-ban.
A minimum földet nem számoltam, azt most nem is fogom. De nem kell, hogy top30-ban legyél ahhoz, hogy léphess. Elég, ha megvan a top30 köröd.

Közben javítok, akik nincsenek szabin (ha fordulni akarsz, és harcolsz, hogy minél feljebb juss, akkor ugye nem valószínű, hogy szabin vagy), azok már így csak 62-en vannak. Hatvanketten.

Ne erre a 62 országra fogd, hogy torlódnak a lenti szinteken az országok.

Itt a nyár, aki iskolából játszik, azoknak a jelentős része nem fér már nethez. Ennek semmi köze az 1/A-hoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 05-24-2006, 15:13
HangMan HangMan is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Jó, én nem vitázni akarok veled, csak felvetetted egy témát és kiváncsi lennék mások véleményére is. Tudom, hogy hiába van akár x1000 embernek is más elképzelése a mostani fordulási rendszerről, akkor is úgy lesz ahogy azt te ill. ti akarjátok. Amúgy én nem az 1-ben lévő szabályok miatt sírok, hanem szeretnék a többi országommal is értelmesen játszani.
Reply With Quote
  #8  
Old 05-24-2006, 15:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by HangMan
Jó, én nem vitázni akarok veled, csak felvetetted egy témát és kiváncsi lennék mások véleményére is. Tudom, hogy hiába van akár x1000 embernek is más elképzelése a mostani fordulási rendszerről, akkor is úgy lesz ahogy azt te ill. ti akarjátok. Amúgy én nem az 1-ben lévő szabályok miatt sírok, hanem szeretnék a többi országommal is értelmesen játszani.
Mivel a játék egyik lényegi célja, hogy az A-ban minél jobb pozícióban legyél, ezért az egyik országoddal el kell érned ezt a célt, a többivel pedig gond nélkül tudsz máris körbefordulni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 05-24-2006, 15:23
HangMan HangMan is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ebben tökéletesen igazad. Most! De régen nem így volt. És nem tudom elhinni, hogy a nagy többség azt szerette volna, hogy így legyen.
Reply With Quote
  #10  
Old 05-24-2006, 15:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by HangMan
Ebben tökéletesen igazad. Most! De régen nem így volt. És nem tudom elhinni, hogy a nagy többség azt szerette volna, hogy így legyen.
Ez egy sokszor lerágott csont, teljesen felesleges újra előszedni. Ezek a szabályok, ezek szerint kell játszani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aembör hadis - lehet vagy nem lehet? vonos82 Stratégia & Tippek 64 09-28-2008 09:54
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Új faj vagy fajmódosítás folyt. BeeLord Elvetett javaslatok 106 06-14-2006 20:57
Drágakő, vagy Mithril? Avagy kinek melyik teccene jobban, mint név? Senki Elvetett javaslatok 2 04-29-2006 01:45
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 19:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu