Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-08-2006, 19:51
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudom, a többi csopiban mi a helyzet, de Pl: az S-ben annyira kevés ori van és azoknak is a nagy része szabin, hogy szinte csak szövetségben, kiélezett országgal tudom elképzelni az "életben" maradást, lehet, hogy tévedek, de eddig úgy fest igazán csak ez műkodik...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 03-08-2006, 19:53
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Én se ''értek hozzá'' de eddigi tapasztalataim alapján (bár ez hangsúlyozom csak 5.szint) ha mondjuk fél-elf éleződik (tolikra), attól közel sem biztos hogy egy másik félelfet le tud lopni hasonló felálással, sőt ha a másikon tisztánlátás van, akkor ez bukott ügy. A többi orihoz meg nem kell kiéleződni hogy le tudja lopni, pl egy 10%kocsmás törpét. Lehet hogy rossz gondolatmenet, de én ezért nem látom jónak ha vki egy hadnemben erős, de abban nagyon. (Például egy kiélezett hadis mit tenne ellenem, mire betámadna már 80%ra leamortizáltam) Hátnemtudom, az mondjuk elbizonytalanít hogy a fórumot olvasva, akin úgylátom tapasztalt játékos, csakis kiélezett orin gondolkodik. Remélem én leszek az úttőrő
Reply With Quote
  #13  
Old 03-08-2006, 19:56
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Nem tudom, a többi csopiban mi a helyzet, de Pl: az S-ben annyira kevés ori van és azoknak is a nagy része szabin, hogy szinte csak szövetségben, kiélezett országgal tudom elképzelni az "életben" maradást, lehet, hogy tévedek, de eddig úgy fest igazán csak ez műkodik...
Én X-ben vagyok, itt van varis törpe, tolvaj élőhalott, meg vándor félelf is Szóval vegyes a csopi, az éleződés meg elég ritka, nem bánnám ha ez így is maradna 1/A-ig
Reply With Quote
  #14  
Old 03-08-2006, 19:57
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én az S-t ismerem csak, ott 280 országból, a minap számotam cirka 80 szabin van, itt pár ezer tolvajjal semmire nem mész, legyél te fél-elf vagy maga az atyaúristen
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #15  
Old 03-08-2006, 20:00
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Én X-ben vagyok, itt van varis törpe, tolvaj élőhalott, meg vándor félelf is Szóval vegyes a csopi, az éleződés meg elég ritka, nem bánnám ha ez így is maradna 1/A-ig
Őőőő...fél-elf, vándor, ez ismerős...ja én is az vagyok(nem röhög első orim az 5.szinten)
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #16  
Old 03-08-2006, 20:05
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Igazodni kell a csopihoz, óriás fajjal ott aztán tolizhatnak, főleg alacsony szinten, szinte értelmetlen dolog
Nem röhögtem a félelf vándoron, az én 1.orim ork varázsló volt és védőket képeztem az elején
Reply With Quote
  #17  
Old 03-08-2006, 20:25
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Igazodni kell a csopihoz, óriás fajjal ott aztán tolizhatnak, főleg alacsony szinten, szinte értelmetlen dolog
Nem röhögtem a félelf vándoron, az én 1.orim ork varázsló volt és védőket képeztem az elején
Na ez is jól hangzik
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #18  
Old 03-08-2006, 20:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Nem tudom, a többi csopiban mi a helyzet, de Pl: az S-ben annyira kevés ori van és azoknak is a nagy része szabin, hogy szinte csak szövetségben, kiélezett országgal tudom elképzelni az "életben" maradást, lehet, hogy tévedek, de eddig úgy fest igazán csak ez műkodik...
S-ben simán mentem végig szintlépésig MF-ként egy "mindenes" országgal. Leginkább "mindenes" R-ben voltam Horlanddal, akkor Elf volt, és egyedül egy igazán jól kiélezett ork hadi szövetség tudott a topban beütni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #19  
Old 03-08-2006, 20:53
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Lali
jó szöviben és kiélezett orikkal érdemes játszani szerintem. szöviben a társaság kedvéért
ha nem élezed ki és szöviben vagy, akkor a szövinek annyi, amint szembekerülsz egy kiélezettel. mf-ként meg mindegy milyen vagy egy jó szövi kicsinál nagyon hamar.
szal gnómként az a 20% barakk , meg templom dolog, elég gyengusnak tűnik, de nem értek hozzá
Mf-ként szerintem azért nem biztos hogy a kiélezett ori a jó. Egy szöviben megvédenek a szövetségesek, és elvállalnak feladatokat, egy mf-nek viszont egyedül kell megvédenie magát mindentől. Persze mindentől nem lehet, de ha egyik területen sem túl gyenge, akkor el lehet valahogy lenni.
De igazad van, sokkal jobb szöviben játszani a társaság kedvéért
Reply With Quote
  #20  
Old 03-08-2006, 21:13
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
S-ben simán mentem végig szintlépésig MF-ként egy "mindenes" országgal. Leginkább "mindenes" R-ben voltam Horlanddal, akkor Elf volt, és egyedül egy igazán jól kiélezett ork hadi szövetség tudott a topban beütni.
Na jó, de két dolgot vegyél alapul...1. Erösen kezdő mivoltomat, 2. A kis létszámot(200 ORSZÁG).Pl. körülöttem néhány nappal ezelött úgy nézett ki a dolog, hogy alattam 5 szabin lévő ország, fölöttem ugyanez drapban, ha jól emlékszek három vagy négy ország volt két körön belül, akik nem voltak szabin.
Nem sokkal ezelöttig én is MF ként játszottam, de feljebb már nagyon nehéz így érvényesülni illetve nem is az érvényesülés a legfőbb gond, hanem inkább az, hogy nem tudok megfelelő mértékben "fejlődni".
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 03-08-2006 at 21:15.. Reason: kiegészítés
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu