Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 07-31-2006, 22:34
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Olvastam a hv-s topicot, szépen ki lett vesézve, hogy miért a törpe a legjobb. És azzal tisztában is vagyok, hogy a legkönnyebben ezzel a fajjal lehet hv-t nyerni. Ha pedig több tolvajt tartok, akkor talán a nyersanyaggal se lesz bajom. Az igazi dilemmát nekem az okozza, hogy mi a teendő, ha egyedül több ország ellen játszok. Az persze más, ha teszem azt 6-7K pont előnnyel vezetem a csoportot, akkor már könnyű védenem magam, sőt... De a csoport többi részén már nem így működik. Ha rám száll 2-3 ország, legyenek akár szövetségben, akár jksz-ben, esélyem sincs. Az pedig bosszantó, hogy csak végignézem, ahogy az országom a csoport aljára esik szép lassan. Kérdés tehát még mindig az, hogy mit tegyek ilyenkor? Erre is a törpe a legjobb faj? És milyen felállás ajánlott ehhez, íj-elit, íj-ló, esetleg mindháromból valamennyi? Megéri-e visszatámadnom, ha megtámadnak, vagy csak rosszabbul járok?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-01-2006, 08:01
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Olvastam a hv-s topicot, szépen ki lett vesézve, hogy miért a törpe a legjobb. És azzal tisztában is vagyok, hogy a legkönnyebben ezzel a fajjal lehet hv-t nyerni. Ha pedig több tolvajt tartok, akkor talán a nyersanyaggal se lesz bajom. Az igazi dilemmát nekem az okozza, hogy mi a teendő, ha egyedül több ország ellen játszok. Az persze más, ha teszem azt 6-7K pont előnnyel vezetem a csoportot, akkor már könnyű védenem magam, sőt... De a csoport többi részén már nem így működik. Ha rám száll 2-3 ország, legyenek akár szövetségben, akár jksz-ben, esélyem sincs. Az pedig bosszantó, hogy csak végignézem, ahogy az országom a csoport aljára esik szép lassan. Kérdés tehát még mindig az, hogy mit tegyek ilyenkor? Erre is a törpe a legjobb faj? És milyen felállás ajánlott ehhez, íj-elit, íj-ló, esetleg mindháromból valamennyi? Megéri-e visszatámadnom, ha megtámadnak, vagy csak rosszabbul járok?
nah akkor erre az a lehetöséged van csak, hogy végignézed hogy szedik szét az oridat, de ami még menthető azt gyors építesz kocsmát meg templomot és tele a kocsmát tolival és amennyi varit tudsz még csinálni és akkor hv végéig szívatni azt a 2-3 orit aki rád szállt
persze nyerni nem fogsz már az tuti de mégis jobban érzed magad hogy vissza vágtál nekik és legközelebb akkor lehetséges, hogy nem fognak téged piszkálni így csak 1vs1-ben esetleg
Reply With Quote
  #13  
Old 08-01-2006, 12:53
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
nah akkor erre az a lehetöséged van csak, hogy végignézed hogy szedik szét az oridat, de ami még menthető azt gyors építesz kocsmát meg templomot és tele a kocsmát tolival és amennyi varit tudsz még csinálni és akkor hv végéig szívatni azt a 2-3 orit aki rád szállt
persze nyerni nem fogsz már az tuti de mégis jobban érzed magad hogy vissza vágtál nekik és legközelebb akkor lehetséges, hogy nem fognak téged piszkálni így csak 1vs1-ben esetleg
Édes a bosszú? Reméltem, hogy létezik erre is valami szuper taktika, de csodák nincsenek
Reply With Quote
  #14  
Old 08-01-2006, 16:39
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hát a rúna sosem lesz olcso ha vélve olcsón visznek ugyis megveszi egy jó játékos
Amugy meg mi gondotok a nyersivel?
Törpe vagy termelsz eleget elején olcsó veszel böven és felhuzol pár rakitCsak a fegyoval van gond de fémet azt nagyon könnyü lopni
Nincs itt igazán gond a nyersivel szerintem
Amugy meg viheti a piacot a jó játékos az elején kell csak a kaja utána már amugyis drágaÉs az elején rengeteget adnak el szinte ingyen
És ha azt a játékos nem iagzán ér rá akkor ugysem tudja 100%-osan vinni
amugy meg azt kell tenni,hogy akkor bevédni magad és legközelebb egyessével kinénzi öket magadnak
De ha nem gyenge az orid és nem is vagy elsö nyugodtan jelentsd öket
Reply With Quote
  #15  
Old 08-01-2006, 21:13
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hallod, volt olyan, hogy a fórumon veszekedtek ketten, mert jksz-ben voltak, aztán az egyik betámadta a másikat Elmentettem a beszélgetést, nagy lol volt Aztán persze szét verték egymást Na már most írtam a hódítós beszólásokhoz, hogy engem egyszer elküldtek 5 körre pihenni, mert a fórumon piaci infokat osztottam meg. Azt észrevették, akkor az ilyennel miért nem foglalkozik senki? Gyanúsan hiába is jelenteném, a súgóban világosan le van írva, hogy hv-hoz nincs support.
Reply With Quote
  #16  
Old 08-02-2006, 07:04
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

De anarba azért is löknekElhiheted:P
Reply With Quote
  #17  
Old 08-02-2006, 10:16
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Harcosok ezt mar tudja
Beelord, altalaban ha mondjuk a 6-7. helyen vagy, akkor ott nem fognak jksz-elni ellened, szerintem, a szovetseg pedig nem igazan jellemzo, ha van is, akkor pedig foldelned kell a tagokat, es minel messzebb elkerulni Toluk, kozben pedig a magikus pajzsot, tisztanlatast es a vedelmet allandoan feltenni.
Jo az ijj+elit taktika, viszont akkor nehezebben fogsz tudni tamadni...en altalaban ijj+loval jatszok, de multkor Locumteensnel lattam az ijj+lo+elit taktikat, amit jol ki tudott hasznalni...
Vegulis, ha ott vagy folyamatosan es nem marad ki kepzesed, akkor e harom kozul barmelyiket hasznalhatod, amelyik jol esik...
Reply With Quote
  #18  
Old 08-02-2006, 12:59
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Én szecsa tudok nyerni
ha neked meg egy gyártás kiesik már nem tudsz semmit tenni
ha sok egység van egyértelmű ló+ij ezen ninc smit tárgyalni mert ha 10k néppel nyomod azokból már elitet csinálhatszmég annyiból lovat sem birsz nincs annyi fegyo
meg láttam én ,hogy tenkrevértétek Locumteens és mégis megnyertenem 1 ember ölte
ott is megvolt a 2-3orina tőle kérdezzétek meg mit kell tenni és utána megnyerni

Last edited by Harcosok; 08-02-2006 at 16:28..
Reply With Quote
  #19  
Old 08-17-2006, 22:06
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én szecsa tudok nyerni
ha neked meg egy gyártás kiesik már nem tudsz semmit tenni
ha sok egység van egyértelmű ló+ij ezen ninc smit tárgyalni mert ha 10k néppel nyomod azokból már elitet csinálhatszmég annyiból lovat sem birsz nincs annyi fegyo
meg láttam én ,hogy tenkrevértétek Locumteens és mégis megnyertenem 1 ember ölte
ott is megvolt a 2-3orina tőle kérdezzétek meg mit kell tenni és utána megnyerni
hát azt azért nyerte meg Locumentenens
mert Szecsa igaz gyengítette de pl engem is gyengített akkor meg mindenkit aki felül volt szal ugyan olyan szinten voltunk szinte annyi hogy Locu lebontott akkor szinte ident hogy támadjon 5× egy üres orira nah akkor ha rá állt volna két ori lopni meg varizni akkor nem nyerte volna tuti de hozzáteszem Vertikal tudta volna akkor megnyerni ellene, mert pl én alig voltam szombat délutántól vasárnapig már
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ori irányítása egy gépről track Segítség 104 05-18-2007 21:57
Több ország irányítása 2 Bakter_ium Segítség 162 01-27-2007 09:31
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45
Ország kezdése Setkiller Segítség 27 02-05-2006 19:03
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 00:18


All times are GMT +1. The time now is 16:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu