Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #511  
Old 11-18-2007, 20:12
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

ne mind a multat idezzetek es gerinctelen emberek modjara csapkodjatok egymast ide illo meg nem illo szavakkal ...
egyszeru az egesz ... nekunk talan jobban kedvezett a szerencse ...

Mikor a jatek tulajdonosa/i rajonnek , hogy kene tobb jatekos a romanban is , akkor valtozni fognak a szabalyok es ezzel egyidoben az eselyeitel is ellenunk
Reply With Quote
Sponsored Links
  #512  
Old 11-18-2007, 20:16
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Legyen ugy ahogy te mondod komam. Ha igy gondolod mondd meg hol es mikor es rendelkezesedre allok hogy lejatszuk 1-1 ellen lassuk csak a szad nagy vagy tudsz is valamit
Privatban a rendelkezesedre allok
Gyozzon a jobbik
Nem ismerlek ... vagy igen ?
Sokat nem tudok , de valamit azert igen
Sajnos az utobbi idoben eleg elfoglalt vagyok
de talan ha akarod , akkor mehet egy csata ... pl anarhban ... vagy mashol is, de csak Januartol mert addig rengetek a dolgom (napi 10-12 ora melo)
Reply With Quote
  #513  
Old 11-18-2007, 20:18
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Legyen ugy ahogy te mondod komam. Ha igy gondolod mondd meg hol es mikor es rendelkezesedre allok hogy lejatszuk 1-1 ellen lassuk csak a szad nagy vagy tudsz is valamit
Privatban a rendelkezesedre allok
Gyozzon a jobbik
Modositottam ...
ezert bocsi
azert is modositottam
elragadott az indulat engem is , eleg ritkan fordul elo , de most elojott
Reply With Quote
  #514  
Old 11-18-2007, 20:35
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Figyelj... Ha valaki akarja h bizonyitsd elotte akkor tedd meg.. addig meg szepen vedd vissza a felsodet mert tul hangosan vered a melled...
Mondtam mar h amikor megertitek h kulombseg van a meg lehet es meg kell tenni kozott addig nincs mit jatszani veletek... egy kis csopihoz tul mohok vagytok... de ez mar igy van ha valaki feltunesi maniaban szenved... amugy ez kezelheto... ha gondolod akkor csaladi ismerosom is van aki segithet ezzen a teruleten...
Mondtam h ugyesek vagytok meg gratula es maradj annal h mas gratulal es ne te dicserd magad mert az buzlik amikor sajat magad dicsered es fenyezed!

Fogd vissza magad "barátom"! Szerintem nem írtam nagyképű önimádó dumát, és nem vertem a mellem. (főleg nem abban amit beidéztél) Megmondom őszintén hagy magasról leszarom, hogy ide jártok sírni, és csesztetni minket, mert fingotok nincs, hogy is kellene neki látni, hogy elérjétek a célotok. Soha nem is fogjátok elérni, mert jelenleg nincs tudásotok hozzá. És nem is ez a baj, mert senki nem úgy született, hogy kente-vágta a hódot, hanem SZK-n lapultok ahelyett, hogy játszanátok és tapasztalatot szereznétek.

Ott van SZK-n Puppi is Sakky is a magyar Pannonfölde 2 tagja. Össze kéne velük fogni, biztos vagyok benne lenne 1-2 ötletük, hogy mit és hogyan is kellenne. Ott van Hege is, csak ragadt rá valami a Big Gun-ban...

Többet nem kívánok reagálni a megsértődős, lelkizős, vádaskodós hsz-eitekre. Azt írtok amit akartok, de 1 tény megmarad: SZK-n vagytok!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #515  
Old 11-18-2007, 21:28
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Fogd vissza magad "barátom"! Szerintem nem írtam nagyképű önimádó dumát, és nem vertem a mellem. (főleg nem abban amit beidéztél) Megmondom őszintén hagy magasról leszarom, hogy ide jártok sírni, és csesztetni minket, mert fingotok nincs, hogy is kellene neki látni, hogy elérjétek a célotok. Soha nem is fogjátok elérni, mert jelenleg nincs tudásotok hozzá. És nem is ez a baj, mert senki nem úgy született, hogy kente-vágta a hódot, hanem SZK-n lapultok ahelyett, hogy játszanátok és tapasztalatot szereznétek.

Ott van SZK-n Puppi is Sakky is a magyar Pannonfölde 2 tagja. Össze kéne velük fogni, biztos vagyok benne lenne 1-2 ötletük, hogy mit és hogyan is kellenne. Ott van Hege is, csak ragadt rá valami a Big Gun-ban...

Többet nem kívánok reagálni a megsértődős, lelkizős, vádaskodós hsz-eitekre. Azt írtok amit akartok, de 1 tény megmarad: SZK-n vagytok!
1. Nem tom de szerintem ebben is dicsered magad es megint nem veszed eszre... viszonyitod magad hozzank, h nem tudunk annyira jatszanni...
Varj idezek: "fingotok nincs, hogy is kellene neki látni" "jelenleg nincs tudásotok hozzá"

2. Nem sirankozom... ( ha tenleg ugy tunik akkor pls szoljon mas is ram !!! )

3. Te sem olvasol csak irsz... NEM fogok harcolni veletek !!! ... semmi szandekom erre !!! ... Ezt is mar irtam nem 1x ide...
Eppen ezert tettem alairast h ne keljen ujra meg ujra meg ujra... meg ujra irnom... ezek szerint bovitenem kell...
Reply With Quote
  #516  
Old 11-18-2007, 21:34
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
Nem ismerlek ... vagy igen ?
Sokat nem tudok , de valamit azert igen
Sajnos az utobbi idoben eleg elfoglalt vagyok
de talan ha akarod , akkor mehet egy csata ... pl anarhban ... vagy mashol is, de csak Januartol mert addig rengetek a dolgom (napi 10-12 ora melo)
Nem ismerjuk egymast attol meg csatazhatunk eggyet mondjuk 4L- 2B Magyarban, anarchban semmi keppen sem mivel nem jatsozm ott.
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #517  
Old 11-18-2007, 21:39
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Nem ismerjuk egymast attol meg csatazhatunk eggyet mondjuk 4L- 2B Magyarban, anarchban semmi keppen sem mivel nem jatsozm ott.
magyarban mar csak 1 orim van a normalban (1 het mulva megyek a 3 - ba) , a tobbit anarhban volt , de toroltem oket
neked ott mik az oriid ...tudjam , hogy ki vagy
Reply With Quote
  #518  
Old 11-18-2007, 21:45
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
magyarban mar csak 1 orim van a normalban (1 het mulva megyek a 3 - ba) , a tobbit anarhban volt , de toroltem oket
neked ott mik az oriid ...tudjam , hogy ki vagy
Nem publikus Kerdezd Arwylt majd o utbaigazit
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #519  
Old 11-18-2007, 22:20
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nem akarok senkit se megbántani, de már picit unalmas hogy már oldalak óta csak minket fikáztok, megtörténtek az ütések pont!! Volt akit betudtunk ütni, volt akit nem. De ennek már több mint 1 hónapja vége van, nem hiszem el hogy nem lehet már végre befejezni a csesztetésünket. Ti mondjátok hogy ez egy játék, de mégis ti vagytok azok akik folyton felhozzátok, mert ugye azok a sz***tek (mi) bevertek minket. Magyar A-ban sokkal rosszabb helyzetben vagyok mint ti amiben vagytok, 0 pénzzel kell foylton felfele mennünk, s volt hogy bevertek minket igaz csupán azért mert a klán 1 tagja szabizott, s így mindenki rengeteg földett bukott, nem sírtunk, hanem csináltuk a dolgunkat, mert egyszer tuti bent leszünk a topban.igaz ennek semmi köze sincs ehez....
ami megtörtént megtörtént, ahogy Robi is mondta nem az ölünkbe pottyant a topklán pozíció, keményen megdolgoztak Robinék meg Arwylék hogy elől lehessenek, s úgy hiszem nem érdemtelenül tartanak ott ahol vannak ők. Amit eltervezték megcsinálták, s foylton mentek előre s új célokat tűztek maguk elé, s így kerültek fel oda ahol vannak.
Reply With Quote
  #520  
Old 11-18-2007, 22:39
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Még egy kis bővítésképpen, a román hódban az összes csopiban ugyanez van, jön egy erősebb szövi felveri magat az 1-4 helyre, s üt lefele. Ő rájuk nem lehetne mondani hogy ilyen sz***tek???? hogy felvereik magukat az 1.4 helyre azt mennek egyre feljebb, s ütik a gyenge kis oriakat????? dehogynem, csak egy a baj a A jobban szem elött van....... s így mindenki tud belemagyarázni olyan is aki nincs is ott.....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu