Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-11-2009, 13:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De most akkor maradhatnank _ennel_ a temanal is.

Szoval, Atin kivul, van eddig hatarozott ellenzo?
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 11-11-2009, 19:31
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sziasztok
én is támogatnám hogy 2 korosre legyen a kilépés modositva
mert nevetségesnek tartom hogy egyeseknek ez a játék hogy ha megy feléjuk sereg egybol kidobálják 1-2 ori kivételével az osszeset és igy megmenekulnek
szerintem elég abszurd hogy ha elég távol vagy a tobbi országtól meg van pár mnt-d akkor akár olyan termelo klánt is lehet csinálni akiket nem lehet beverni csak párszáz hekire tobbezer heki helyett
és ha figyel a célpont klánbol akárki akkor a ráállásos klántámadás el van lehetetlenitve mindenki számára egy ilyen kiskapu miatt hogy bármikor kiszorhatják a tagokat hogy csak minimális foldet lehessen foglalni tőluk
és csak az amugy is 2 korre lévo klánok tudják sikeresen beverni egymást ha ilyen kiszorom a tagokat mentalitásu klán a célpont
Reply With Quote
  #33  
Old 11-11-2009, 19:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mielőtt mindenki csak azt látná, hogy ez áldozat nélküli menekülés, és semmi más, azt is vegyétek számításba, hogy a szövetségbe belépéshez földterületet kell leadni. Akár az országod területének 50%-át (felét!!!) is! Egy-egy ilyen szövetségből kidobálás komoly veszteségeket okoz, amit nem hiszem, hogy bárki is túl sűrűn el akarna játszani!

A véleményezéskor ezt is tessék figyelembe venni, még ha eddig ezt nem is említette senki!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #34  
Old 11-11-2009, 19:37
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

meg azért bele lehetne gondolni abba is hogy a felkészulés a támadásra soxor irtozat pénzekbe kerul
ime egy példa :
pl lehet a támadok kozott torp is aki esetleg lebontotta a bányáit azért hogy utni tudjon
amit ujrafeltárni 2-3 millio egységbol lehet mondjuk egy egymillios pontszámu torp esetében
ha nagyon rossz az arány(ahogy a bányák jonnek) még 3 millionál is tobbe kerulhet az eredeti állapot visszaállitása
és ezért azt kapja cserébe hogy 3 millio egysége (100 napi képzése és munkája) megy a levesbe mert szeretett volna utni eggyet de a másik klán kihasználva a kiskaput elmenekult azt szerzett 50 hekit 3milla egységért cserébe
mert ha e természetes akkor egyáltalán minek lett modositva a torp ?
azért hogy kizárolag elméletben tudjon váltani termelőből hadisra ?
mert az egy dolog hogy sok pénzbe kerul de azért ha már atépul szeretne sikeresen is utni nem csak kidobni az ablakon egy raklap dohányt
azert ez durva hogy ilyen kiskapukat hagyunk nyitva olyan indokkal hogy ez egy stratégiai játék és ez egy alternativa a menekulésre
és hol van az alternativa a sikeres támadásra ?
az lenne a természetes hogy vedjék meg magukat es épitsenek olyan klánt ami képes megvédeni magát és esetleg visszatámadni is
és ne a tagokat dobálják ki ha valami másik klán 2 korre merészelt allni hanem harcoljanak vagy legalább védekezzenek becsulettel
Reply With Quote
  #35  
Old 11-11-2009, 19:40
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mielőtt mindenki csak azt látná, hogy ez áldozat nélküli menekülés, és semmi más, azt is vegyétek számításba, hogy a szövetségbe belépéshez földterületet kell leadni. Akár az országod területének 50%-át (felét!!!) is! Egy-egy ilyen szövetségből kidobálás komoly veszteségeket okoz, amit nem hiszem, hogy bárki is túl sűrűn el akarna játszani!

A véleményezéskor ezt is tessék figyelembe venni, még ha eddig ezt nem is említette senki!
ha van elég topkore akkor ez kompenzálhato azért hisz kap rá klánbalépési kedvezményt is
igaz nem a végletekig de azért vissza lehet élni vele
Reply With Quote
  #36  
Old 11-11-2009, 19:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mielőtt mindenki csak azt látná, hogy ez áldozat nélküli menekülés, és semmi más, azt is vegyétek számításba, hogy a szövetségbe belépéshez földterületet kell leadni. Akár az országod területének 50%-át (felét!!!) is! Egy-egy ilyen szövetségből kidobálás komoly veszteségeket okoz, amit nem hiszem, hogy bárki is túl sűrűn el akarna játszani!

A véleményezéskor ezt is tessék figyelembe venni, még ha eddig ezt nem is említette senki!
Quote:
Originally Posted by Fáraó View Post
ha van elég topkore akkor ez kompenzálhato azért hisz kap rá klánbalépési kedvezményt is
igaz nem a végletekig de azért vissza lehet élni vele
Igy van. Eleg sok topkorrel eleg sokaig el lehet ezzel jatszani. Valamint meg ha nem is lenne, mondjuk 5% fold is jobb mint 14%. Igy kerek ez a megjegyzes.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #37  
Old 11-11-2009, 19:50
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az elmult pár hétben 2 várhatoan a hod torténetének legnagyobb utese tipusu klántámadás is fustbement miatta
remyéknek nem ez az elso klánutésuk ami meghiusult a kidobálás miatt
amiért ok is leadtak már nemkevés foldet a semmire
Reply With Quote
  #38  
Old 11-11-2009, 19:54
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

és ez nem csak remyéknek meg a pannonak lenne jó hanem szerintem mindenkinek
csak azért példáloztam 1 millás orikal hogy rávilágitsak nagyságrendileg mekkora károkat okoz ez a kiskapu
Reply With Quote
  #39  
Old 11-11-2009, 20:05
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

háát nem tudom hogy támogatnám e vagy sem

Ha támado csapatba lennék biztos támogatnám, de ha éppen védekező pozicioba lennék akkor nem vagyok biztos benne, hogy támogatnám

Valaki irta hogy menekülés, pedig nem biztos. Mi van ha bevesznek valakit vagy lefordul kilép valaki, és pont 2 körre esik, de esze ágába sincs kimenni.

Láttam már ilyet. És kidobja a másik a fele tagot. Na pff senki se jön, potyára lesznek a föld leadások, visszalépéskor

Az hogy valaki átépit az ütéshez , azért ez a játékhoz tartozik. Ingyen semmit se adnak. Ez azért ne legyen már indok

Mi van pl forduláskor?? akkor azt is kiiktatom?? Mondjuk leforditom az orit épp a min föld felett vagyok, majd erre klánütés miatt még fordulni se tudok és totál kivernek a min földből.

Én hagynám talán ugy ahogy van. Tul egysiku lenne a hod, kiszámitom kidobok 1-2 tagot (vagy odafokozok), 2 körre, aztán kényelmesen elmehetek aludni, mert a siker biztos.

Hova tünik a játék izgalma?? beverem, nem verem?? szembejön, nem jön szembe?? ha beverem mennyit hozzok??
Reply With Quote
  #40  
Old 11-11-2009, 20:09
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem apapkovetelménynek kéne lennie hogy ne lehessen igy minimalizálni a vesztegeket
es hogy minden klán tartson annyi egységet az orijában ami egy sikeres védést esetleg egy visszatámadást lehetővé tesz
és le lehessen verni azokat akik tul sokat kockáztatnak es uresen hagyják magukat vagy olyan éplistájajuk van ami nem túl életképes
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Fáraó For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 12:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu