Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-10-2009, 12:38
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha valami rosszat tettem neked, akkor sajnálom, ha nem, akkor nem tudom mit élvezel azon, hogy egy beírásom miatt (ami rajtad kívül senkinek sem okozott problémát) csesztetsz.
Avval az újabban elterjedt mentalitással van gondom hogy mond valamit az ember, pl te, vagy más, arra reagálnak valamit, mire az illető kiegészíti de úgy, mintha már előtte is máshogy kellett volna érteni. Körülmények megváltoztatása, vagy milyen címen említette ezt a kategóriát vki.
Sztm elég hamis dolog, és hozzád pl abszolút nem illik sztm, ezért is bosszant.
__________________


Last edited by Princ; 09-10-2009 at 17:04..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-11-2009, 07:47
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Avval az újabban elterjedt mentalitással van gondom hogy mond valamit az ember, pl te, vagy más, arra reagálnak valamit, mire az illető kiegészíti de úgy, mintha már előtte is máshogy kellett volna érteni. Körülmények megváltoztatása, vagy milyen címen említette ezt a kategóriát vki.
Sztm elég hamis dolog, és hozzád pl abszolút nem illik sztm, ezért is bosszant.
Nem is történt ilyen, szerintem, de mivel ez egy segítségkérős topik, nem is nagyon akarok a továbbiakban itt bármiféle vitát folytatni. Remélem, hogy sokan megértették, mit akartam írni. Tudom, hogy te is, így nem ragozom tovább.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #23  
Old 09-11-2009, 16:05
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Csak emiatt nem igazán éri meg szerintem. Ilyenkor szokott jönni egy idő után levél a supportra, hogy légyszi adjunk már mégegy újrázási lehetőséget, mert felért A-ba, az eddigieket elhasználta, és nem tud fordulni a mostani felépítéssel... Nem kellett volna hülyeségekre elszórni az újrázásokat, A-ra 4 darab összegyűlik, nehogymár ne legyen elég, ha valaki arra használja, amire való...
nekem van 30 pár ujram... csak nem fogy el :P bár eddig is arra használtam amire való
Reply With Quote
  #24  
Old 09-11-2009, 16:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
nekem van 30 pár ujram... csak nem fogy el :P bár eddig is arra használtam amire való
Ezzel nem mindenki van így. Részemről igazából mindegy, használhatja bárki "pénzduplázásra" is az újraindítást, csak akkor tartsa észben, hogy ennyi volt, nincs visszaút.

Sokszor előfordul, hogy emiatt amikor kéne, már nincs újrázási lehetőség. Csinál az ember egy csomó pénzt, elkótyavetyéli, aztán úgy szétkapják, hogy se pénz, se ország, újra kéne indulni, de már nem lehet.

Szintén gyakori, hogy valaki fenti régiókban termelget, aztán úgy dönt, hogy no ezt leadja szövinek, újraindul gyorsan, visszakéri, és pillanatok alatt szintet lép. Aztán újraindulás után szembesül vele, hogy a minimum föld az nem nullázódott le, és esélytelen, hogy azt a területet valaha is újra elérje.

Úgyhogy bár remek taktikázásra ad lehetőséget, én amondó vagyok, hogy aki nem tudja pontosan, hogy mit csinál, az inkább tartsa meg az újraindulást arra, amire való: vész esetére.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #25  
Old 09-15-2009, 16:50
szoviet t56 szoviet t56 is offline
Member
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 121
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Aztán újraindulás után szembesül vele, hogy a minimum föld az nem nullázódott le, és esélytelen, hogy azt a területet valaha is újra elérje.


Na ezt valaki magyarázza el nekem, mert nem értem
Reply With Quote
  #26  
Old 09-15-2009, 17:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by szoviet t56 View Post
Aztán újraindulás után szembesül vele, hogy a minimum föld az nem nullázódott le, és esélytelen, hogy azt a területet valaha is újra elérje.


Na ezt valaki magyarázza el nekem, mert nem értem
Felmész mondjuk negyedik szinten 1650 hektárra termelgetni. Aztán úgy döntesz, hogy eleget termelgettél már, leadod szöveinek, majd visszakapod. Most játszani is akarsz egy kicsit, újrázol hát.

Ekkor ér a meglepetés: a minimum föld maradt 1400 hektár fölött, amit nem lesz könnyű újra elérni...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #27  
Old 09-15-2009, 20:07
szoviet t56 szoviet t56 is offline
Member
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 121
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Felmész mondjuk negyedik szinten 1650 hektárra termelgetni. Aztán úgy döntesz, hogy eleget termelgettél már, leadod szöveinek, majd visszakapod. Most játszani is akarsz egy kicsit, újrázol hát.

Ekkor ér a meglepetés: a minimum föld maradt 1400 hektár fölött, amit nem lesz könnyű újra elérni...


értem, és minden újrázásnál nő a min. hektár?
mert akkor tényleg nem éri meg annyira csak ha sok lóvét összegyűjtött
Reply With Quote
  #28  
Old 09-15-2009, 20:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by szoviet t56 View Post
értem, és minden újrázásnál nő a min. hektár?
mert akkor tényleg nem éri meg annyira csak ha sok lóvét összegyűjtött
Az újrázással nem nő, csak azzal nő, ha feljebb mész. A minimum hektár az adott csoportban valaha mért legmagasabb területed 85%-a. Ez megmarad újrázás után is. Fentről (1/A-ból, 2/B-ből, 2/D-ből) lefordulással nullázódik, de ahhoz fel kell lépned, és el kell érned egyszer.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #29  
Old 09-16-2009, 00:37
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Felmész mondjuk negyedik szinten 1650 hektárra termelgetni. Aztán úgy döntesz, hogy eleget termelgettél már, leadod szöveinek, majd visszakapod. Most játszani is akarsz egy kicsit, újrázol hát.

Ekkor ér a meglepetés: a minimum föld maradt 1400 hektár fölött, amit nem lesz könnyű újra elérni...
Ez kicsit felreertheto lett, pontositanam: a penzt adod le. Ugye a foldet szabalytalan...

(nehogy vki ugy ertse, hogy szabalyos kilepni a szovibol es beverni az ujrazo szovit...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #30  
Old 09-16-2009, 07:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez kicsit felreertheto lett, pontositanam: a penzt adod le. Ugye a foldet szabalytalan...

(nehogy vki ugy ertse, hogy szabalyos kilepni a szovibol es beverni az ujrazo szovit...)
Ilyen magasságban nem is foglalsz tőle. De természetesen az anyagi javakról beszéltem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19


All times are GMT +1. The time now is 08:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu