Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-29-2006, 17:42
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

üdv kispajtások!!!

nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-29-2006, 18:29
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool
én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele

Te ember párti vagy? annak ugyan nemnyitnék topicot de vhol érdekelne, hogyműveled vele... (MSN: kecs@citromail.hu)
Mert attól is mindig elveszik a kedvem, mer mondják, hogy kevés a védelme katonailag meg, hogy könnyen lelopja egy félelf pl. meg ilyesmi.. szóval?
Reply With Quote
  #13  
Old 01-30-2006, 00:45
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by sivatagi rohamkukac
üdv kispajtások!!! ;)
nekem a zombi az egyik kedvencem, de ahogy haladsz vele előrébb nevetséges lesz akár 50 tolival hatalmas károkat végezhet egy szövi nem kell mindnek tolisnak lenni 1000 heki környékén már elég szép számban gyulladnak a házak meg rabolódnak az emberek velem megtörtént hogy 66%-os foglalkoztatotságnál egyetlen éjszaka felgyujtottak több mint 100 házat hiába volt 100 bankom ami termelte a zsét felsőbb csopikban a nyersanyag heroin áron van szal nevetségesen ellehetetlenediok a játék vele ahogy haladsz előre hiába az erősödés ahogy haladsz előre 3000 hekin 2000 háznak kell lenni hogy ezt kivédd de akkor meg a védelem gyalázatos szal zombi max a 4-ik szintig legvégső esetben 3-ig jó a felett halott szinte :(
szerintem meg 5. szinten MÉG jó, 2.szinten pedig MÁR jó:) 5-ben azért, mert ott még sok a relatíve gyenge ori, könnyen talál célpontokat.. 2-ben meg már azért bónusza miatt elég erős, és a betegség is távol tart sok támadót..
A-ban meg passz, de nem hiszem hogy bármire is használni lehetne.. de ezt még sose próbáltam:)

szerk: azt írtam hogy jó. ezt nem úgy kell érteni, h játszanék is vele:D de talán használhatű lehet.

Last edited by director; 01-30-2006 at 00:47..
Reply With Quote
  #14  
Old 01-30-2006, 20:21
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

na igen a faji bónusz katonailag erőssé teszi de egy szövi felgyútja a házait a fél sereg elmegy és már mit sem ér a második szinten a +30%, ork meg 4 kör (vagy 6 nem tudom orkkal még nem voltam) alatt felhúz pár korházat a foglalt területből és kész vagy előbb és az elpazarolt épületet a foglalt területből pótolja mindig a zombi húzza a rövidebbet
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
  #15  
Old 01-30-2006, 20:38
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

zombi csak fanatikusoknak való, majd 4. orinak lehet, hogy indítok 1et! vag 5.nek :O
Reply With Quote
  #16  
Old 01-30-2006, 21:37
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?
Reply With Quote
  #17  
Old 01-31-2006, 00:40
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by MiKoR
Elsősorban Atihoz szól a kérdés, biztos bennevan súgóban de itt egyszerűbb:rolleyes:
Az élőhalott, ha játszik ilyen spec. játékokat (aréna, párbaj, hv, VIP hv) mennyi támadás bónuszt kap? Hanyadik szintnek számítanak? Esetleg nem is kap?
nem kap katonai bónuszt egyik ilyen játékban sem..
Reply With Quote
  #18  
Old 01-31-2006, 06:51
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát akkor nemf*sz*...
Reply With Quote
  #19  
Old 01-31-2006, 16:49
track
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Cool

halljátok ezt a topicot most azért hoztátok létre hogy a hulla rajongók/fanatikusok itt dumáljanak vagy hogy elvegyétek a hullátol a kedvet mert én nem vagyok fanatikus de szeretem a hullát és tök jó de most megfordult a fejemben hogy.... na inkább nem is folytatom
Reply With Quote
  #20  
Old 01-31-2006, 18:36
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

vélemények és ellenvélemények.. nemtehetek róla, hogy utóbbiból többvan
egyébként ztem egyértelmű a cím "minden ami zombi"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 15:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 20:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 22:22


All times are GMT +1. The time now is 14:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu