Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-27-2014, 00:35
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Beírt hozzászólás kimoderálása

Csak annyit szeretnék, ha beírok valahova egy hsz-t, akkor annak esetleges Ati általi törléséről jó lenne egy automata visszajelzés. Néha nem tudom, hogy beírtam-e amit akartam vagy csak ki lett törölve.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-27-2014, 00:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Csak annyit szeretnék, ha beírok valahova egy hsz-t, akkor annak esetleges Ati általi törléséről jó lenne egy automata visszajelzés. Néha nem tudom, hogy beírtam-e amit akartam vagy csak ki lett törölve.
Nincs ilyen. Ha egy téma be lett fejezve, és folytatod (vagy eleve nem való oda), akkor az a beírás törlésre kerül. Nem véletlenül lett ilyenkor törölve (ha igen, akkor szólok, hogy küldd újra), és a témát nem offolom továbbra is szét azzal, hogy beirogatom, hogy egy off hozzászólás épp törölve lett.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 01-27-2014, 00:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Durvább, vagy visszatérő esetben, amikor hibapontot is kapsz érte már, akkor arról kapsz értesítést. Amíg ilyen nincs, addig örömködés van, mert hibapontokkal már a kitiltást gyűjtöd.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 01-27-2014, 00:41
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nincs ilyen. Ha egy téma be lett fejezve, és folytatod (vagy eleve nem való oda), akkor az a beírás törlésre kerül. Nem véletlenül lett ilyenkor törölve (ha igen, akkor szólok, hogy küldd újra), és a témát nem offolom továbbra is szét azzal, hogy beirogatom, hogy egy off hozzászólás épp törölve lett.
A visszajelzést nem az adott témába gondoltam. Hanem mondjuk privát üziben egy automata üzenet. Tényleg csak azért, hogy egyrészt tudjam, ha ki lett szedve, másrészt pedig hogy ne írjam be mégegyszer. Lehet, csak fáradt vagyok, de tényleg elfelejtettem, beírtam-e amit akartam vagy sem.
Reply With Quote
  #5  
Old 01-27-2014, 00:46
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Durvább, vagy visszatérő esetben, amikor hibapontot is kapsz érte már, akkor arról kapsz értesítést. Amíg ilyen nincs, addig örömködés van, mert hibapontokkal már a kitiltást gyűjtöd.
Erről nem is tudtam. Ha összeszednék egy hibapontot a válaszaimmal, hát akkor jobb is. De úgy gondolom, eddig csak a félreértelmezett hsz-eimet próbáltam rendbe tenni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu