Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

View Poll Results: Visszaállítanád a régi elismertségi rendszert???
igen 7 33.33%
nem 9 42.86%
nekem tök mind1 5 23.81%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-30-2010, 15:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ezért vetettem fel a kétféle értékelést. Ebből az egyik teszem azt kizárólag a játékkal kapcsolatos megbeszélésekre, esetleg a segítségekre vonatkozna. A másik pedig általános szeret/nemszeret lenne, a maga trollkodásával együtt.
Mindkettőből trollkodás lenne. Hacsak nem SMS-ben kell szavazni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #32  
Old 09-02-2010, 17:20
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

szerintem megvolt a régi rendszernek a haszna és a varázsa is. mikor idejöttem mint kezdő és láttam, hogy egyeseknek 3-4 kockájuk van másoknak meg 1 vagy még az az 1 is piros akkor úgy nagyjából azért tudtam, hogy ki is az akire talán érdemes is hallgatni és akinek a szava mögött van is valami tudás
arra meg, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva azt kell mondjam, hogy elég hamar kiderül, hogy kik azok akik mondjuk csak a viccek topicba írnak, vagy a chatbe és mégis zöldek, esetleg unszimpátia miatt pirosak és ezt tudomásul veszi az ember...nincs ezzel semmi gond (de erre mondjuk jó lenne a kettő szétszedése...viccekre megy a felfele kéz, unszimpátiára meg a lefele...a zöld/piros meg a "szakmai" jellegű hozzászólásokra)
aki meg abban leli élvezetét hogy multizással 4 kockája legyen az tegyen így...szerintem kárt nem okoz, mert az esetleges beírásából úgyis lesütne hogy mi is a helyzet (az, hogy esetleg indokolatlanul szórná vkinek a pirosat, pedig jelenthető és kész )
másrészről hódítós fórumozásomnak talán legnagyobb mérföldköve volt a 2. és 3. kockám, mivel láttam rajta, hogy azért a -10 en pontok óta sokat fejlődtem...és ami fontosabb volt, hogy ezt nem én gondoltam így, hanem azok akik adták a pontokat. én legalábbis úgy láttam komoly munkám van mögötte
a 4. kockát már én se tartom sokra, mert valóban inkább a nem rendeltetésszerű használatnak köszönhető, de az is jelezte bizonyos szintig, hogy elfogadott a fórumos közösség és vannak akiknek szimpatikus lettél az elmúlt időszakban (erre lehetnének a kezek mondjuk)

Last edited by Burning; 09-02-2010 at 17:23..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Burning For This Useful Post:
  #33  
Old 09-03-2010, 08:26
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

nem véletlenül lett ez a dolog megváltoztatva, ha jó működött volna ma is működne. ne fejlődjünk visszafelé!
Reply With Quote
  #34  
Old 09-03-2010, 09:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
nem véletlenül lett ez a dolog megváltoztatva, ha jó működött volna ma is működne. ne fejlődjünk visszafelé!
EGY IDEIG jól működik. Mint újdonság. És büszke vagyok arra, hogy a Hódítós közösségben egész sokáig jól működött. Más közösségekben ennyi időt nem bírt ki. Lehet, hogy elvétve van egy-két zártabb közösség, ahol tovább megmarad, de egy ilyen nyílt közösségben a legtöbb fórumon pár hónap alatt be szokott csődölni.

Szép volt, jó is volt, amíg működött, de az elejétől fogva lehetett tudni, hogy csak egy ideig maradhat publikus.

Igen, a "publikus" szót direkt hazsnáltam, mert valójában a háttérben most is használva van, most is megvan ugyanaz a szerepe, mint régen volt, eldönti, hogy ki nyithat témákat stb. Csak ezt most én állítgatom önhatalmúlag.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Belső fórumrendszer visszaállítása a régire Arwyl szelleme Elvetett javaslatok 1 04-07-2009 13:01
elismertség Burning Chat 2325 07-10-2008 06:34
Elismertség megjelenítése Synkel A fórumról... :) 18 12-23-2007 12:59


All times are GMT +1. The time now is 11:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu