Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #21  
Old 01-29-2006, 12:37
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Most lépek be és nézem meg mire is gondolok

Multitable nagy torunament
Sit&go kis tournamentek végülis
szal sit and Goban buktam 150e-t
torunamentek első 60ba jutás enm oylan nehéz még szerencse nélkül is. Csak döntőbe jutásért szenvedni kell már

kb a döntős asztalnál többet ültem mint az egész tournametnbe
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-29-2006, 15:45
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

oké half, feltettem a kérdésemet rpg-n is:) neten még sosem játszottam, szóval ezért érdekel..
Reply With Quote
  #23  
Old 01-29-2006, 20:28
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A Pacific fizetős részében nagyon bátortalanok az emberkék, mondjuk én is Ha emelsz 2 dolcsit azt nincs lapjuk álltalában dobják. Erre mondjuk nem lehet alapozni mer ugy 2-3 azért mindig megadják... Egyébként mostanában rám jár a rúd. Az ingyenesen 25000 Chips-et vesztettem 1 nap alatt Volt buktám Ász Full-ra is
Reply With Quote
  #24  
Old 01-29-2006, 20:31
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen
Reply With Quote
  #25  
Old 01-29-2006, 20:46
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hátjha chipesbe sokat lehet vesziteni.

Különben simerek oylanokat akik 4-6an összeállnak egy asztalhoz és az össze lapjukból dolgoznak és úgy szivatják ki az embereket. Mondjuk ha erre rájönnek akkor...
Ez télleg fontos, ha nem veszed észre ki a pancser az asztalnál akkor te vagy, ez erre pontosan megfelelő mondás.

Pénzesbe is bátornka kéne lenni, de parázok tőle, hogy nem leszek az mert vgülis még nicns saját keresetem. igy kicsiből gazdálkodók.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #26  
Old 02-01-2006, 18:45
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

*kitöröltem, mert nem ide akartam hogy kerüljön, csak elbalfácánkodtam valamit *
Reply With Quote
  #27  
Old 02-06-2006, 02:17
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by godgod2
Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen
Hát ihgen ez a védekező játék stilus aztán van az, hogy sok nagyot hivsz blöffölgetsz eröltetted a többieket elbizonytalnitod. Bár ez igaz a végén jobban lehet alkalmazni.
A pénzes játékra még nem volt alkalmam a pacificen. De miután az emberek is vicces, hogy a nem fizetősben si, hogy féltika Virtuális pénzüket nem meglepő, hogy a pénzes változatban is igy van
remélem lassan majd kipróbálom a pénzest. Mert a practiceal az a baj, hogy nem tudom izgatni magam. Bármennyit összegyüjtök kicsit unatkozom be all inelek mindent.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #28  
Old 02-06-2006, 23:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by godgod2
Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen
nemtom en azert az aszpart is megjatszanam
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #29  
Old 02-07-2006, 21:16
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Inkább agresszivan kell jáccani. Az elején megvárod a pár mindent vagy semmit arcot. Aztán ezerrel elkezdesz agresszivan magasakat emelni minden lehetőségnél all inezel pár blöfföt. És ha nicns nagy szerencséd nem leszel chipleader, de azért bejuthatsz egy jó darabon.
Csak a helyzeteket kell tudni értékelni jól. amit még mindig nem tudok eléggé
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #30  
Old 02-10-2006, 17:23
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Póker-törvények.

Törvényben van hogy az összes jövedelmet be kell vallani, de a KAszinókban amit nyersz pókeren azt nem kell mert a szerencsejáték rt. ügyebár levonja az adót szal fizeti giy iylenkor nem kell adóbevallás. De a netes Kasiznókban ilyen nicns. Nem adóznak semmiből. És ezért illegális szerencse játék hiszen. Nincs jóvá hagyva a Szerencse Játék rt. által. Ilyenkor ügyebár kéne adó bevallás, de azzla bevallaná az ember,h ogy illegálisan jáccik. Viszont, ha nem vallja be átutalják a bank számlájára az is illegális ah rájönnek ráadásul duplán.
Szóval erről mia véleményetek?
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 18:39
2007. Dec. 29. Hóditós Póker verseny és Tali! Kutyuleee Egyéb 20 12-01-2007 16:53


All times are GMT +1. The time now is 12:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu