Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-01-2006, 21:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Te rég voltál csóró..
60k toli az akár 60K vari átképzése ami 24 mila.

egyébként meg kéretik "átlagos klánok"-nak hozzászólni, hogy egy klánháború előkészítésére sok e mondjuk nekik 3-400 mila?
Nem.

Bar en atlagon feluli vagyok :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 08-01-2006, 21:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Te rég voltál csóró..
60k toli az akár 60K vari átképzése ami 24 mila.

egyébként meg kéretik "átlagos klánok"-nak hozzászólni, hogy egy klánháború előkészítésére sok e mondjuk nekik 3-400 mila?

Átlagos klánnak tartom magunkat, és nem, nekünk nem sok 3-400 milla egy klánháború előkészítéséhez
Én alapvetően a színesebb játék miatt szeretném a klánszintű toli-varizást bevezettetni a játékba. Lehet rosszul képzelem el a dolgot, és semmi gyakorlati haszna nem lenne az egésznek...
Amúgy mint átlagos klántag, időnként tényleg kapkodom a fejem, hogy miről is beszéltek ti tulajdonképpen
Reply With Quote
  #33  
Old 08-01-2006, 21:50
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Te rég voltál csóró..
60k toli az akár 60K vari átképzése ami 24 mila.

egyébként meg kéretik "átlagos klánok"-nak hozzászólni, hogy egy klánháború előkészítésére sok e mondjuk nekik 3-400 mila?

Ahhoz is szóljatok lécci hozzá, hogy melyik oritokból szeditek el majd az átképzéshez szükséges 60K varit! És hogy ha emiatt beártózzák majd esetleg be is verik akkor is megáll e majd a 24millás ár?

Wand könnyen átad egyikből a másikba, mert van olyan klántag (bocs volt) aki biztonságos helyen volt

Azért ha neki is 20 körig kellett volna átképeznie,hogy tolizni tudjon sztem átgondolta volna ezt a dolgot. Főleg,hogy egyszer majd vissza is kell képezni. Sztem nem járunk messze az igazságtól, hogy aki a fenti eljárást akarja követni az szépen kimegy a piacra és vesz 60K tolit. Nem képezget 20 körökig nem ad el varit és vesz rajta tolit hanem megveszi a piacon ami kell. Így kivitelezve máris 1 milliárd az előkészület ezen szakasza ami persze lehethogy így sem sok de nem is 300 milla.

Egyébként nagyon örülök,hogy végre megszólaltak mások is tegyétek minél többet!
Reply With Quote
  #34  
Old 08-01-2006, 21:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Ahhoz is szóljatok lécci hozzá, hogy melyik oritokból szeditek el majd az átképzéshez szükséges 60K varit! És hogy ha emiatt beártózzák majd esetleg be is verik akkor is megáll e majd a 24millás ár?

Wand könnyen átad egyikből a másikba, mert van olyan klántag (bocs volt) aki biztonságos helyen volt

Azért ha neki is 20 körig kellett volna átképeznie,hogy tolizni tudjon sztem átgondolta volna ezt a dolgot. Főleg,hogy egyszer majd vissza is kell képezni. Sztem nem járunk messze az igazságtól, hogy aki a fenti eljárást akarja követni az szépen kimegy a piacra és vesz 60K tolit. Nem képezget 20 körökig nem ad el varit és vesz rajta tolit hanem megveszi a piacon ami kell. Így kivitelezve máris 1 milliárd az előkészület ezen szakasza ami persze lehethogy így sem sok de nem is 300 milla.

Egyébként nagyon örülök,hogy végre megszólaltak mások is tegyétek minél többet!
Igyekszem
Az 1 mrd-s előkészülettel kapcsolatban annyit azért mondanék, hogy ez forgótőke. Megveszem a 60k tolit, aztán piacra teszem vissza amint nem kell. Az átépítés az amiből nem nyered vissza a befektetést, tehát szerintem azt kéne számolni költségként.
Reply With Quote
  #35  
Old 08-01-2006, 21:55
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Átlagos klánnak tartom magunkat, és nem, nekünk nem sok 3-400 milla egy klánháború előkészítéséhez
Én alapvetően a színesebb játék miatt szeretném a klánszintű toli-varizást bevezettetni a játékba. Lehet rosszul képzelem el a dolgot, és semmi gyakorlati haszna nem lenne az egésznek...
Amúgy mint átlagos klántag, időnként tényleg kapkodom a fejem, hogy miről is beszéltek ti tulajdonképpen
Egy háború előkészítésére valóban nem sok. De ez csak a háború előkészítésének egy lépése És valóban jól látod színesebb lenne a játék ha lehetne klánszinten tolizni varizni. Akár klánraktárakat lopni vagy ártózni is. Mondjuk ezekhez az ártó akciókhoz érdemes lenne egy komolyabb elképzelés, mert jelenleg ilyen nem hangzott el még. De érdemes tanakodni rajta
Reply With Quote
  #36  
Old 08-01-2006, 21:56
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

bocs, de mis sem voltunk mindig "gazdagok"

annnó nem 1x képeztünk át varit tolivá és nem 1x adtunk át piacon varit 1-1 gömb érdekében.

nem kell egy oriból, alapban van 10k toli bent az az jelenti még 50 kát kell hozzátenni, azaz egy 5 tagú klánból mondjuk adjon mindenki 5-k varit áés amikro az bejön adjon mindenki 5k tolit mellé. és máris megvan és tényleg nem kerül sokba

amúgy én is üdvözlök mindenkit

és Monro megnyugtatására kéretik válaszolni, hogy sok e nektek egy kláncsatára rákölteni mondjuk 2-3 millárdot ha van épkézláb terv?
Reply With Quote
  #37  
Old 08-01-2006, 21:59
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Igyekszem
Az 1 mrd-s előkészülettel kapcsolatban annyit azért mondanék, hogy ez forgótőke. Megveszem a 60k tolit, aztán piacra teszem vissza amint nem kell. Az átépítés az amiből nem nyered vissza a befektetést, tehát szerintem azt kéne számolni költségként.
Jól látod forgótőke. De akkor minek hablatyolunk itt átképzésekről? Mindenki tudja, hogy ezek nem így mennek. Nem kell mondani, hogy 300milla valami ami valójában 1000 milla. Másrészt ha elköltesz 1 milliárdot az csak épületlista. Aztán veheted a sereget,ha visszatámadnak akkor az íjászokat stb-stb. Kiváncsi lennék hány 3 fős klán engedheti ezt meg magának? De lehet akár 5 fős is...
Reply With Quote
  #38  
Old 08-01-2006, 22:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Jól látod forgótőke. De akkor minek hablatyolunk itt átképzésekről? Mindenki tudja, hogy ezek nem így mennek. Nem kell mondani, hogy 300milla valami ami valójában 1000 milla. Másrészt ha elköltesz 1 milliárdot az csak épületlista. Aztán veheted a sereget,ha visszatámadnak akkor az íjászokat stb-stb. Kiváncsi lennék hány 3 fős klán engedheti ezt meg magának? De lehet akár 5 fős is...

Szerintem akinek 60k tolira van szüksége a felméréshez, az megengedheti magának mind. egy 3 fős kis értéken álló klán ugyanezt simán megteszi 30k tolival ,esetleg kevesebbel, és már lecsökkent az ára
Reply With Quote
  #39  
Old 08-01-2006, 22:01
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand

és Monro megnyugtatására kéretik válaszolni, hogy sok e nektek egy kláncsatára rákölteni mondjuk 2-3 millárdot ha van épkézláb terv?
Inkább azt mondjátok meg örülnétek e ha lenne klánszintű gömb és éplista? Ez az eredeti felvetés ugyanis
Reply With Quote
  #40  
Old 08-01-2006, 22:04
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Inkább azt mondjátok meg örülnétek e ha lenne klánszintű gömb és éplista? Ez az eredeti felvetés ugyanis

Ezzel kapcsolatban én már korábban pizitívan nyilatkoztam. Én inkább az ártókat szeretném átültetni valahogy a klános gyakorlatba, csak még egyetlen elfogadható ötletem sincs, miképpen működhetne Ugyanakkor a közös raki sérthetetlenségét én nem szívesen háborgatnám.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu