Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)
Register Stats Members List Today's Posts

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

View Poll Results: Legyen-e publikus, hogy ki adta a hírvévpontot?
Igen, legyen publikus! 20 71.43%
Ne, ne legyen publikus, jó ahogy most van. 8 28.57%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-06-2006, 20:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Hírnévpontok adása - legyen-e publikus?

Sziasztok!

Sokan egy viszonylag normális üzenetre negatív hírneveket osztanak, ezért felmerült, hogy legyen-e publikussá téve, hogy ki adta az adott pontot, vagy maradjon így, hogy el lehet bújni. Tény, hogy ha publikus, akkor reálisabbak lesznek az értékelések...

Tessék szavazni. A szavazás mindenképpen publikus!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 02-06-2006, 20:49
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Ati

Tény, hogy ha publikus, akkor reálisabbak lesznek az értékelések...
én ezt azért megkérdőjelezném... mert vannak páran akik nem normális üzenetre adnak negatív hírnevet, indokolnak is, és ezekután mert minuszt adott mehet vissza a minusz... vagy valaki meg azért ad minuszt mert sok sok üzenet váltotta ki belőle ezt a véleményt és a fazonnak akinek adja a minuszt lehet hogy épp egy normális üzenetére adja, mert az volt szem előtt, de már régebbóta akar olyat adni..
szóval én nem merném kijelenteni hogy az jobb lenne hogyha tudnád ki osztotta...
Igen, hogy legyünk nyíltak: adtam minuszt, pluszt is, és most itt nemmel szavaztam.
Reply With Quote
  #3  
Old 02-06-2006, 21:22
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Senki:
Sajnos nagyon keves olyan ember van aki ilyen nyilt lenne mint te..
Abban az esetben ha valaki mar sok beszolas miatt akar adni minuszt(vagy eppen pluszt) akkor az mind1 hogy melyik uzire adja csak annyit csak kene csatolnia egy kis uzit: figyu ezt mar reg ota akartam neked adni mert... es ez el is lenne rendezve...
En csak szeretnem megbeszelni az XYZ vel hogy miert kaptam ilyen meg olyan ertekelest tole...Az egyetlen mod erre az az hogy nyilvanossa teszuk a hirnevadast.
Ezert szeretem a hod forumot mertt ott van orinev es akkor tudod kinek nem tetszel. Lerendezheted nezetelteresedet vele, vagy csak megjegyzed es nem foglalkozol az illetovel...
Majd a szavazas meg az Ati ugyis eldonti hogy a Nep mit akar.
Reply With Quote
  #4  
Old 02-06-2006, 21:24
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak ellentéteket szítana, az a baj... És menne a bosszúból mínusz, ja. Nem kell, hogy itt is személyekre lebontva menjen a torzsalkodás. Meg baromira nem érdekel a reputáció. Eddig mínuszba voltam, most meg pluszba kerültem. Az se fájt, meg ez se.
Reply With Quote
  #5  
Old 02-06-2006, 21:25
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azt, hogy a nép mit akar, azt a nép dönti el
Továbbá: én adtam már úgy mínuszt, meg pluszt is illetőnek, hogy tökre nem arra a beírására, ami nem tetszett. Hanem a nevére kattintottam, az üzeneteire és valamelyikre.

Last edited by Davalon; 02-06-2006 at 21:28..
Reply With Quote
  #6  
Old 02-06-2006, 21:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Van egy harmadik opció, hogy a hírnevet teljes egészében kikapcsolom, csakhát gondoltam intelligens emberek vagyunk.........
Reply With Quote
  #7  
Old 02-06-2006, 21:31
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mert ugye az egyenesség már ott kezdődik, hogy ki meri vállalni a Hódos országainak valamelyik nevét vagy ott közismert megszólítását, és ki választ fedőneveket, hogy az ismeretlenség jótékony leple mögé rejtőzzön.
Szerintem: kapcsold ki Ati, és szűrjetek, mint a Hódos fórumon. Nem kell ilyetén hatalmat sem adni a Népnek. A Nép képtelen kezelni azt:-D
Reply With Quote
  #8  
Old 02-06-2006, 21:32
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Davalon
Csak ellentéteket szítana, az a baj... És menne a bosszúból mínusz, ja. Nem kell, hogy itt is személyekre lebontva menjen a torzsalkodás. Meg baromira nem érdekel a reputáció. Eddig mínuszba voltam, most meg pluszba kerültem. Az se fájt, meg ez se.
Tegyük hozzá, hogy pl teljesen egyértelmű volt neked hogy én adtam a minuszt egy olyan postodra amit meg is írtam miért tartottam antipatikusnak, és zöldbe veszekedtünk is rajta.

Sajnos Mike-nak igaza van abban, hogy nem mindig vannak olyan emberek akik kultúráltan használják ezt, de azt is tegyük hozzá, hogy az ilyenek miatt nem kellene pont nyílvánosnak lennie szerintem a reputationnak... mert ezek nyomkondának bosszúból, és hogy lejjebb vihessék a tiedet osztanának még egy csomó más embernek is valamit, csakhogy neked mehessen újabb...
Reply With Quote
  #9  
Old 02-06-2006, 21:33
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Van egy harmadik opció, hogy a hírnevet teljes egészében kikapcsolom, csakhát gondoltam intelligens emberek vagyunk.........
én szeretném ha lenne, pláne, mert intelligensnek érzem a társaságot kivétel persze pár ember, de ezek is előbb utóbb vagy megemberelik magukat vagy kitolják magukat a közösség szélére...
Reply With Quote
  #10  
Old 02-06-2006, 21:34
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Senki, csak a nevedet felejtetted el hozzáfűzni a véleményedhez Az hogy rájöttem, az más dolog
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu