Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-10-2006, 21:29
Csipi Csipi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Varisnak akárhol elveri az óriás a gnóm,de szerintem hadisként is
bár ez tényleg attól függ hogy hol vagy (pl.:anarchban csak óriást vállalnék be),de ha normálban egy jó szövetségben vagyok egy jó óriás varissal és egy jó tolvajjla akkor szivesen lennék tudós gnóm hadi is



Csipi
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-11-2006, 12:43
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csipi
Varisnak akárhol elveri az óriás a gnóm,de szerintem hadisként is
bár ez tényleg attól függ hogy hol vagy (pl.:anarchban csak óriást vállalnék be),de ha normálban egy jó szövetségben vagyok egy jó óriás varissal és egy jó tolvajjla akkor szivesen lennék tudós gnóm hadi is
Csipi
Anarchistábana varis hulla termelőt is bevállalnám ha 4 ori tulajjal megbeszélném, hog ylegyenek jóba velem
ami sosem lesz
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #13  
Old 02-11-2006, 15:45
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default -

jaj bocsi.. azt elfelejtetem elmondani hogy a hadis beálitotságot vegyük figyelembe.. warisnak maximálisan csak óriás.. én a napokban találkoztam egy gnóm warival akinek volt 60 tolija.. ( 1250 heki ) egy ölésből lejött majdnem 2000 wari.. és azt full kűvel megcsinálni.......

a hadis cucc már sztem nem egyértelmű.. az óriásoknak nemkell félniük a betonvédelmes elfektől viszont a gnómoknak annál inkább..
de tegyük fel egy olyan szövi az ellenfél akik 4 óriásal álnak fel ( ti mondjuk 4 gnómal áltok fel ), akkor nemgáz hogy gnóm vagy.. és ha az a illető gnóm jólcsinálja akkor nemtudnak neki ártozni mert tolival lehetne megszivatni de az óriás faj erre képtelen.. minden az ellenfél felálásán mulik.. egy 4 elfes waristolis szövi 1 nap alatt kicsinál egy 4 gnómal feláló szövit, viszont a 4 óriásal feláló szövi elégé megizadhat 4 gnómal szemben.. bár kitudja.. a személyektől függ
Reply With Quote
  #14  
Old 02-11-2006, 15:46
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default -

és persze a hekiszám is nagyban változtathatja a dolgokat
Reply With Quote
  #15  
Old 02-11-2006, 15:46
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csigusz:P
jaj bocsi.. azt elfelejtetem elmondani hogy a hadis beálitotságot vegyük figyelembe.. warisnak maximálisan csak óriás.. én a napokban találkoztam egy gnóm warival akinek volt 60 tolija.. ( 1250 heki ) egy ölésből lejött majdnem 2000 wari.. és azt full kűvel megcsinálni.......
a hadis cucc már sztem nem egyértelmű.. az óriásoknak nemkell félniük a betonvédelmes elfektől viszont a gnómoknak annál inkább..
de tegyük fel egy olyan szövi az ellenfél akik 4 óriásal álnak fel ( ti mondjuk 4 gnómal áltok fel ), akkor nemgáz hogy gnóm vagy.. és ha az a illető gnóm jólcsinálja akkor nemtudnak neki ártozni mert tolival lehetne megszivatni de az óriás faj erre képtelen.. minden az ellenfél felálásán mulik.. egy 4 elfes waristolis szövi 1 nap alatt kicsinál egy 4 gnómal feláló szövit, viszont a 4 óriásal feláló szövi elégé megizadhat 4 gnómal szemben.. bár kitudja.. a személyektől függ

Ezért kell keverni a fajokat bár nem szoktam 4elfből álló szöviket látni túl sűrűn.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #16  
Old 02-11-2006, 20:15
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csigusz:P
a gnómót durván szét lehet csapni.. ha rászáll egy tolis-waris elfszövi akkor ajánlom neki a szabit ha az elfek nem csezték el a védelmet.. csak gondolj(atok) bele.. gyujtogatás, emberlopás, szárazvihar.. + rengés+ölés
Ne muszaj elfszovi legyen minden orit szet lehet kapni lehet az akar tulelo orias vagy barmi. Varisnak kizarolag orias mert a gnom vari nagyon konnyen elhull. Hadisnak attol fugg hogy hogy mijen felallasban jatszik a szovi de szerintem a gnom egy kicsivel jobb .
Reply With Quote
  #17  
Old 02-11-2006, 20:27
Nagyi Nagyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Szerintem az sem mind1 h melyik szinten játszol és mi a célod...
kék tizest akaers láttni az orineved után vagy vegetálsz és néha belépsz és játszadozzol...
Igaz én Gnóm nem lennék 1szer voltam és elég volt...
Reply With Quote
  #18  
Old 02-13-2006, 21:36
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

én vélemyényemet tudjátok..minden topicban oszotm...óriás is do king bár van egy gnómorim,csak h megnézzem mit ezsik rajta a sok nép,de hmm..na jó,nem rossz..jobb mint a hulla varázsló..egy picit...
Reply With Quote
  #19  
Old 02-14-2006, 07:43
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gnóm vs. Óriás
Kettő orim van, abból az egyik óriás, a másik gnóm.
Az óriás egyértelműen varis fajnak lett kitalálva, a gnóm meg hadisnak jobb.
Az óriás amúgy kezdőknek, vagy ücsörgősöknek való. A faji specialitása miatt eléggé jól védett faj. A gnómra figyelni kell. Ölhető az egysége (de még mennyire), több teki kopik (több tartalék kell).
Szerintem mind a két faj jó. Egyikben se tudnék hibát találni. Szerintem azon két faj itt a H-ban, amik jól vannak belőve előny-hátrány szempontjából.
Reply With Quote
  #20  
Old 02-16-2006, 10:39
golyoka golyoka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Zut
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a gnóm varisnak iszonyatosan rossz, restartom is volt miatta... 1 ölésre 400-1400 varimat ölék le hiába volt 3k tolim... az óriás varist pedig alig lehet ölni, főleg ha túlélő
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A-val kapcsolatos kérdések, és tanácsok Gaben Stratégia & Tippek 379 06-06-2016 21:15
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
Rengetés erőssége Gnóm vs Óriás Kubbi Segítség 15 12-07-2007 18:08
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Hadira alkalmas fajok Netelek Segítség 169 04-09-2007 20:59


All times are GMT +1. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu