Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-08-2006, 22:00
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

G ben az az idegesítő h tele van oanokkal akik azt hiszik h jó varisok és folyton próbálnak gömbözni..idegesítő..mondjuk nekik x vari van 75 morállal nekem 1,3 x vari és 95 morállal..és próbálkoznak..és van 3 hadis szövijük 23-43 körre..és fenyegetőznek..ÁÁÁ
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-08-2006, 22:16
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Laziga, szamomra nem egyertelmu Nagyon sok jo szovit lattam...4 tolisat 3 tolisat es egy varist...ami eleg meggyozo tudott lenni Ember gazdalkodo 3 db: 700 hekin 10k toli, es artozni nem tudtad oket, beutni pedig csak egy sereggel tudtad...(elsore)
A 4 hadis-varis orias vandor elegge utos tud lenni, ezt letapasztaltam...Sot ennel meg erosebb a Remedy altal emlitett felallas S hidd el, Foszto, hogy rengeteg penzt osszelehet szedni...csak fosztani kell, kegyetlenul
Hat akkor mar inkabb 2 hadi ket tolis. es ha feltek hogy legyilkoljak a tolikat akkor legye ember es tulelo es legyen ket orias biztosan szivosak lesznek...
Es hiaba van 4 orias hadis fokent egy kis letszamu csopiban ahol 20 hejjel elmessz 5 korre onann mar nehezen megy a meszar ... Vegyuk peldanak a queosia 3/G-s csopijat most 130 korul vagyunk 10 hely mar 4-5 kor ugyhogy meg ha vandor is vagy nehezen kapsz celpontot ...
Reply With Quote
  #13  
Old 02-08-2006, 22:49
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mi most teszteljük a 2 hadi óriás+ hadivaris óriás+hadi gnóm (aki ugye kénytelen tolikat tartani) felállást -eddig egészen jól állunk
A tolisokat nem mérjük fel, mert minek, róluk mindenképpen lesz gömb...akit nem tudunk gömbölni, arról lesz éplista, és ütünk ahogy lehet
Mindenkit be lehet így verni

Az említett varis-tolis elf szövit teljes határozottsággal vertük volna be gömb és éplista hijján -kérdés hogy érdemes e elkezdeni (piac és többi célpont függvénye)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #14  
Old 02-08-2006, 22:53
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

alapelv az volt h mi támadunk..kb 3 perc alatt lebontunk nem óriásokról vagy 3-400 hekit..3 gyújt + 4 renget;-)
Reply With Quote
  #15  
Old 02-08-2006, 22:54
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

perzse auto-védelem bekapcsol így 2 ről nagyon sokat vagy 3ról sokat..és utánan már..hmmm..úgy volt velünk h 2 körre nem nagyon volt ori..
Reply With Quote
  #16  
Old 02-09-2006, 12:59
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Gnomot szerintem a legkonnyebb kicsinalni...egyszer fer be hozza a tolis, magas hekin a gyujtogatas vegzetes lesz...lehet tud gyilkolni, meg tekivel nem huzhato...de ennel jobban sebezheto, szerintem.
Reply With Quote
  #17  
Old 02-09-2006, 21:19
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool szerintem

Szerintem mint ahogy irtam is minden szövinek meg van a hiánya legyen az 1vari 3hadi szerintem ezt a tolisok vigan kicsinálják 10 körröl mire oda sétálnak nem lesz hova haza mennijük az meg hogy bontanak na és amatör tolis aki nem ugy játszik hogy ö si tudjon bontani minden toli szövi alapból igy játszik.
NA és a sokat emlegetett toli szövik ellen :ahol esetleg akad oriás vari egy gnom hadi egy jó toli mondjuk fél elf és egy jó hadi mondjuk ork és már bukott is a toli szövi mert a gnom 1 kör alat cserél vesz varit és az oriással kar öltve ki csinálja a tolit ha meg emberek akor az oriás vesz pacit és utszu neki a3hadi le is lépte oket miközben a tolink meg támogat azzal hogy kitekizi öket. milyen akkor szerintem a jó szövi?
olyan hogy sokat van , sokk tartalékot képez folyamatosan piacol és mobil tehát legalább két olyan faj ami alakitható pl gnom jó hadinak de ha kell bár nem 101vari de éppen lehet vele azt is csinálni esetleg szükön toli de az má csak ha tényleg muszály vagy plriás jó varinak de ha kell tud hadi is lenni és igy tovább. tehát vip sokat ülni a gép elött tartalékot képezni és rugalmas felálást össze hozni szerintem ez a nyitja a jó szövinek
Reply With Quote
  #18  
Old 02-10-2006, 07:08
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Laziga megfogtad a lenyeget
Ha 2-3 korre elegendo kajaval rendelkezo hadis oriasok vannak, es az emlitett 2-1-1 klasszikus szovi, azt is nehez kicsinalni...Aki mar jobb jatekos, es nem szur el dolgokat, akkor mar jo szovi...es persze a penz sem art
Reply With Quote
  #19  
Old 02-10-2006, 12:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Laziga megfogtad a lenyeget
Ha 2-3 korre elegendo kajaval rendelkezo hadis oriasok vannak, es az emlitett 2-1-1 klasszikus szovi, azt is nehez kicsinalni...Aki mar jobb jatekos, es nem szur el dolgokat, akkor mar jo szovi...es persze a penz sem art
nekunk pl most egy olyan szovi van, hogy egy orias hadi, sok sok barakkal es egy kis toronnyal, egy orias varis-hadis - aki aze tud utni szovisegitseggel nehanapjan, egy gnom hadis-kicsit tolis - es egy torpe hadis, termelo, ugye oda is kell vmennyi toli. Nem mondom hogy nem szetszedheto, de rettento kenyelmes, utni tudunk, penz gondunk egyaltalan nincs (torpincs 100 milkat termel naponta, ugye). Es a penz egy szovihaboruban ugye sokat szamit....

Es ha sokkal tobbet lennenk belepve, kb 50%al jobbat lehetne ebbol kihozni
(sokkal kevesebb tanya, banya sehol csak a torpenel, 0 kovacs, csak a torpenel, konyvtar sehol, stb....)

lehet hogy ez sem egy elveszett felallas, bar nem volt tervezve, de igy alakult
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #20  
Old 02-10-2006, 12:44
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy
nekunk pl most egy olyan szovi van, hogy egy orias hadi, sok sok barakkal es egy kis toronnyal, egy orias varis-hadis - aki aze tud utni szovisegitseggel nehanapjan, egy gnom hadis-kicsit tolis - es egy torpe hadis, termelo, ugye oda is kell vmennyi toli. Nem mondom hogy nem szetszedheto, de rettento kenyelmes, utni tudunk, penz gondunk egyaltalan nincs (torpincs 100 milkat termel naponta, ugye). Es a penz egy szovihaboruban ugye sokat szamit....
Es ha sokkal tobbet lennenk belepve, kb 50%al jobbat lehetne ebbol kihozni
(sokkal kevesebb tanya, banya sehol csak a torpenel, 0 kovacs, csak a torpenel, konyvtar sehol, stb....)
lehet hogy ez sem egy elveszett felallas, bar nem volt tervezve, de igy alakult
Kényelmes cska ühető akkor már 4 hadis egy kicsit varisabb 3man kicsit tolisabbak egyénibben si tudnak ütni együtt mégjobban
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu