Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 02-02-2008, 14:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
Ati azt írta 99 % hogy lesz ilyen funkció.
Lehetne tudni, hogy milyen feltételekkel, hátha lehet még rajta finomítani, vagy átgondolni ??
Egy kicsit lemaradtam a téma olvasásával, és meglepődve tapasztalom, hogy mindenféle kijátszási lehetőséget emlegettek, miközben szerintem pont csökkentené azokat, de egyelőre nem nyilatkozom, amíg teljesen végig nem olvastam mindent.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 02-06-2008, 16:03
Újkontinens Újkontinens is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default hozzászólongatás, értékszámításos feltétel

tiszteletem a népnek. Miután átfutottam az ötleteket, és megértettem miről van szó, úgy gondolom hogy a "tönkrement"országunk fölötti átlépést lehetne egyszerűen az alatta lévő országunk pontértékével összevetni, nem ismerem hogy a top30%-ba kerülések között mekkora a pontérték különbség, de hasraütés szerűen azt mondanám hgy a szar országot legalább 10000pontra közelítse meg a kissebbik.
Reply With Quote
  #233  
Old 02-06-2008, 16:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem, nem szeretném, ha lenne ilyen. Nem szeretném, ha a pontlistán hirtelen 6 szemes kigyúrt orkok jelennének meg mellettem, mert nemrég szétvágtam a másik orijukat. De nem szeretném azt sem, hogy egy személyiséges orik tömege lapuljon szanaszéjjel a csoportokban, csak a kedvező alkalomra várva, hogy visszatérjenek.
Nem szeretném, hogy 5-dik szinttől felfele mindenkinek legyen 2-3-4 sunnyogó orija, ráadásul legálisan. Oké, hogy nem tudja használni egyszerre őket, de ha egy haverom bajba kerül azon a környéken ahol én épp mélyszabizok ,mi a garancia arra, hogy nem jövök vissza, és nem segítek neki?
Szal én egyértelműen nemmel szavaznék, ha lenne szavazás, ne támogassuk a multisokat.

Ezt most is bármikor meg lehet tenni, ennek nincs köze a felvetett javaslathoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #234  
Old 02-06-2008, 16:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Előfordulhat, meg elő is fordul, de ez hiba a rendszerben. Most legalizálni akarjátok, és lehetővé tenni bárki számára, hogy itt ott tök legálisan orikat fektessen el.
Hiba, hogy lehet bármelyik csoportban országod? Ööö, nem, ez teljesen normális.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #235  
Old 02-06-2008, 16:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
4: szerintem ne ugyanazok vonatkozzanak rá. Egyből kerüljön ki a pontlistából, és a keresésnél is mást írjon ki MSZ)
Ha egyből kikerül, akkor ránézésre meg nem mondod, hogy most törölt, szintet lépett, anarchba került, vagy mi a fene van vele.

Ettől függetlenül lehet, hogy egyből kikerül, mert ha bent marad, az is visszaélésekre adhat lehetőséget, de jelenleg azt mondanám, hogy maradjon bent egy ideig mindenképp, hogy lehessen látni, hogy él az ország, csak szabin van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #236  
Old 02-06-2008, 16:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
4. ne vegyuk ki a listabol, mert akkor csokkenne a csopiletszam, es a top30 nehezedne emiatt. csak legyen a sarga SZ helyett mondjuk vmi mas szinu MSZ jelzes
A megkülönböztetett jelzést szükségtelennek tartom. Miért lényeges az bárki számára, hogy az illető most épp egy másik országgal van a csoportban?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #237  
Old 02-06-2008, 17:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by porika View Post
2: akkor ne menjem mélyszabira, csak akkor ha azonos csoportba kerülnek az orik.
Máshogy ez nem is működhet. Nem lesz külön "mélyszabi" gomb.

Quote:
Originally Posted by porika View Post
3: azért kell a védelem, hogy ne lehessen visszaélni avval, hogy bármikor visszahozhatom ha a haverom bajban van.
Ezzel azt érjük el, hogy ha bajban van az országom, vagy egyszerűen csak rizikós környékre jutottam, akkor tudok magamnak szerezni 3 napot (védelem), amíg én fejlődhetek, más pedig nem támadhat.

Elképzelek egy lyan szituációt, ahol fedezéssel beértem egy olyan mezőnybe, ami nem szimpatikus, ezért egy lenti országommal feljövök, hogy meglegyen a mélyszabi, majd ezt törlöm, hogy visszajöhessek a mélyszabiról, és máris van 3 napom, hogy fedezhessek úgy, hogy közben senki meg nem támadhat.

Esetleg top1 ország védett. Elég bután nézne ki.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #238  
Old 02-06-2008, 17:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
én sem látom semmilyen értelmét ennek, mivel a "beragadt" ország le tud mondani a személyiségeiről.
Egy 1 személyiségű ország nehezen teszi ezt meg. De nem is ez a probléma: NEM AKAR fellépni. Nem nem tud, hanem nem akar.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #239  
Old 02-06-2008, 17:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
lehet, hogy félreértem, amit írtál, de félreérted, amit én írtam.
nem azt próbáltam mondani, hogy B-ből A-ba "fordulni" (ezt általában fellépésnek nevezik), hanem azt, ha az A-s oriját lefagyasztja az illető, akkor a B-ből ne tudjon lefordulni az 5. szintre, hanem kelljen fellépnie az A-ba.
Ilyen lehetőség biztosan nem lesz, hogy lefagyasztok egy országot, mert épp olyanom van. Csak fellépéssel egyidőben van erre lehetőség. Ha B-ből fordul, akkor márpedig A-ba nem lép fel, vagyis nincs lefagyasztás, simán csak 5. szintre fordulás van. (5. szinten meglevő ország fagyasztásának lehetőségével.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #240  
Old 02-06-2008, 17:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Mondjuk igazad van, de a 72 órás védelmet akkokr is túlzásnak tartom.
Szerintem 24 óra elég lenne.
Én mindenféle védelmet túlzásnak tartok egy, adott esetben top1 országnak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu