Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 03-11-2009, 14:34
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Nermsokára jön a mozi, kíváncsian várom.
Trailer már van a neten róla. Remélem nem rontják el!

Az anime-t illetően a Z- részt csak a Bu-s részekig láttam,azt sem végig.

Állítólag a stuióból,vki kicsmpészte a szinkoronos részeket a bvetiltás után és 1 misiért hajlandó odaadni, ezért gyűjtés indult a neten.

A cím://dbhunszinkron.extra.h u

Hogy igaz-e, döntse el midenki maga. Én nem tudom.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 03-11-2009, 14:56
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Nermsokára jön a mozi, kíváncsian várom.
Trailer már van a neten róla. Remélem nem rontják el!
Lehet hogy én vagyok túlságosan borúlátó, de ahogy az ilyen feldolgozásoknál lenni szokott, 99%-ban biztos vagyok abban hogy el fogják rontani.

Akik nem ismerik a rajzfilmet, azok valószínűleg kajálni fogják, látványos lesz meg minden, izmos fickók és bombázó nőcik, de az eredetihez nem sok köze lesz.

Arról nem beszélve hogy én már évek óta hallom ezt a filmes dolgot, szóval hiszem, ha majd látom

(ja, és a szinkronos részekért nem kár, olyan magyar hangokat és fordításokat raktak be hogy az eszem megállt... ilyen "csillagharcos", meg "Ifjú Sátán" és hasonló marhaságokat, hát miért nem volt jó a Saiyajin, a Piccolo meg a többi? )

Last edited by laci; 03-11-2009 at 15:32..
Reply With Quote
  #33  
Old 03-11-2009, 16:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Nermsokára jön a mozi, kíváncsian várom.
Trailer már van a neten róla. Remélem nem rontják el!
Biztos lehet benne, hogy elrontják. Ha az animét mindenki szeretné és igény lenne arra, hogy teljesen az anime szerint legyen a történet, a szereplők, akkor megérné olyanra csinálni, de a pártízezer fan miatt nem fognak egy nagyon-nagyon jelentős bevételeket hozó látványos akciófilmet lecserélni a történethűségért.

Mondjuk én sose rajongtam érte. Tele volt fillerekkel. Meg amúgy sem vagyok a hosszú animék híve. Max 24 részeseket nézek. Az 1 éved tökéletes volt, de onnantól nálam a már-már nézhetetlen kategória.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #34  
Old 03-11-2009, 18:01
Khazad-Dum Khazad-Dum is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kárpátalja, Borzsova
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 89%
Exclamation

Hát nekem megvan régi DVD-ken a 133-dik résztől az egész Z. Meg a GT teljesen, de a minőség elég hullámzó. Nem sok a szinkronos főleg feliratos. A Moviek tényle jók csak már kicsit fájt az agyam egyiktől másiktól. Mondjuk ott van Dermesztőnek a bátyja. Goku elégeti a Napban majd feltámad mint félig gép félig elő. Már vártam amikor jön vissza megint. Brollit is kinyirták egyszer (konkrétan szétszakadt ha jól emlékszem) és mégis visszatértl, de most legalább kilőtték a Napba. Gondolom onnan már nehéz visszatérni. Bár kitudja.
Visszatérve a DVD-kre odatudom adni, nekem nincs rá szükségem. BÁr ha jó a neted akkor a Datás oldalakról könnyebb letölteni.

pliszka@freemail.hu

Hát nekem megvan régi DVD-ken a 133-dik résztől az egész Z. Meg a GT teljesen, de a minőség elég hullámzó. Nem sok a szinkronos főleg feliratos. A Moviek tényleg jók csak már kicsit fájt az agyam egyiktől másiktól. Mondjuk ott van Dermesztőnek a bátyja. Goku elégeti a Napba majd feltámad mint félig gép félig elő. Már vártam amikor jön vissza megint. Brollit is kinyirták egyszer (konkrétan szétszakadt ha jól emlékszem) és mégis visszatért, és őt is kilőtték a Napba. Gondolom onnan már nehéz visszatérni. Bár kitudja okulva a fentiekből.
Visszatérve a DVD-kre odatudom adni, nekem nincs rá szükségem. BÁr ha jó a neted akkor a Datás oldalakról könnyebb letölteni.
Ha valaki igényt tart rá akkor betudok tenni konkrét linkeket amit csak bekell másolni a letöltő programba.

pliszka@freemail.hu

Last edited by Ati; 03-11-2009 at 18:10..
Reply With Quote
  #35  
Old 03-12-2009, 14:43
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Na, ápr.9 és jön a mozi.

A film, (ahogy én veszem észre) valészeg egy lebutított DB-Z lesz.

Bővebben: http://www.sg.hu/cikkek/66098/gyerek...ragonball_mozi
Reply With Quote
  #36  
Old 03-12-2009, 14:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Na, ápr.9 és jön a mozi.

A film, (ahogy én veszem észre) valészeg egy lebutított DB-Z lesz.

Bővebben: http://www.sg.hu/cikkek/66098/gyerek...ragonball_mozi
Hát ez nagyon tré... Még maga az anime sem gyerekeknek készült, ezt meg mindenki megnézheti??? Azért ez gáz, azt hiszem, hogy nem fogom megnézni!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #37  
Old 03-13-2009, 14:24
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Akik nem ismerik a rajzfilmet, azok valószínűleg kajálni fogják, látványos lesz meg minden, izmos fickók és bombázó nőcik, de az eredetihez nem sok köze lesz.
nem ezért néztük kicsi korunkban? talán a nőcik miatt nem, azért megyünk most a moziba ---> haladunk a korral
de szerintem biztos. kis csihipuhi, izgalom, akció, látványosság...én személy szerint nem éreztem olyan nagy extrát, amit más rajzfilmektől nem kapok meg. ugyanez a pokémon, a jugi-oh és még sokezernyi...csak éppen nem kámeháme van hanem pikácsú villámja meg ezüstsárkány 2000 támadópontja.

az extra igazából nem tudom mi volt. talán ez volt az első akció anime a 90-es években? vagy csak piszok jó volt a marketingje?

mindenképpen letöltöm majd a filmet. ugyanúgy, mint az x-ment, a superment, a street fightert (az azért ütötte a nagyon durván szar kategóriát ) és még a hozzájuk hasonló kisebb koromban érdekes játékhoz/meséhez kötődő filmet.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Grabi For This Useful Post:
  #38  
Old 03-13-2009, 16:07
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 13%
Longevity: 94%
Default

Én nem vagyok nagy anime fan,de nekem szerelmem volt a DBZ Mai napig kapva kapok az alkalmon,hogy átnosztalgiázzak egy egy részt akár a neten vagy máshol. Sajnos egy idő után betiltottákaz erőszakos jellege miatt,talán akkor mondtam először,hogy vesszen a kormány
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #39  
Old 04-13-2009, 09:08
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Freeleech van a Bithumen-en és leszedtem az összes DB-t ( 153 rész), illetve a DB GT-t is (64 rész). 73 GB-nyi a cucc.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #40  
Old 04-13-2009, 09:16
Khazad-Dum Khazad-Dum is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kárpátalja, Borzsova
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 89%
Arrow

Ki kell hogy ábrándítsalak mert a DB és a Z együtt a 292 rész.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu