Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 02-08-2006, 19:04
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

egy szó mint száz a zombi is tud durva lenni de sajna ő is legyőzhető én ha zombival vagyok csak paciban gondolkodom igaz semmi védelem de max támadás
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 02-21-2006, 14:45
witman
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

Hát igen 5-ik szinten könyü a dolog de 2-3-4 kicsikét nehezebb de jo taktika
mindent megold sok játék és trükök.
Djuice los pogos én 3 éve nyomom
Reply With Quote
  #53  
Old 02-22-2006, 18:45
Csipi Csipi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én a hullát maximum anarchban tudom elképzelni mert nem kell rá figyelni,utalunk bele egy kisp énzt és jó kamikáze orinak.de normálban nem tudom vele elképzelni a játékot ha sok bankot tart akkro csak pénze amit nagyon könnyű tőle elszedni 200 hekin 10 kórház bőven elég és sztem 2 sereg is bemegy egy hullához...
szal szeritnem annak jó kainek kevés ideje van a játékra vagy csak poénnak jó(esetleg csak kipróbálásra)


/hozzátenne hogy én még nem próbáltam,de nem is fogom egyhamar/



Csipi
Reply With Quote
  #54  
Old 02-23-2006, 02:00
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Csipi
Én a hullát maximum anarchban tudom elképzelni mert nem kell rá figyelni,utalunk bele egy kisp énzt és jó kamikáze orinak.de normálban nem tudom vele elképzelni a játékot ha sok bankot tart akkro csak pénze amit nagyon könnyű tőle elszedni 200 hekin 10 kórház bőven elég és sztem 2 sereg is bemegy egy hullához...
szal szeritnem annak jó kainek kevés ideje van a játékra vagy csak poénnak jó(esetleg csak kipróbálásra)


/hozzátenne hogy én még nem próbáltam,de nem is fogom egyhamar/



Csipi
Hali!

Ennyire azért nem drasztikus a helyzet. Valóban nehéz vele játszani. Főként, ha MF vagy, amolyan se hall se lát dömötör. Szöviben, jó sok sereget tud tartani, (végeredményben, ház, barakk, bank, esetleg még torony kell neki) de éppen a szövi miatt kicsi a védő ereje. Bárki legömböli, 1 toli is lelopja, rajta keresztül felmérik a szövit, szval való igaz, hogy elég sok a hátránya, de nem teljesen játszthatatlan.
Reply With Quote
  #55  
Old 02-23-2006, 15:36
robogo
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Északföld
Hali!

Ennyire azért nem drasztikus a helyzet. Valóban nehéz vele játszani. Főként, ha MF vagy, amolyan se hall se lát dömötör. Szöviben, jó sok sereget tud tartani, (végeredményben, ház, barakk, bank, esetleg még torony kell neki) de éppen a szövi miatt kicsi a védő ereje. Bárki legömböli, 1 toli is lelopja, rajta keresztül felmérik a szövit, szval való igaz, hogy elég sok a hátránya, de nem teljesen játszthatatlan.
Szerintem is elég nehéz vele játszani!!!! De azért vannak előnyei amik tök jók!
De a hátrányai azok nagyon rosszak!!!!

Én már voltam hullával!
Reply With Quote
  #56  
Old 02-23-2006, 17:22
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Quote:
Originally Posted by robogo
Szerintem is elég nehéz vele játszani!!!! De azért vannak előnyei amik tök jók!
De a hátrányai azok nagyon rosszak!!!!

Én már voltam hullával!
Én is játszottam hullával. MF-ként

Pár tipp, MF mazoista hulláknak:

1, Mivel mindenki lát, így úgy támadj, hogy legyen pénz nálad némi haderőre. Az épületeid akkor jöjjenek be, mikor a másik beütne, ha viszafordul rá. Így végeredményben az ellenfél azt látja, hogy van egy kezdő hulla, aki üresre kitámadta magát. Rádforul 5-7 sereggel, mert az épületlistád és a gömböd alapján, simán befér. Viszont kevés olyan játékos van, aki egy épületfelmérés után összeadja az épületeket és megnézi, hogy építessz-e valamit. Így a beérkező épületekkel nem számol. Márpedig azokba fér egység, így simán ki lehet védeni a támadást. Mivel távolt nem tud nézni a hulla, az a jó ha minden csatájánál arra készül fel, hogy visszatámadnak.

2, folyamatosan figyelni kell a pontlistát, lehetőleg körváltáskor, akinek a közeledben esik a pontja, arra lehet támadni, jó az esély rá, hogy beverték, Ő meg indul visszafelé.

3, Célszerű negatív vagy 0 hírnévponttal rendelkező országokat célpontnak választani. Ezek közül is az a nyerő, akinek minnél régebbi a sorszáma.
Reply With Quote
  #57  
Old 02-23-2006, 19:46
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én még kék kettessel MF hullával mentem végig még a csoportbónusz bevezetése előtt. Kiegészítem Zoli nagyon jó tanácsait:
  1. Az 5-s szinten kell pénzt gyűjteni, mert ott a legkönnyebb fosztogatni és ütni.
  2. A vagyont én egyféle tekiben tartottam a piacon. Így nem összevissza jön vissza a piacról és könnyebb várni.
  3. Nagy támadó lovas sereget tartottam. Így az MF bónusszal a szövik varázslói és tolvajai beüthetőek.
  4. Harcos személyiséget választottam. Ha valaki beütött, visszamentem rá és többet foglaltam, mint vesztettem.
  5. A fő ciki magasabb szinteken a házégetés. Ez ellen csak úgy tudtam védekezni, hogy földszerzéssel elmenekültem az égető elől.

Tanácsaimból is látszik, hogy hullával csak úgy lehet eredményesen játszani, ha szinte állandóan figyeljük az orit. Nagyon időigényes faj.
Az 1A-ban, mivel ott nincs MF bónusz, gyakorlatilag senkit sem lehet hullával megütni.
Reply With Quote
  #58  
Old 02-26-2006, 11:55
majomkirály majomkirály is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az én véleményem szerint a hulla csak a két legalso szinten játszható.
A legjobb benne,hogy csak az támadja be a hullát akinek van korháza is
és mivel általában nincs ezért nyugodtan támadjon meg téged..majd elkap egy jo kis fertőzést...

Speciel én mindig leginkább hullákra vadászok és addig égetem+rengetem a házait amig 1:feladja és ujat indit, 2:szabira nem menekül
Reply With Quote
  #59  
Old 02-26-2006, 19:17
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by majomkirály
Az én véleményem szerint a hulla csak a két legalso szinten játszható.
A legjobb benne,hogy csak az támadja be a hullát akinek van korháza is
és mivel általában nincs ezért nyugodtan támadjon meg téged..majd elkap egy jo kis fertőzést...

Speciel én mindig leginkább hullákra vadászok és addig égetem+rengetem a házait amig 1:feladja és ujat indit, 2:szabira nem menekül
és mégis mi a jó abban, ha eléred hogy töröljön, vagy szabira menjen?
Reply With Quote
  #60  
Old 02-26-2006, 20:23
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by majomkirály
Az én véleményem szerint a hulla csak a két legalso szinten játszható.
A legjobb benne,hogy csak az támadja be a hullát akinek van korháza is
és mivel általában nincs ezért nyugodtan támadjon meg téged..majd elkap egy jo kis fertőzést...

Speciel én mindig leginkább hullákra vadászok és addig égetem+rengetem a házait amig 1:feladja és ujat indit, 2:szabira nem menekül
Ezt szívesen eljátszanám veled is, h tudd h milyen jó érzés.
Nevedhez méltót sikerült írnod.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 14:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu