Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #781  
Old 08-12-2010, 17:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by l.o.s.t View Post
udv.
szerintem nem kellene ez a 2x-es fordulas 1 szemert.valamennyit le kellene faragni a mostani topbol, es az szerintem mindenkinek megfelelne.
... egy hónapig. De az is lehet, hogy kettőig. Utána nyílna egy újabb téma, hogy faragjunk le belőle még, mert újra magasan van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #782  
Old 08-12-2010, 17:20
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Én is azt a javaslatot támogatom, hogy legyen könnyített fordulás, de aki azt választja, annak még egyszer végig kelljen menni a csoportokon a személyiségért, aki nem ezt választja, annak marad a mostani feltétel.
Én egyetértek azzal is, hogy meg lehet csinálni a mostani feltételekkel is a fordulást még a gyengébb játékosoknak is, csak idő kell hozzá, hogy a szépen kiépített betonelffel a napi 20hekis fedezéssel felérjen végre a topba. Az meg nem egy körömrágós, adrenalin pumpálós élményt nyújt, ezért választhatnák ezek a játékosok azt, hogy lefordulnak egy aránylag könnyen elérhető magasságból és újra végigmennek a csopikon az A-ig.
Ez azért teljesítmény is, amire nem mondhatjuk, hogy nem érdemelnek kis kéket, meg újra játszhat, nem kell tamagocsiznia.

Javaslatom:
1 személyiséggel könnyített fordulás 4000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 4000hekin megint lefordul és megkapja a 2.szemet.

2 személyiséggel könnyített fordulás 5000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 5000hekin megint lefordul és megkapja a 3.szemet.

3 személyiséggel könnyített fordulás 6000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 6000hekin megint lefordul és megkapja a 4.szemet.

...stb...

A hekiszámok persze megbeszélés tárgyát képezik, ezek az én javaslataim, de ezek lehetnek bármekkorák, a lényeg, hogy könnyítés legyen a mostani feltételhez képest.
Reply With Quote
  #783  
Old 08-12-2010, 17:40
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Meg mindig nem ertem miert nem jo a fix hekis javaslat...
Mondjuk a heki szam az vitathato, de pl. legyen 5000 vagy 6000 hekin de ha azt eleri akkor fordulhasson es kapjon uj szemelyiseget, aki meg a top klant akarja uldozni az menjen fenebb.
En biztos nem fogom az 1A-s orimat lefordittani es mindig is csak a masodik orimon lesz uj szem. Majd utana az fog 1A-ba kerulni es akkor a regi 1A-s orimat forgatom.
Tehat nekem mind1 lenne ha 8000 heki lenne a kovetelmeny akkor is (csak egy szamot irtam).
Lenyeg szamomra h valami fix legyen es ne 2x korbefordulos, mert akkor megint az van h nem lesz allando jatekos az 1A-ban az illeto.
Reply With Quote
  #784  
Old 08-12-2010, 17:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Lenyeg szamomra h valami fix legyen es ne 2x korbefordulos, mert akkor megint az van h nem lesz allando jatekos az 1A-ban az illeto.
Pont ez a lényeg. Ha valaki nem akar az A-ban játszani, akkor legyen alternatíva neki. Nem is akarjuk az A-ban szenvedésre, és ezáltal a játék abbahagyására késztetni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #785  
Old 08-12-2010, 18:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pont ez a lényeg. Ha valaki nem akar az A-ban játszani, akkor legyen alternatíva neki. Nem is akarjuk az A-ban szenvedésre, és ezáltal a játék abbahagyására késztetni.
Ez úgy hangzik, mintha az '1/A kihagyása' lehetőség szimpatikus lenne számodra.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #786  
Old 08-12-2010, 18:42
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Meg mindig nem ertem miert nem jo a fix hekis javaslat...
...Lenyeg szamomra h valami fix legyen es ne 2x korbefordulos, mert akkor megint az van h nem lesz allando jatekos az 1A-ban az illeto.
Először én is támogattam a fix hekis fordulást, de aztán beláttam, hogy az nem lenne fair azokkal szemben, akik az eddigi feltételek mellett szerezték a kis kéket. Ne lehessen könnyebben hozzájutni ezután sem, mint eddig. Mivel az A csopi teljesen más, mint a többi, ezért nem mindenkinek jön be, hát azoknak ne kelljen itt szenvedniük, de hogy játszani tudjanak ezért fordulhatnának könnyebben, de a +szemért újra fel kéne küzdeniük magukat A-ba, így sztem nem könnyülne nekik sem a megszerzése.

Aki állandó játékos akar lenni A-ban, annak meg sztem tök mindegy, hogy könnyítünk e a fordulás feltételein, hisz úgysem akar lefordulni!
Reply With Quote
  #787  
Old 08-12-2010, 18:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ez úgy hangzik, mintha az '1/A kihagyása' lehetőség szimpatikus lenne számodra.
Nincs szó kihagyásról, hiszen egy kedvezményesebb szintet így is el kell érnie a forduláshoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #788  
Old 08-12-2010, 19:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Először én is támogattam a fix hekis fordulást, de aztán beláttam, hogy az nem lenne fair azokkal szemben, akik az eddigi feltételek mellett szerezték a kis kéket. Ne lehessen könnyebben hozzájutni ezután sem, mint eddig. Mivel az A csopi teljesen más, mint a többi, ezért nem mindenkinek jön be, hát azoknak ne kelljen itt szenvedniük, de hogy játszani tudjanak ezért fordulhatnának könnyebben, de a +szemért újra fel kéne küzdeniük magukat A-ba, így sztem nem könnyülne nekik sem a megszerzése.

Aki állandó játékos akar lenni A-ban, annak meg sztem tök mindegy, hogy könnyítünk e a fordulás feltételein, hisz úgysem akar lefordulni!
fix 5-6k hekit mondott azt hiszem.. pár éve 4k heki alatt volt a top Aban..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #789  
Old 08-12-2010, 22:58
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Így van, én egy nagyobb klánban voltam és mint ilyentől, nem kaptam meg azokat az előnyöket, amiket egyébként meg kellett volna - úgy érzem.

Bár klánütés nem hátráltatta a felmenetelemet, ugyanígy nem is segítette, szóval úgy érzem ez nagyjából egál.
Tsobi, ez nekem nem tetszik.
Egyrészt, ugyan nem számoltam, meg sosem érdekelt, mennyivel léptél fel, és mennyiből forogtál le, de nekem többnek tűnt az ami elégett rá.
Másrészt egy-két apróságot elfelejtesz, amit kisklánban vagy kezdőként nem kapsz meg:
1. te forogtál már, tudod hogyan kell A-ban játszani
2. nem kellett kajával és termeléssel foglalkozni, ha szóltál, hogy "toljatok még lét", akkor volt. Akkor is ha a te sereged éppen piacon volt, stb...
3. egy ori át lett építve azért, hogy kaphasd az éplistákat - ennek is volt költsége...
4. megtehetted azt, hogy kiküldted a sereged, és szóltál, hogy figyeljetek rám lécci...
5. mindig volt készültség klánfelmérésre, így nem kellett kimenned olyan orikra, akik keveset adnak
6. megtehetted, hogy ork vagy

én is felmentem a topba 5-600 kör alatt, kb. 10 yard volt, de szerintem az A-ban lévő orik 80-90%-ának nincs ennyi pénze és tapasztalata, hogy ezt megtegye. Ezekért az orikért indult útjára a javaslat, hogy az A ne a végállomást jelentse nekik.

Szóval szerintem van mit köszönnöd a klánnak. Egyszer próbáld meg egyfősben megcsinálni napi 20-22 távollal, és úgy, hogy 8k heki körül már igen kevés lesz az a 4 yard ami befér az oriba...
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Paliking For This Useful Post:
  #790  
Old 08-12-2010, 23:07
SATU A HODITO SATU A HODITO is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Mar lassan 3 honapja csak vitaztok,hogy lenne jo
mar az elso nap Pool leirta amit 1 kicsit atirtok es mar jo is mindenkinek

ötlet az 1A fordulás könnyítéséhez:

1,- Top 50%-ban eltöltött 336 kör + 1.000 kör
- 2B-bol nem lehet fordulni! (fagyasztas akit erint)
Vagy
2,- A fellépési hektár (általában 2.400) 3*-esének megléte + az 1000 kör
- 2B-bol nem lehet fordulni! (fagyasztas akit erint)
Vagy
3,ha van orszagod az 1A-ban
- 1A-s orszag Top 20%-ban eltöltött 336 kör + 1.000 kör
-+ 2B-ben 2000 kör

Azt hiszem mindenkinek megoldhato barmelyik.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 19:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu