Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #241  
Old 05-16-2006, 20:10
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kipróbáltam milyen vámpírnak lenni Oblivionban.
Háááát... a dark elfek elég csúnyák vámpírnak, lehet, hogy nem csak ők, de erről nincs tapasztalatom (képet sajnos nem tudtam csinálni ) A karinak kékes-szürkés lett a bőre (a normális színnél sokkal halványabb, és betegesebb) és megöregedett, az élénk piros szemek halvánnyá fakultak. Ezek az elváltozások nem tűntek el, akkor sem, ha táplálkozott, sőt táplálkozás után (legalább is nekem így tűnt) a vámpír arcvonásai valamelyest hasonlatosak lettek ahhoz, akiből evett (kicsit meg is lepődtem, mikor a nőnemű karakteremnek férfi arca lett ) A plusz adottságok tényleg kijönnek, ha sokáig nem eszik, viszont ha jól lakik újra visszacsökkennek első szintre. Elég macerás áldozatot találni, és a Nap elől menekülés se valami léányálom. Kihívás vámpírral játszani, valamint a hangulata se semmi... de a kari akkor is nagyon csúnya...
Szóval mindent összevetve, nem hiszem, hogy szeretnék vámpír karival játszani hosszútávon...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
Sponsored Links
  #242  
Old 05-16-2006, 21:15
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A nordok is elég randák vámpírként, piros szemekkel, beesett arccal (és ha lehet, még sápadtabbak)
Egy redguard meg tejcsoki lesz?

Kajaforrás van bőven, ott vannak a koldusok, illetve ha mágus/harcos céhtag vagy, akkor a céhtagok is. Tiszta önkiszolgáló étterem :P
De szerintem is macerás, ha eszel, akkor kis vámpír, kis bónusszal (mondjuk ez a kis bónusz is elég durva), ha nem eszel, akkor majdnem félisten leszel, amíg nem mész napra.
A dark elfednek a fire weakness nem probléma

Viszont egy high elf, apprentice csillagjeggyel, full vámpírként ... hujjujjujj
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #243  
Old 05-18-2006, 17:25
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Heroes V

A heroes V rol van valakinek valami infoja? Jatektapasztalat, az ujitasok jok lettek e, es persze hogy mennyire mentek vissza a H3. hoz...
Csokibacsi : mar olvastam amit irtal, neked mar megvan, vagy neten talatad a cuccot rola?
Nekem megvan mar a demoja, a full az meg holnap jon ki a boltokba, de sajnos nem fut... ezert is torom a fejem uj gepen, mert nem tom elviselni a tudatot, hogy nem tok vele jatszani foleg amit olvastam rola , az mind jo.
Reply With Quote
  #244  
Old 05-18-2006, 19:02
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
A heroes V rol van valakinek valami infoja? Jatektapasztalat, az ujitasok jok lettek e, es persze hogy mennyire mentek vissza a H3. hoz...
Csokibacsi : mar olvastam amit irtal, neked mar megvan, vagy neten talatad a cuccot rola?
Nekem megvan mar a demoja, a full az meg holnap jon ki a boltokba, de sajnos nem fut... ezert is torom a fejem uj gepen, mert nem tom elviselni a tudatot, hogy nem tok vele jatszani foleg amit olvastam rola , az mind jo.
Megvan már több mint egy hete, nem bírtam kivárni amíg idehaza a boltokba ér :P
De amint kapható, megveszem.
Mint írtam, játékmenetben nagyon visszamentek a 3. részhez.

Egységek szépen animáltak, kamera mindenhol zoomolható forgatható és dönthető (térképen bóklászás, várban való ténykedés és csatatér), csata közben action camera nézet (ez sokat dob a hangulaton).
A hős csata közben úgy van jelen mint a 3. részben, kiegészítve azzal, hogy ha nem varázsol, akkor helyette támadhat egy nem túl erőset. Nem ütnek neki vissza, nem is tud meghalni, de varázslatok vagy mana hiányában ez is jobb mint a tétlenség
Olyan sok artifactot sem tud már használni, jól meg kell gondolni, miket akarunk ráaggatni.
Az egységek sok új képességet kaptak, sokkal többet lehet taktikázni csata közben, több a lehetőség.
Mondjuk van ami annyira nem hasznos :P
Pl: a lovagoknál champion helyett paladin lett az upgrade-elt lovas neve, így kapott egy kézrátétellel való gyógyítás képességet a régi bónuszai mellé. De ha egyszer rákerül a sor, én inkább ütök vele, mint hogy orvosost játszak, mert mindent visz
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #245  
Old 05-19-2006, 01:48
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szoval az élő lovag a király....

tuti a fiam megint élőhulla lesz....
Reply With Quote
  #246  
Old 05-19-2006, 08:30
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
szoval az élő lovag a király....

tuti a fiam megint élőhulla lesz....
Élőhalottak is komolyak lettek, a nekromancia skill nagy csúnya dolog tud lenni ...
Hamar összejön az 1k feletti csontváz íjász, képzés nélkül
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #247  
Old 05-19-2006, 14:20
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Megvan már több mint egy hete, nem bírtam kivárni amíg idehaza a boltokba ér :P
De amint kapható, megveszem.
Mint írtam, játékmenetben nagyon visszamentek a 3. részhez.

Egységek szépen animáltak, kamera mindenhol zoomolható forgatható és dönthető (térképen bóklászás, várban való ténykedés és csatatér), csata közben action camera nézet (ez sokat dob a hangulaton).
A hős csata közben úgy van jelen mint a 3. részben, kiegészítve azzal, hogy ha nem varázsol, akkor helyette támadhat egy nem túl erőset. Nem ütnek neki vissza, nem is tud meghalni, de varázslatok vagy mana hiányában ez is jobb mint a tétlenség
Olyan sok artifactot sem tud már használni, jól meg kell gondolni, miket akarunk ráaggatni.
Az egységek sok új képességet kaptak, sokkal többet lehet taktikázni csata közben, több a lehetőség.
Mondjuk van ami annyira nem hasznos :P
Pl: a lovagoknál champion helyett paladin lett az upgrade-elt lovas neve, így kapott egy kézrátétellel való gyógyítás képességet a régi bónuszai mellé. De ha egyszer rákerül a sor, én inkább ütök vele, mint hogy orvosost játszak, mert mindent visz

Sir a szivem de nagyon... meg anno a Heroes 2 on nottem fel... Ugyhogy ezert is fogom megvenni a deluxe kiadast, mert lesz benne terkep meg miegyeben kivul Full Heroes 2... ha mar az ottel nem tok jatszni... aztan majd kesobb ha meglesz az uj gep , akkor majd nyomom az 5. reszt...
Reply With Quote
  #248  
Old 05-24-2006, 21:11
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Oblivion - interaktív Cyrodiil térkép:

http://www.elderscrolls.hu/intmap.zip
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #249  
Old 06-26-2006, 21:40
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hali! ;]

végre kijött a HL2 újabb része az Episod One ;]
nagyon zúzós lett, csak kicsit rövidkére sikeredett
de a játékélmény kárpótol mindenkit én már vagy 4-szer végignyomtam
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
  #250  
Old 07-03-2006, 11:02
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sivatagi rohamkukac
hali! ;]

végre kijött a HL2 újabb része az Episod One ;]
nagyon zúzós lett, csak kicsit rövidkére sikeredett
de a játékélmény kárpótol mindenkit én már vagy 4-szer végignyomtam
Hát szerintem ha interaktív játékélményt akarsz, próbáld ki a HL2 ctf-et... Igaz még csak béta verzió, de ingyenesen letölthető (google-ban ha rákeresel a HL2 ctf-re, akkor azt dobja ki elsőnek) és játszható ha megvan az eredeti hl2-d...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Google játék Darkmaster Egyéb 598 04-12-2011 10:52
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13


All times are GMT +1. The time now is 00:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu