Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Ismerkedés
Register Stats Members List Today's Posts

Ismerkedés Ismerd meg játékostársaidat, lányokat, fiúkat, hölgyeket, urakat, ... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #251  
Old 06-20-2006, 04:00
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az enyém más.....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #252  
Old 06-20-2006, 05:28
rihi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Apa
az enyém más.....
nah... látszik hogy te még nem játszottál eleget!
Reply With Quote
  #253  
Old 06-21-2006, 10:45
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by rihi
23 ÉVES pesti srác vagyok...
1 MILLIÓ darab Microsoft részvényt forgattam meg MA...
NASDAQ, NISE, AMEX...
Ez az Én életem!
Ez az reklámszöveg tényleg jellemez téged?...
Nem lett volna jobb valami eredeti?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #254  
Old 06-21-2006, 10:50
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by rihi
nah... látszik hogy te még nem játszottál eleget!
Lehet, hogy VIP az orija, és azért nem látja a reklámszövegeket felül...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #255  
Old 06-21-2006, 11:20
rihi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris
Lehet, hogy VIP az orija, és azért nem látja a reklámszövegeket felül...
valóban, utólag én is gondoltam rá...
Reply With Quote
  #256  
Old 06-21-2006, 11:25
rihi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris
Ez az reklámszöveg tényleg jellemez téged?...
Nem lett volna jobb valami eredeti?
Hát ezek közül egyik sem!
kivéve a nem, de a pasi szót meg rühellem, meg különbenis! én még csak szűzkislányvagyok.. khmm... izé... kisfiú
amúgy ezt csak poénnak szántam, mert nem szeretek bemutatkozni, mert az tökre undorító! nem mintha undorító lenne az életem
szóval szerintem ez nem fontos, mivel még új vagyok, nem nagyon ismerik az orinevemet sem, és nem azért jöttem hogy felszedjek vmi csajt...
a jellemzés meg úgyis csak akkor jó ha mások írják...
Reply With Quote
  #257  
Old 06-21-2006, 12:14
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rihi
...nem szeretek bemutatkozni...
Én sem
(Feltéve ha a bemutatkozás alatt, a név közlésén túl, azt érted, ha valaki elmondja vagy leírja, hogy hány éves, mivel foglalkozik, mit szeret, mit nem szeret, stb.)


Quote:
Originally Posted by rihi
...a jellemzés meg úgyis csak akkor jó ha mások írják...
Attól függ, ki írja...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #258  
Old 06-21-2006, 12:39
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sziasztok..

Bar, ahogy mostansag ertesulok, eleg sokan ismernek engem...innen-onnan, bar fogalmam sincs honnan
Lehet kicsit sablon szoveget fogok ide felirni magamrol, de nemregiben irtam egy palyazatra egy szepirodalmi oneletrajzot, igy azt masolom be ide
Eloljaroban annyit, hogy szeretek jatszani a jatekkal, sok-sok embert ismertem meg, neha kicsit nyers a jatekstilusom, es aki esetleg talalkozott velem hoditos talin vagy latta a kepeimet a hoditos talikrol, azok tudjak, hogy ritka egy hulye srac vagyok!
Viszont emellett szeretek irkalgatni versikéket, kedves gondolatokat, es mindenfelet, ami kenyeszteti az emberi lelket..


Egy 18 éves, békés megyei srác vagyok. Szekeres Csabi a nevem, és állami gondozásban élek 11 másik gyerekkel egy lakásotthonban. Sok időt töltök a számítógép előtt, javarészt chatelek és e-mailezek. Szeretem az embereket, szeretek beszélgetni velük, elmondani a panaszaimat, meghallgatni a bánatukat és a valós életre is kivetített kapcsolatokat létrehozni és fenntartani.

Hogy miért kerültem én ide? Ez egy jó kérdés...2 évvel ezelőtt kerültem be a "rendszerbe" apukám halála és anyukám betegsége (skizophrénia) miatt. Ez a váltás megváltoztatott: életvidámabbá, reménytelibbé és szeretethiányossá tett engem. Mikor ide bekerültem, sokat féltem. Féltem a változásoktól, féltem a jövőmtől és féltem, hogy egyedül leszek. Egy ideig ez így is volt, közel egy évig. Végül megvettem saját számítógépemet és internetet kötöttem be, majd megpróbáltam egy virtuális világban megtalálni azt a boldogságot, mely az életben nem adatott meg.

Sokáig úgy éreztem, hogy meg is találtam megfelelő emberek személyében. De ahogy telt az idő, rájöttem, hogy ez a boldogság nem az a boldogság, amelyet én keresek: hiába vagyok önfeledten boldog, mikor a gép előtt ülök, de egy életet nem lehet felépíteni olykor több száz kilométerre élő emberekkel. Hiába ismerem fel a problémáimat, nem tudok szabadulni az internetezés és a chat okozta függés alól. Van, ami ideköt: az a rengeteg kedves ember, akit megismertem fél év alatt és a rengeteg együtt eltöltött idő: hajnalokig tartó beszélgetések, sok-sok nevetés, boldogság, szomorúság és bánat.

Sokan úgy élik le az életüket, hogy várják, hátha történik vmi, ami mindent megváltoztat. Keresik a hatalmat, a szerelmet vagy a választ a legnagyobb kérdéseikre. Szerintem valójában egy új lehetőséget keresnek. Az utat egy olyan élethez, ahol minden addigi hibájuk semmissé válik és mindent újrakezdhetnek. Ahol még nem történt semmi rossz, és minden lehetőségük előttük áll. Én is keresek egy másik életet; egy olyan életet, melyben a boldogságom kiteljesedéséhez kell napi 1-2 óra chatelés, mert a többit a való világ pótolja.

Van egy testvérem is, Magyarbánhegyesen lakik egy hasonló lakásotthonban mint én. Sajnos ő kis mértékben szellemi fogyatékos, így hasonló problémákkal küzdő gyerekek környezetébe látták jónak az ő elhelyezését. Három hetente szoktam látogatni őt, de azzal, hogy lassan 2 évvel ezelőtt különválasztottak minket, ez a testvéri kapcsolat már sosem lesz az, ami volt. Anyukámmal is tartom a kapcsolatomat, fontos számomra, de érzem már nem az az anya-fiú kapcsolat ez, mint amit kiskoromban éreztem, de ettől függetlenül sűrűn járok haza. Az emberek sokféle okból mennek haza: pl. emlékezni vagy azért, mert nincs más hely, ahová mehetnének. Hazamennek, amikor veszítenek és hazamennek, amikor büszkék. Hazamennek, hogy ajtót keressenek a múltra vagy utat a jövőbe. Sokféle ok miatt mennek, de mindig hazamennek, hogy elbúcsúzzanak.

Nekem itt a lakásotthonban kiegyensúlyozott az életem, törekszem a harmóniára és arra, hogy a lehető legjobban érezzem magam. Önfeledten optimista vagyok és hiszem, hogy egyszer boldogabb életem lesz. Amikor az élet a rendes kerékvágásba megy, könnyű elhinni, hogy semmi nem történik ok nélkül; könnyü hittel élni. De amikor rosszra fordul a helyzet, akkor nagyon nehéz ebbe a hitbe kapaszkodni; nehéz ilyenkor kitalálni, hogy kinek a céljai mozgatják az eseményeket.

Az internetes ismerősök által soha nem veszett el a hitem, mindig volt mellettem valaki, hogy támogasson abban, hogy "Menj tovább, küzdj! Mert ha most feladod, olyan mintha eddig sem küzdöttél volna." De az emberek néha úgy mennek át az életükön, hogy nem is gondolnak bele, hogy hova mennek. Ahogy telnek a napok, egyre szomorúbbak és magányosabbak lesznek, anélkül, hogy tudnák, miért szomorúak és miért lettek magányosak. Aztán történik vmi: találkoznak vkivel, akinek vonzó a tekintete vagy van vmi vonzó a mosolyában. Lehet ez a szerelem titka: találni vkit, aki mellett nem érezzük annyira magányosnak magunkat. Én ha nagy leszek, boldog ember szeretnék lenni egy szerető feleség mellett, kiegyensúlyozott életet élni és gyerekeket nevelni.

Hogy mit is várok az emberektől, akik segítenek nekem? Bizalmat és útmutatást és néha úgy a legkönyebb elindulni az ismeretlenbe, ha ismerős lépéseket teszünk. Kis lépéseket. Szokványos dolgokat csinálunk, hogy megbírkozzunk vmivel, ami egyáltalán nem szokványos; mindig új helyekre megyünk. Állandóan. Az ismerős dolgok teszik lehetővé, hogy úgy tegyünk, mintha ismerős területen mozognánk. Megtesszük a pici, ismerős lépéseket, igyekszünk őszinték lenni és nem élünk úgy, mintha semmi sem történt volna, de folytatjuk az életünket és előfordul, hogy hirtelen szükségünk van a régi életünkre. Hogy élerhetem e a céljaimat? Ki tudja, mindenesetre - tudom közhely - az élet olyan, mint egy hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent. Nagy zuhanások és lassú emelkedők. S vízszintes részek. Ez a hullamvasút csak annyiban más, hogy valahányszor megáll, egészen más helyen szállunk ki, mint ahol beszálltunk. Így ha egyszer beszálltam máshol fogok kiszálnni és reménykedem benne, az élet egyik szebb és boldogsággaltelibb megállójánál.
Reply With Quote
  #259  
Old 06-21-2006, 12:44
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

es ha barki akar uzenni, akkor 236516-ba johetnek uzenetek
Reply With Quote
  #260  
Old 06-21-2006, 17:33
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

üdv kispajtások!!! ;]

akkor már írok én is magamról ;] tök átlagos vagyok bőr van a nyakamon és a szomszédom szomszédja vagyok, agyilag 5 éves vagyok testileg 25, mióta kijártam az általánost dolgozok ezerrel, sirköves vagyok, az életem a zene és a vidámság ;]
__________________
ránti a legszebb nyúl a halpiacon avagy könnyű a békát tónak ugrasztani
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu