Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 05-27-2008, 14:47
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Érdekes téma van kibontakozóban, nem is bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá:

Gee sikerült körbeírnod miről is szól egy anime. Hozzátenném, hogy az általad leírt mesék zöme nem is 3-12 éves korúaknak való és nem is épp a reggeli órákra. De csak mert egy más kultúrát képviselnek ne ítéljük el, mert nem egy animét láttam (nem csak sorozatot) aminek mondanivalója példaértékű lenne vagy épp a története hol megható, hol érdekes, hol kifejezetten izgalmas. Továbbá nem hiszem, hogy olyan szociális problémákat is felvetne egy rajzfilmnézés amitől bárki gyilkolásra szánná a fejét. Még ha nem is osztod a véleményemet én szívesebben élnék Japánban (itt élik virágkorukat ezek a mesék), ahol gyerek tiszteletből nem mond ellent a szüleinek, ahol a munkájukhoz az emberek a leglojálisabbak a világon és a tökéletességre törekednek, ilyen meséken nőnek fel és mégsem szaladgálnak csodakardal az utcán egymás gyilkolászva. Az, hogy a magyar kereskedelmi tvék ezekből a mesékből baromi jól profitálnak (ilyen-olyan ajándék tárgyak, gyűjthető kártyák + reklám) az más tészta. De a Süsü, A Futrinka utca és a hozzá hasonló nagy magyar klasszikusok kora lejárt, elszállt felettük az idő.

Tv-t én már elvből nem is nézek Híradót meg pláne. Inkább a homokba dugom a fejem csak ne tudjam, hogy mennyire süllyedhet még mélyebbre ez az világ...

Régebben nekem volt egy ilyen email címem amire orit regeltem: nemallfela@maffia.hu persze bann lett a vége. Rögvest indítottam egy ilyenre orit nemallfela@freemail.hu igaz a hozzá tartozó orit én töröltem de akár ebbe is bele lehet volna magyarázni, hogy potenciám végett egy perverz kukkoló vagyok vagy valami ehhez hasonló No persze ez nem igaz, valóságalapja nincs

De ha Ati elveivel ezek a domainek nem férnek össze, ám legyen. Semmiből sem tart egy freemailes vagy hotmailes ládát csinálni, kár ilyeneken fennakadni. Szabály az szabály, nem lehet és kész

Az meg megint egy másik dolog, hogy egy kismamagyilkos@maffia.hu-s illető később terezanya@freemail.hu-n újra reggel. Az email cím változik de az illető nem. Erkölcsi bizonyítvány meg nem szükségeltetik a játékhoz. A játékosakat ilyen módon szerintem nem lehet szűrni viszont a korábban említett domainek népszerűségét lehet csökkenteni.

Amúgy meg mesenézéstől, híradó nézéstől, emailcímtől függetlenül igaz az a mondás, miszerint : Nagy az Isten állatkertje! Lásd Tele- Tabbik

Az őrposztok nem fognak visszakerülni a játékba? Van egy termelő orim ahol lázadozik a nép, nagyon el vannak kanászosodva és le kéne gyakni őket
Reply With Quote
Sponsored Links
  #342  
Old 05-27-2008, 14:52
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hani View Post

Az őrposztok nem fognak visszakerülni a játékba? Van egy termelő orim ahol lázadozik a nép, nagyon el vannak kanászosodva és le kéne gyakni őket
Amikor Ati régerégen észrevette, hogy a világ milyn rosz irányba halad, akkor a hódot új útra terelte, az erőszak szimbólumát (őrposzt) felváltotta a beletörődés szimbóluma (a kocsma), így csak azt tudom ajánalni, itasd le a néped, de nagyon
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Valezius For This Useful Post:
  #343  
Old 05-27-2008, 14:56
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Amikor Ati régerégen észrevette, hogy a világ milyn rosz irányba halad, akkor a hódot új útra terelte, az erőszak szimbólumát (őrposzt) felváltotta a beletörődés szimbóluma (a kocsma), így csak azt tudom ajánalni, itasd le a néped, de nagyon

Off: inkább magamat a népem helyett

Ha tudnék értékelni most kapnál tőlem egy "nemfityiszt"
Reply With Quote
  #344  
Old 05-27-2008, 18:22
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Anno nekem is volt maffia.hu-s mailcímem. Akkor azért tetszett, mert az ismeretségi körömben senkinek nem volt ilyen és vicces beszédtémát adott (lehetett menőzni a haverok előtt). A hab a tortán, hogy rajongok a szervezett bűnözést bemutató filmekért (keresztapa rlz), a mai napig. Ettől még nem érzem ferdének vagy betegesnek magam.
Szerintem a cím nem túlzottan minősít senkit. Ráadásul vannak olyan dolgok amik bizonyos társadalmi rétegekben poénnak, másutt viszont már alpárinak számítanak.
Max az előtagért ítélek pozitívan vagy negatívan valakit. Régen ráadásul annál jobban tetszett egy cím, minél ritkábban előforduló utótagja volt.
__________________
by Batu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Batu For This Useful Post:
  #345  
Old 05-27-2008, 19:18
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Fajok sugó 2000-ből:
http://web.archive.org/web/200010311...topic=faj.html
Régebbit nem találtam.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #346  
Old 05-27-2008, 19:28
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

A pajzs vari hiányzik a felesből
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #347  
Old 05-27-2008, 19:30
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
A pajzs vari hiányzik a felesből
Én is azon akadtam fönn... Az pontosan hogyan is működött?
Reply With Quote
  #348  
Old 05-27-2008, 19:37
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Hát igen, a régi szép idők Itt még bitang jó volt a tükörvarázs
Reply With Quote
  #349  
Old 05-27-2008, 19:48
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Fajok sugó 2000-ből:
http://web.archive.org/web/200010311...topic=faj.html
Régebbit nem találtam.
és itt még a régi dizájn, volt egy varázsa neki, meg a zöld és piros villogónak. Ez az ujj valahogy nem tud megfogni sehogy sem. Nem oylan jó mint a régi.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #350  
Old 05-27-2008, 19:48
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
és itt még a régi dizájn, volt egy varázsa neki, meg a zöld és piros villogónak. Ez az ujj valahogy nem tud megfogni sehogy sem. Nem oylan jó mint a régi.
Ha a fajok valamelyikére rákattintasz,láthatod a régi címlapot is )
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu