Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12701  
Old 11-20-2012, 15:09
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Yoghurtmaci: Fokozz utanuk, barkik is azok a genyak, biztos nem mi voltunk... :P
Mar megint igazad van, nem ti voltatok, biztosan valami ALJAS társaság lehetett
Mondjuk a Husveti nyul es barati kore!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12702  
Old 11-20-2012, 15:15
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lalat tenyleg elfokoztuk egyszer, ebben igazat adok. De ezt allandonak nevezni eros tulzas. De emiatt felesleges telesirni a parnat... (meg a topicot)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-20-2012 at 15:19..
Reply With Quote
  #12703  
Old 11-20-2012, 16:36
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Mar megint igazad van, nem ti voltatok, biztosan valami ALJAS társaság lehetett
Mondjuk a Husveti nyul es barati kore!

Nem néztem meg pontosan, de kb 1500 körrel ezelőtt újráztam aljas orimmal. akkor 12500 hekiig mentem egy elffel (akkor nem sok időm volt) kb 2000 kört töltöttem a fortress klánba. Vagyis 3500 kör jelenlegi A-s játékom alatt EGYETLEN EGYSZER fokoztam el.
De csak azért mert össz vissz 200k egységről volt szó, plusz stratégiai szempontból!
egyik klántársad vitt földet, szóval befejezheted a hülyeségedet mert 1 elfokozáson lovagolni nevetséges. Megtehettem volna éppen mindig, mégse tettem.
Ha pedig figyeltél mindvégig, akkor tudhatod, bevertek nem egyszer.... és azt is tudhatod, hogy a klán tagjai együttvéve 4x fokozott el eddig.

Azt még hozzátenném a statisztikához, hogy első elfokozásom volt sereg elől amióta játszok. Pedig van néhány orim és szinte mindegyikkel fellépek A-ba.
Reply With Quote
  #12704  
Old 11-20-2012, 17:15
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Bocsi hogy felhozok par napi dolgot de meg csak most ertem ra ide irni De ezt nem fogom kihagyni most.

Elso sorban Pali tavozasa, levitte Utophaliat az 5be mielott Remy szovijei elvittek volna a fordulasra kello foldet...
Mintha nem regen beirtam volna ide, hogy:
Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
...10 oribol 6ot cserelunk az iden, meg nehany var az elvalasra...ami ... nagyon hamar meg fog tortenni. Utana meg jon ide a siras, igy elore bejelentettuk...
A Csak egy maradhat nagy valtozason ment keresztul az iden ami meg Majusba elore megvolt beszelve a tagok kozott. Annak egyike volt Pali csereje..

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Elso esetben pedig nyilvan tudod, hogy az ellenfel irt egy zoldet, meg a csapodasom elott, hogy ugyis le fog fordulni, ettol fuggetlen durvan megprobalt alambontani, bazinagy ellensereget is kuldott, majd a klantars serege elol tenyleg lefordult. Nyilvan szerinted korrektebb lett volna az en foldemmel fordulnia, de ez a maganvelemenyed.
Azert nem mondhato hogy bazi nagy volt csak akkora, hogy atment volna a vedelmeden es ezert elfokoztal... Kar, hogy megirta, en nem irtam volna meg, hogy fordulok, habar ellenetek olyan mindegy, mert akkor is fokoztal volna, mert mi is lenne ha egy ket utes celba talalna nalad?

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Ertsd: ahhoz nincs kozod, hogy az altalunk birtokolt eroforrasokat milyen mertekben es mikor hasznaljuk...)
Igen ehhez senkinek semmi koze, csak kicsit elgondolkoztato, hogy ahhoz kepest amilyen jo jatekosok vagytok ehhez folyamodtok allandoan...es amilyen okosnak tartjatok magatokat meg nem vettetek eszre hogy epp ez miatt most mindenki leszabizik vagy elkerul benneteket...

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igazabol engem az erdekelne, hogy a csak egy tagja vagy, vagy pedig egy kivuallo meltatlankodo. A masodik esetben nem erdemes rad szot sem pazarolni, max annyit, hogy kb 2600 epuletet kuldtem el epulni rogton kv elott.
Ha tagja, ha nem azert nem kell lenezni senkit, ti mondjatok a Dragonnak nagy az arca, tietek vagy 10xese, es epp ezert fokoztok es engedtek el sereget allandoan, mert nem tudnad elviselni ha valaki ellen vesztenel. Nekem tobb eve megmondtak, nem az a jo jatekos aki minden csatat megnyer, hanem az aki semmibol es sajat erobol vissza tudja hozni az orszagjat annelkul hogy ujrazna.

(es elore nezet elterest a helyesirasi hibakert, nem mindenki nolt fel Magyarorszagon, engem pl a szovik tanitottak meg az evek soran Magyarul irni, mert ezt is mindig megszolod nalam)
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #12705  
Old 11-20-2012, 17:28
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
.... és azt is tudhatod, hogy a klán tagjai együttvéve 4x fokozott el eddig.
előlünk is elfokoztatok 1 vagy 2x az is benne van? :P
Reply With Quote
  #12706  
Old 11-20-2012, 17:35
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Úgy várom már, hogy a két klán mit fog kezdeni egymással, mint min. egy BL döntőt
Meg ti is az oda vezeto uton vagytok...vagy most ezzel elarultal valamit?
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12707  
Old 11-20-2012, 17:57
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

szerintem "üldözési mániátok" van.
elég gáz 3-4 oldalon azt olvasni, hogy két erős klán (tiszteletre méltó) nagy tudással rendelkező tagjai fikázzák, és osztják egymást az 1/A események topicon. menjetek offoljatok máshol, vagy csináljatok egy Tisztítótűz vs Black Dragon, v. mittomén milyen fórumot, de ne itt kelljen már ezt "élvezni".

köszi.
Reply With Quote
  #12708  
Old 11-20-2012, 18:08
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
szerintem "üldözési mániátok" van.
elég gáz 3-4 oldalon azt olvasni, hogy két erős klán (tiszteletre méltó) nagy tudással rendelkező tagjai fikázzák, és osztják egymást az 1/A események topicon. menjetek offoljatok máshol, vagy csináljatok egy Tisztítótűz vs Black Dragon, v. mittomén milyen fórumot, de ne itt kelljen már ezt "élvezni".

köszi.
Black Dragon fórum már létezik
Reply With Quote
  #12709  
Old 11-20-2012, 18:21
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
előlünk is elfokoztatok 1 vagy 2x az is benne van? :P
nem valoszinü !

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
3500 kör jelenlegi A-s játékom alatt EGYETLEN EGYSZER fokoztam el.
De csak azért mert össz vissz 200k egységről volt szó, plusz stratégiai szempontból!
egyik klántársad vitt földet, szóval befejezheted a hülyeségedet mert 1 elfokozáson lovagolni nevetséges. Megtehettem volna éppen mindig, mégse tettem.
Ha pedig figyeltél mindvégig, akkor tudhatod, bevertek nem egyszer.... és azt is tudhatod, hogy a klán tagjai együttvéve 4x fokozott el eddig.

Azt még hozzátenném a statisztikához, hogy első elfokozásom volt sereg elől amióta játszok. Pedig van néhány orim és szinte mindegyikkel fellépek A-ba.
Nem csak rolad van szó 3 tagunk elől is elfokoztatok, és valoszinű azér csak 4x összesen mer igazhogy nem néztem minden egyes ütéseteket, de 500k pont fölött kb. egykezemen megtudnám számolni hányan mentek vissza rátok, bár lehet lejjebb se sokkal többen
Reply With Quote
  #12710  
Old 11-20-2012, 18:22
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Igen ehhez senkinek semmi koze, csak kicsit elgondolkoztato, hogy ahhoz kepest amilyen jo jatekosok vagytok ehhez folyamodtok allandoan...es amilyen okosnak tartjatok magatokat meg nem vettetek eszre hogy epp ez miatt most mindenki leszabizik vagy elkerul benneteket...
Több száz csatából elfokoztunk kb. 3-szor mióta jövünk fel.

Ebből azt a következtetést sikerült levonni, hogy azért szabizik meg kerül el minket mindenki, mert mindig elfokozunk. És többeknek...

Hogy kéne erre reagálni?
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu