Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-20-2012, 02:33
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
hát ezt nem fogja senki leírni neked, hogy miért. Majd A-ban megtapasztalod. De ugyan azért, amiért védőt és támadót is tartanak
miért oly nagy titok?
Sponsored Links
  #42  
Old 08-20-2012, 07:37
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
hát ezt nem fogja senki leírni neked, hogy miért. Majd A-ban megtapasztalod. De ugyan azért, amiért védőt és támadót is tartanak
Az A-ban vagyok, és nem értem, nem vagyok "mindentudó", gondolom piac-szabályozásra való, de hogy valaki funkciójába használja, azt nem hiszem.
Mindegy, olyan nagyon nem is érdekel...
  #43  
Old 08-20-2012, 09:45
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Az A-ban vagyok, és nem értem, nem vagyok "mindentudó", gondolom piac-szabályozásra való, de hogy valaki funkciójába használja, azt nem hiszem.
Mindegy, olyan nagyon nem is érdekel...
tudod mi az az elfokozás? tudtad, hogy a támadót védőt elitet le lehet fokozni bármikor alap katonává és mivel senki sem tart bármikor hozzáférsz? soroljam tovább?
  #44  
Old 08-20-2012, 13:06
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
tudod mi az az elfokozás? tudtad, hogy a támadót védőt elitet le lehet fokozni bármikor alap katonává és mivel senki sem tart bármikor hozzáférsz? soroljam tovább?
Nyilván azt nem kell neked elmondani, hogy tele a piac katikkal, varikkal, tolikkal. Millió számra van a piacon, és sokkal olcsóbb. Tudtad, hogy azokat is le lehet fokozni alap katonává? És tudtad, hogy a képzése is sokkal olcsóbb, mert nem kell hozzá +fegyver?
Na csak ezért nem értem a védő/támadó/elit jelenlétét (ilyen mennyiségben) a piacon.
  #45  
Old 08-20-2012, 17:09
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Nyilván azt nem kell neked elmondani, hogy tele a piac katikkal, varikkal, tolikkal. Millió számra van a piacon, és sokkal olcsóbb. Tudtad, hogy azokat is le lehet fokozni alap katonává? És tudtad, hogy a képzése is sokkal olcsóbb, mert nem kell hozzá +fegyver?
Na csak ezért nem értem a védő/támadó/elit jelenlétét (ilyen mennyiségben) a piacon.
ja és tudtad hogy más katijait venni rá vagy elfokozáshoz, az a klánvagyon elapadásához vezet
még a saját konnyen hozzáférheto egységeid ingyen vannak (még akkor is ha némi fegyit elbuksz) akkor is tobb kp-d marad értelmes dolgokra
pl paci vagy ij vásárlásra
és nem nullázod le a klánvagyont majd késobb ott állsz bután mikozben vágtat a klánod felé 4-5 millio paci
de nálatok se elég ijászt nem tudtok venni egy védéshez
se elég pacit egy visszatámadáshoz
olyankor hamar rá tudsz jonni hogy kár volt elbaxni a lovét varira tolira vagy éppen sima katira
hiába volt "olcsobb" mégis szarul osztottátok be a készpénzt
amibol kifolyolag el lehet bukni 5-10ezer hekit is lazán például

Last edited by NewJackCity; 08-20-2012 at 17:13..
  #46  
Old 08-20-2012, 17:22
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ja és tudtad hogy más katijait venni rá vagy elfokozáshoz, az a klánvagyon elapadásához vezet
még a saját konnyen hozzáférheto egységeid ingyen vannak (még akkor is ha némi fegyit elbuksz) akkor is tobb kp-d marad értelmes dolgokra
pl paci vagy ij vásárlásra
és nem nullázod le a klánvagyont majd késobb ott állsz bután mikozben vágtat a klánod felé 4-5 millio paci
de nálatok se elég ijászt nem tudtok venni egy védéshez
se elég pacit egy visszatámadáshoz
olyankor hamar rá tudsz jonni hogy kár volt elbaxni a lovét varira tolira vagy éppen sima katira
hiába volt "olcsobb" mégis szarul osztottátok be a készpénzt
amibol kifolyolag el lehet bukni 5-10ezer hekit is lazán például
Tehát, ha jól értem, akkor csak te, és a te klánod képez támadót/védőt/elitet?
És mindig a tieitek vannak a piacon.
Elismerem, amit írtál igaz, de szerencsére még nem kellett ilyennel foglalkozni.
  #47  
Old 08-20-2012, 17:31
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Tehát, ha jól értem, akkor csak te, és a te klánod képez támadót/védőt/elitet?
És mindig a tieitek vannak a piacon.
Elismerem, amit írtál igaz, de szerencsére még nem kellett ilyennel foglalkozni.
én szk-n vagyok ugyhogy biztos nem képez a klánom semmit
de tény hogy egyszerubb megoldani hogy a kevésbé keresett egységekbol a tiéd legyen alul
mint a népszeruekbol
amikbol szinte bármikor kerulhet alád nagyobb mennyiség ha kis pisti vagy gipsz jakab ugy dont hogy a piacrol visszajott egységeit ár alá rakja
amibol pedig csak a játékosok5-10%ának van tartalék azokban sokkal kevésbé valoszinu hogy ilyen megtorténik mint azokban az egységtipusokban ahol a játékosok 95-99%ának vannak tartalékai

az hogy csak 1 klán képezne valamilyen egységet az meg nyilván badarság
ilyen max addig van még valamelyik ellen klán fol nem ismeri a dolog jelentoségét
  #48  
Old 08-20-2012, 18:23
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
én szk-n vagyok ugyhogy biztos nem képez a klánom semmit
de tény hogy egyszerubb megoldani hogy a kevésbé keresett egységekbol a tiéd legyen alul
mint a népszeruekbol
amikbol szinte bármikor kerulhet alád nagyobb mennyiség ha kis pisti vagy gipsz jakab ugy dont hogy a piacrol visszajott egységeit ár alá rakja
amibol pedig csak a játékosok5-10%ának van tartalék azokban sokkal kevésbé valoszinu hogy ilyen megtorténik mint azokban az egységtipusokban ahol a játékosok 95-99%ának vannak tartalékai

az hogy csak 1 klán képezne valamilyen egységet az meg nyilván badarság
ilyen max addig van még valamelyik ellen klán fol nem ismeri a dolog jelentoségét
Nyilván nem vitatkozni akartam, csak (valószínűleg még tapasztalatlanságból) nem érzem a jelentőségét. Elismerem tapasztaltabb játékostársaim tudását, és hiszek is nekik.
  #49  
Old 08-21-2012, 18:52
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Nyilván nem vitatkozni akartam, csak (valószínűleg még tapasztalatlanságból) nem érzem a jelentőségét. Elismerem tapasztaltabb játékostársaim tudását, és hiszek is nekik.
oksa
csak láttam hogy "kattogsz" rajta
és nem esett le abbol amit irtak elottem
azért irtam le hogy miért lehet fontos stratégia ami látszolag értelmetlen dolog
nagyobb hekin lehetetlen a max pénzbol feltolteni az országodat
igy muszáj trukkozgetni hogy lehetoleg ne nyeljen be az ember se egyéniben se klánban sereget foloslegesen
ráadásul ugy hogy ott is vagy (tudnál védeni vagy visszatámadni, esetleg komboba mindkettot)csak rossz gazdaságpolitika miatt nem tudsz ellenlépéseket tenni(az genyora idegesito tud lenni... )
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
reménytelen háború J.Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 224 09-14-2009 16:07
14. Háború Ati Hódító Kézikönyv 8 04-14-2008 09:42
Több funkciós épületek müködése ember hiány esetén BigPi Segítség 10 02-02-2008 11:06
szövetségi támadás esetén a kiküldött egységek számának jelzése Kubbi Elvetett javaslatok 11 01-10-2008 12:05
Mennyi pénzt véd 34 bank 13 millió esetén? bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 11-10-2007 22:47


All times are GMT +1. The time now is 04:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu