Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3201  
Old 11-08-2012, 15:56
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Lehet, hogy te semmit nem tudsz erről, sőt, biztos vagyok benne, mivel azt mondtad, de abban a harcrészben, amikor végezetül kikaptunk, VALAKI BELÉPETT 2 ORSZÁGUNKHOZ kv előtt és berakta a tekercseket a raktárba. Egy elf és egy ork tekercsei kerültek be, és védekező és támadó seregünk is volt. Igaz így is védtük, de pattantunk is. Egyáltalán nem volt sem tiszta, sem fair harc. Főleg úgy, hogy amíg a klán menetelt felfelé, mnt-t kértek tőlünk, kaptak szóbelit, majd utána jött, hogy nem mehetünk feljebb xy pontértéknél, és hogy legyen az mnt rendes.
Ironék nagy simlisek voltak, én hiszek nekik, hogy senki nem lépett be hozzátok, de biztosat csak ő tud. Ha mégis beléptek, akkor az ütött vissza, hogy egyes társaid olyanoknak adták meg a belépőjüket, akiknek nem kellett volna, és ebben az esetben is nálatok keresendő a hiba.


Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Másodszorra meg elcseszte, hát ez van, szerinted nem szívjuk a vérét eleget miatta?
Ha a fő ellenfeletek elleni harc van, ti nem döntötök közösen, élen a klánvezérrel? Mert ha közösen dolgozzátok ki a taktikát, akkor nem az ő vérét kéne szívni.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3202  
Old 11-08-2012, 16:14
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ha a fő ellenfeletek elleni harc van, ti nem döntötök közösen, élen a klánvezérrel? Mert ha közösen dolgozzátok ki a taktikát, akkor nem az ő vérét kéne szívni.
Őszinte leszek, az elmúlt 1 hónapban elég sok magánéleti problémán mentem keresztül, és töredékét fordítottam az időmnek játékra. Janesz tőlem csinált, amit akart. (Akkor már benne voltam, amikor úgy döntöttem, hogy a közös szövetségünkből lent nem lesz semmi.)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3203  
Old 11-08-2012, 16:19
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ironék nagy simlisek voltak, én hiszek nekik, hogy senki nem lépett be hozzátok, de biztosat csak ő tud. Ha mégis beléptek, akkor az ütött vissza, hogy egyes társaid olyanoknak adták meg a belépőjüket, akiknek nem kellett volna, és ebben az esetben is nálatok keresendő a hiba.
Mindez nem jelenti azt, hogy fair, tiszta küzdelem volt, mert nem. Egyébként is úgy álltatok nekünk, hogy mi előtte elvertük a termelt 5-6millió egységet a klánütésekre. Ti akkor már termeltetek régen, mnt hegyekben. Alig volt pénzünk, és mégse raktunk ki senkit, hogy elérhetetlenek legyünk.

Tudod ki kérdezte meg telefonon tőlem, hogy miért nem rakunk ki valakit? Zoli. Igen, az a Zoli. Bevertek, kikaptunk, mégis áll még a brigád, mégsem törte össze sem az egyenlítőiekkel való első vereség, sem a pékek elleni. Az egyenlítőieknek vissza tudtuk adni, a pékeknek nem, mert szétrebbent a brigád.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3204  
Old 11-08-2012, 17:21
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ha már megemlítettél reagálnék még ha nem is érdekel. én nem tisztelem a volt big gunt. a tudást elismerem de a tiszteletemet (ami nem hinném hogy bármit is számít nektek) nem tudtátok még kivívni. elmondom mit láttam belőletek külső szemmel:

-mikor ment fel még annó a mini gun mnt-ről volt szó a big és a pannon között. később kiderült eszetek ágában sem volt mnt-t kötni csak megvártátok míg egybeér a csapat. amint jó helyen voltatok közöltétek, hogy egészséges erőpróbára vágytok és 4en levertétek a törpénket. ez aztán erőpróba.

-volt pár harcotok velem egyéniben aminek sima oda-vissza ütésnél biges elfokozás volt a vége minden alkalommal. kivéve mikor 2fős klánba ütöttünk felfelé ti meg hiénáztatok akkor nem tudtunk szembemenni pénzhiány miatt. azt szépen csináltátok. ha nem is volt korrekt de legalább nem fokoztatok el mert nem volt mitől. szóval itt kijelenthetem, hogy nem volt olyan csatám a kb 7-8 egyéniből a big felé amikor nem fokoztatok el.

-mit csinált a big a több mint 4 éves "uralma" alatt? lecserélt pár tagot azokat felhúzták.. nekem más nem nagyon jut eszembe. se egy nagy ütés semmi. illetve előkészületek voltak a legnagyobb ütésre, itt külsőn harcoltatok, hogy ne lehessen szétdobálni.. (arról, hogy hogyan lett topklán a big nem is beszélnék mert nem mondhatjuk biztosra azokat a mindenkiben kétségeket ébresztő ütéseket, és ráadásul neked ahhoz semmi közöd.)

-feloszlott a pannon én meg -B ben fordulni szerettem volna. írtam a főnökötöknek, hogy bejöhetek e 2 hétre 1 fős klánba úgy, hogy xepi aki szabin volt nem jön vissza és ver le. azt kaptam válaszba, hogy majd meglátjuk. aztán 2 hónapig semmi. ekkor léptem be a dragonba.

-szépen haladtunk felfelé volt pár nagyon szép ütésünk közte a valaha volt legnagyobb A-s ütéssel. itt külsőn minden hsz-ben éreztem az irigységet a rosszindulatot felőletek. alig vártam, hogy alattatok legyünk és csatázzunk végre. eljött az idő ott voltunk alattatok. vártunk termelés nélkül, hogy mit fogtok lépni. nem akartunk harcolni hiszen tudtuk mennyivel nagyobb az egységtartalékotok mint nekünk. elkezdtetek épülni szinte mind1ik ország.. nem volt mit tenni muszáj volt menni mert legjobb védekezés a támadás. párszor elfokoztatok szembesereg nélkül majd szabiba menekültetek és aztán jött az szk. az első kihívónál megadtátok magatokat. a 4 év nem a ti érdemetek, hanem a mi (többi játékos) szégyene volt.

elég jól haladtok tetszik amit csináltok most, gyertek és bizonyítsátok be csatában, hogy igenis ti vagytok voltatok a legjobbak! de készüljetek, mi nem megyünk szk-ra vagy szabira maximum csak taktikai okokból. és mi visszaütünk.
Ehhez szep csendben csak annyit tennek hozza, hogy ennyi hazugsagot es baromsagot meg Toled sem olvastam soha. Kb. minden masodik szo hazugsag. Vagy az emlekezeted szar, vagy direkt csinalod.

De inkabb nem kezdek neki tetelesen megcafolni, mert nem eri meg az energiat sem, mar elolvasni is kar volt. A szomoru az egeszben, hogy a tobbiek a tetszikekbol kiiindulva el is hiszik. Ezt megakadalyozando a jovoben, mar mentel is a tiltolistara.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-08-2012 at 17:24..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #3205  
Old 11-08-2012, 18:44
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Mindennek van oka, ahogy annak is, hogy ti meg elfokoztátok Killert előlünk.

a Killer azota is szk-n van ha nem tunt volna fel.
sajna egy jo ideje nem vagyok nonstop riaszthato,es vannak idoszakok amikor nem tudom megoldani hogy egy elfokozasnyi piacramenetelnel tobb idot forditsak a hodraebben a formaban nem igazan tudokaz 1 A topjaban csatazni sajna
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #3206  
Old 11-08-2012, 19:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
Mindennek van oka, ahogy annak is, hogy ti meg elfokoztátok Killert előlünk.

a Killer azota is szk-n van ha nem tunt volna fel.
sajna egy jo ideje nem vagyok nonstop riaszthato,es vannak idoszakok amikor nem tudom megoldani hogy egy elfokozasnyi piacramenetelnel tobb idot forditsak a hodraebben a formaban nem igazan tudokaz 1 A topjaban csatazni sajna
Miért ne tűnt volna fel? Nem kérdeztem az okot, ahogy eddig sem, mert biztosan volt neki, mintegy reagáltam arra, hogy Janesz miért nem harcolt, amikor lejjebb volt a Tisztítótűz több tagja. Esetlegesen előfordulhat, hogy nem ért rá velük harcolni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3207  
Old 11-08-2012, 20:12
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Miért ne tűnt volna fel? Nem kérdeztem az okot, ahogy eddig sem, mert biztosan volt neki, mintegy reagáltam arra, hogy Janesz miért nem harcolt, amikor lejjebb volt a Tisztítótűz több tagja. Esetlegesen előfordulhat, hogy nem ért rá velük harcolni.
ja bocs nem figyeltem hogy azota szk-n lenne
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Killer For This Useful Post:
  #3208  
Old 11-08-2012, 20:38
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
ja bocs nem figyeltem hogy azota szk-n lenne
NEm is mondtam, hogy ez állandó
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3209  
Old 11-09-2012, 09:40
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Egy kis off, bocs
Alessandro Del Piero ma 38 éves! Isten éltessen Alex! A legnagyobb focista, akit láttam játszani!

Last edited by Sami; 11-09-2012 at 09:45..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
  #3210  
Old 11-09-2012, 17:09
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Egy kis off, bocs
Offolós témában offolgatsz? Aztán nehogy kitiltsanak...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 22:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu