Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-08-2012, 08:38
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Pool is csak viccelt, ahogy én múltkor a vadász-vadász viccel. Ezeken tanuljatok meg ti is nevetni, a megsértődés helyett.

Nincs bajom veletek, de 1/A eseményekben olyan stílusban beszéltek a valaha volt legsikeresebb klánról (élen Jocóval), ami nekem azt mutatja, hogy ez a pünkösdi első hely nagyon a fejetekbe szállt. Ezért van ilyen fogadjisten.

Régen tiszteltem a Black Dragont, mert korrekt harcosok voltak, nagy lelkesedéssel és ambíciókkal, de pár sikeres klánütés után elfelejtik honnan jöttek.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 11-08-2012, 08:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Pool is csak viccelt, ahogy én múltkor a vadász-vadász viccel. Ezeken tanuljatok meg ti is nevetni, a megsértődés helyett.

Nincs bajom veletek, de 1/A eseményekben olyan stílusban beszéltek a valaha volt legsikeresebb klánról (élen Jocóval), ami nekem azt mutatja, hogy ez a pünkösdi első hely nagyon a fejetekbe szállt. Ezért van ilyen fogadjisten.

Régen tiszteltem a Black Dragont, mert korrekt harcosok voltak, nagy lelkesedéssel és ambíciókkal, de pár sikeres klánütés után elfelejtik honnan jöttek.
Legyél már következetes, és azokat basztasd, akik ellened bármit is tettek. A valaha volt legsikeresebb klán pedig elbukott. Pont úgy, ahogy az előtte lévő, az a következő is el fog. Nem hiszem, hogy megéri ezen forogni. Én is tiszteltem a Big Gunt, de aztán jött Remy, és évekig tartó munkával kiölte belőlem ezt a folyamatos kritikán aluli viselkedésével velem szemben. Mégsem viselkedek úgy veled, ahogy, csak azért mert egy társaság vagytok...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #53  
Old 11-08-2012, 09:37
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Legyél már következetes, és azokat basztasd, akik ellened bármit is tettek. A valaha volt legsikeresebb klán pedig elbukott. Pont úgy, ahogy az előtte lévő, az a következő is el fog. Nem hiszem, hogy megéri ezen forogni. Én is tiszteltem a Big Gunt, de aztán jött Remy, és évekig tartó munkával kiölte belőlem ezt a folyamatos kritikán aluli viselkedésével velem szemben. Mégsem viselkedek úgy veled, ahogy, csak azért mert egy társaság vagytok...
De hisz épp te is ugyanezt csinálod. Jössz ezzel, hogy elbukott a Big Gun.

Azért, mert egy klán úgy ítéli meg, hogy stratégiailag jobban jön ki, hogy alulról vezet támadást, új országokkal, minthogy hagyja, hogy messziről ráfokozgassanak?
Ha ezt elbukásnak nevezed, akkor lelked rajta.

Nagyrészt ugyanazok az emberek alkotják a klánt, majd ugyanazok az országok is fogják alkotni, mi kell még? Hogy ugyanaz legyen a klán neve és sorszáma, mint volt? Ha akartuk volna, még az is meglenne.

Csak a bilibe lógott kéz nem lenne meg, hogy itt elbukott a Gun.

Másrészt pedig te vagy annak a klánnak a vezére, szóval vállalj is felelősséget a csapatodért.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #54  
Old 11-08-2012, 09:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Csak a bilibe lógott kéz nem lenne meg, hogy itt elbukott a Gun.
Bocsánat a fogalmazásért, nem elbukott, hanem felszívódott. Nem létezik. Van egy klán, amelyiket utána alkották a még aktív tagok, DE az sosem volt a minden idők legsikeresebb klánja. Egy klánt nem csak a tagjai tesznek azzá, ami, hanem a neve és a sorszáma is. Ha én big gun-ról beszélek, akkor arról a klánról, ami évekig első volt, majd szabadságra ment, ezután feloszlott. És itt van a pont.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #55  
Old 11-08-2012, 09:46
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Bocsánat a fogalmazásért, nem elbukott, hanem felszívódott. Nem létezik. Van egy klán, amelyiket utána alkották a még aktív tagok, DE az sosem volt a minden idők legsikeresebb klánja. Egy klánt nem csak a tagjai tesznek azzá, ami, hanem a neve és a sorszáma is. Ha én big gun-ról beszélek, akkor arról a klánról, ami évekig első volt, majd szabadságra ment, ezután feloszlott. És itt van a pont.
Hát nálatok fejben valami nagyon nincs rendben...
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #56  
Old 11-08-2012, 09:50
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Hát nálatok fejben valami nagyon nincs rendben...
Hát maradj meg hitedben akkor. Arról beszéltél, hogy semmi bajod velünk, mégis süt ki minden írásodból, hogy van. Nem fogok ujságpapírba sünt csomagolni, mert nincs értelme.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #57  
Old 11-08-2012, 09:57
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hát maradj meg hitedben akkor. Arról beszéltél, hogy semmi bajod velünk, mégis süt ki minden írásodból, hogy van. Nem fogok ujságpapírba sünt csomagolni, mert nincs értelme.
Hát mostmár van.
Hogy nem tisztelitek meg azzal az eddigi legnagyobb klánt, hogy ők maguk döntsék el, hogy ők kicsodák.

Elárulok neked valamit:
A Gun véletlenül oszlott fel. Nem akartuk feloszlatni, de a játékban van egy súlyos hiba, és ezért feloszlott a klán. Írtunk Atinak, aki visszaállította volna a klán nevét, sorszámát és hírnevét, de csak ha pitizünk. Mi erre nem voltunk hajlandóak.

De ha ennyire rettegtek a Big Gun névtől, hívjatok minket, aminek akartok, a csatatéren nem fog segíteni
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #58  
Old 11-08-2012, 09:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Vityu, Padlócsempe ennek egyébként mi köze a topikhoz?
A felvetés szerintem teljesen jogos, jelenleg van egy kiskapu, amivel más játékát lehet megkeseríteni.. úgy kellene módosítani, hogy ez a része megszűnjön, de ezután se lehessen visszaélni vele.. (pl támadás után fogadom el) (erre a felvetett ötlet pl nem tűnik rossz megoldásnak)
Ati igazából lényegtelen, hogy mennyien használják ezt ki.. a lényeg az, hogy ez egy hiba és amíg az emberek szeme előtt lebeg, hogy "minek álljak rá klánnal valakire, úgy se ütök semmit", addig az 1/A-s játék csorbul..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #59  
Old 11-08-2012, 10:05
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
sokat érne vele ha másodpercenként elküldik az ajánlatot..lutri lenne az egész
szerintem meg 2 ablakkal siman ki lehet kuldeni akkor is ha masodpercenkent kuldozgetik.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #60  
Old 11-08-2012, 10:07
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
szerintem meg 2 ablakkal siman ki lehet kuldeni akkor is ha masodpercenkent kuldozgetik.
vagy igen, vagy nem. szerintem is megoldható lenne. pl én azt csinálnám, hogy nem utasítanám vissza hanem kör előtt gyors visszautasít majd indít. de mivan ha pont akkor küldi el megint felkészülve erre az eshetőségre? nem lehetetlen de kell hozzá szerencse ami egy stratégiai játéknál nem éppen jó tényező.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán hírnévpont! Merengő Megbeszélések 22 09-12-2012 06:31
klán medál csabesz7 Segítség 1 09-23-2009 18:57
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 11:51
Klán MNT wand Megvalósult javaslatok 73 11-29-2006 16:25
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14


All times are GMT +1. The time now is 23:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu