Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2081  
Old 08-16-2013, 13:48
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Akkor lehet megdőlni látszik a "semmit sem tettem" kijelentés?

Nem dőlt meg a "semmit nem tettem" kijelentés. A tény: semmit nem tettem és kivágták az országomat mindenféle magyarázat nélkül. Nem érdekel mit gondolsz, akik ismernek, tudják, hogy ez történt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2082  
Old 08-16-2013, 14:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Lejjebb olvastam, hogy nem sablon üzenet volt.
Én azt írtam, hogy nem automata válasz volt.

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
ezek mögé bújva az üzemeltetők kibújtak az alól, hogy konkrét eseményekkel alátámasszák a történteket.
Így van. Már a regisztráció előtt olvashattad, hogy áthelyzéskor nem fogunk konkrét bizonyítékokat kiadni a játék működésének védelme érdekében, és ennek tudatában regisztráltál.

"Kaphatok-e részletes magyarázatot az áthelyezésemet illetően? Látni akarom a bizonyítékokat!

Anarchista csoportba áthelyezett ország reklamációja esetén minden esetben ismételten megvizsgáljuk az áthelyezés jogosságát. Amennyiben az áthelyezést ismét jogosnak tartjuk, vagy nem érkezik az áthelyezéssel kapcsolatban kérdés az áthelyezést követő 3 napon belül (természetesen csak VIP országok esetén), úgy az áthelyezést elfogadottnak tekintjük. Az áthelyezés okát minden esetben az áthelyezésről szóló e-mail üzenetben megküldjük. Pontos bizonyítékokat nem áll módunkban adni, tekintettel a rendszer működési elvére, és arra, hogy ez a rendszer a jövőben se legyen kijátszható ezen információk ismeretében." (Elérhető a részvételi szabályok 13. ponjából.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #2083  
Old 08-16-2013, 16:51
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Nem dőlt meg a "semmit nem tettem" kijelentés. A tény: semmit nem tettem és kivágták az országomat mindenféle magyarázat nélkül. Nem érdekel mit gondolsz, akik ismernek, tudják, hogy ez történt.

Zsók, nem értelek... Ati mai fórum hozzászólásaiból szerintem egyértelműen kitűnik, hogy szerinte ez az ügy le van zárva. Olvashattad hogy a szabály szerint nem kell indokolni az áthelyezést. Levelet meg kaptál te is, még ha az nem is tetszett sem neked, sem nekem.
Az "ügy" meg hivatalosan nincs még lezárva, pont azért, hogy jogilag ne lehessen fogást találni. Válasz időben ment, szabály kimondja nem kell részletesen indokolni, ügy "papíron" nincs lezárva. Ügyes!

Ráadásul tudom, vagy Te olyan *****, akárcsak mások is, hogy ennek ellenére folytatod a Hódítót. Ahogy megtörtént a múltban, most, úgy a jövőben is meg fog. Pont ezért nincs is jelentősége ennek az ügynek sem és már így is több szó esett az egészről mint amennyit ér.

Amúgy meg az élet pontosan ugyanígy működik, Te is ebben élsz ("akinek nem tetszik el lehet menni" - a baj csak az, hogy nem azok mennek el akiknek kellene), tudnod kellene. Akkor mit vársz egy játékban.

"egy csepp a tengerben semmi, de ha elapad az eső akkor tenger sem lesz, csak pocsolya"

További jó játékot Mindenkinek!

Erge
Reply With Quote
  #2084  
Old 08-16-2013, 17:23
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

[quote=Ati;304785]Én azt írtam, hogy nem automata válasz volt.


Jó hát akkor lovagoljunk a szavakon Nem sablon válasz volt, de hogy nem is egyedi válasz az tuti, mert ennyi ország ügyét 3 perc alatt nem lehet kivizsgálni érdemben. Igen, elfogadtam a játékszabályokat, fene se gondolta, hogy arra lesz ez jó, hogy bárkivel bármit meg lehessen tenni. Nagyon kényelmes dolog ez.
Reply With Quote
  #2085  
Old 08-16-2013, 18:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én azt írtam, hogy nem automata válasz volt.
Jó hát akkor lovagoljunk a szavakon Nem sablon válasz volt, de hogy nem is egyedi válasz az tuti
Ennek fussunk nkei mégegyszer. Tehát: Nem automata válasz volt. Ezt írtam. Sablon válasz volt. Tény. Sose írtam, hogy nem volt sablon válasz. Azt írtam, hogy nem volt automata válasz. Több tucat sablon válasza van az ügyfélszolgálati rendszernek, hiszen így minden lényeges információt össze lehet foglalni, és a hasonló kérdésekre mindig teljes választ lehet adni, anélkül, hogy valami kimaradna belőle. Sablon válasz van arra, hogy az áthelyezést az újraviszgálás után is jogosnak ítéltük, és ugyanígy sablon válasz van arra is, ha az újraviszgálás után visszahelyezés történt volna.

Attól, hogy egy válasz sablon, hogy biztosan minden információt megkapj belőle, attól az még nem automatikus.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #2086  
Old 08-16-2013, 18:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rickybos View Post
Ráadásul tudom, vagy Te olyan *****, akárcsak mások is, hogy ennek ellenére folytatod a Hódítót. Ahogy megtörtént a múltban, most, úgy a jövőben is meg fog. Pont ezért nincs is jelentősége ennek az ügynek sem és már így is több szó esett az egészről mint amennyit ér.
Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Nem baj az, ha beszélünk róla. Ha állítjátok, hogy semmit nem tettetek, akkor egy hatalmas tanulsága van a történetnek, amit nem is baj, ha mindenki lát és hall: a belépőadataitokat soha senkinek ne adjátok meg.

A szabályokat az utolsó betűig betartó emberek országai kerülhetnek emiatt anarchba, mert valaki, aki ismerte a belépőadatokat, sajátjaként használta az országokat.

Ha nem érsz rá, akkor szabi, SZK, akármi. Sőt, épp megbeszélés alatt a téma, hogy akár egy-egy éjszakára is szabira lehessen menni, ez mégjobban meg fogja oldani azt a helyzetet, hogy éjszakára se kelljen megadni másnak a belépőadatokat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #2087  
Old 08-17-2013, 08:17
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Nem baj az, ha beszélünk róla. Ha állítjátok, hogy semmit nem tettetek, akkor egy hatalmas tanulsága van a történetnek, amit nem is baj, ha mindenki lát és hall: a belépőadataitokat soha senkinek ne adjátok meg.

A szabályokat az utolsó betűig betartó emberek országai kerülhetnek emiatt anarchba, mert valaki, aki ismerte a belépőadatokat, sajátjaként használta az országokat.

Ha nem érsz rá, akkor szabi, SZK, akármi. Sőt, épp megbeszélés alatt a téma, hogy akár egy-egy éjszakára is szabira lehessen menni, ez mégjobban meg fogja oldani azt a helyzetet, hogy éjszakára se kelljen megadni másnak a belépőadatokat.



Ezen most elgondolkoztam, csak nehezen tudom elhinni egy ismerősről, hogy anarchba juttassa a volt társait...
Reply With Quote
  #2088  
Old 08-17-2013, 17:12
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Ezen most elgondolkoztam, csak nehezen tudom elhinni egy ismerősről, hogy anarchba juttassa a volt társait...
Bezzeg azt siman kinezed egy ismerosbol, hogy romma veri a klantarsait vicces
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #2089  
Old 08-17-2013, 20:48
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Bezzeg azt siman kinezed egy ismerosbol, hogy romma veri a klantarsait vicces

Nem, azt sem néztem ki senkiből, hogy egymásnak esnek, de az legalább szemtől-szembe ment, és elhiheted, nem volt benne semmi vicces. Az viszont, hogy sunyin belépsz valakikhez és anarchba juttatod, az már mindennek a legalja.
Reply With Quote
  #2090  
Old 08-18-2013, 21:43
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Nem, azt sem néztem ki senkiből, hogy egymásnak esnek, de az legalább szemtől-szembe ment, és elhiheted, nem volt benne semmi vicces. Az viszont, hogy sunyin belépsz valakikhez és anarchba juttatod, az már mindennek a legalja.
szemtől szembe? pár hsz-el feljebb még azt írtad azért tudta 4-5 sereggel beverni a törpe haverod az elf haverodat, mert ismerte a gyenge pontjait, szokásait
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 18:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu