Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-09-2010, 00:36
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Kutya és Macska

Sziasztok!

Belevágtam a MUD-os történetbe és mindent összevetve tetszik, de maga a lehetőség - annak ellenére, hogy élek vele - fura a kezdeti időszakban. Sőt. Meg is mosolyogtam.

A karakter egyenlőre egerek, macskák, sőt kutyák lemészárolója. De mit is tehetnék ha az xp kell az elején? Conan a barbár is vajon így kezdte? Bele se merek gondolni ha majd sárkányölő leszek idővel. Megírják a városi pletykalapok, hogy kezdetben jámbor állatok fejét csapkodtam a városfalnak? Ezt a szégyent.

Én nem tenném támadhatóvá a kutyákat illetve macskákat a játék elején. Békés jószágok ahogyan olvasni is lehet róluk. Jobban örülnék ha mondjuk "veszett kutya" esetleg "gyanús alak" lenne olvasható a mezőkön. Azokat lehetne zúzni ahogy kifér... és jobban illeszkedne egy komolyabb RPG színvonalához, ami gondolom a MUD is szeretne lenni.

Az egeres küldetés az elején persze teljesen ott van. Korrekt.

Biztos értitek mire gondolok. Ez a jelenlegi szitu nekem vicces.
Sponsored Links
  #2  
Old 03-16-2010, 22:40
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Sziasztok!

Belevágtam a MUD-os történetbe és mindent összevetve tetszik, de maga a lehetőség - annak ellenére, hogy élek vele - fura a kezdeti időszakban. Sőt. Meg is mosolyogtam.

A karakter egyenlőre egerek, macskák, sőt kutyák lemészárolója. De mit is tehetnék ha az xp kell az elején? Conan a barbár is vajon így kezdte? Bele se merek gondolni ha majd sárkányölő leszek idővel. Megírják a városi pletykalapok, hogy kezdetben jámbor állatok fejét csapkodtam a városfalnak? Ezt a szégyent.

Én nem tenném támadhatóvá a kutyákat illetve macskákat a játék elején. Békés jószágok ahogyan olvasni is lehet róluk. Jobban örülnék ha mondjuk "veszett kutya" esetleg "gyanús alak" lenne olvasható a mezőkön. Azokat lehetne zúzni ahogy kifér... és jobban illeszkedne egy komolyabb RPG színvonalához, ami gondolom a MUD is szeretne lenni.

Az egeres küldetés az elején persze teljesen ott van. Korrekt.

Biztos értitek mire gondolok. Ez a jelenlegi szitu nekem vicces.
Mondjuk tényleg lehetne a nevük kóbor macska és kóbor kutya, végül is az utcán botlok beléjük!
  #3  
Old 03-16-2010, 23:12
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Egyébként a kezdeti szintek után miután már nem kellett ölnöm őket annyira nem is zavart...

Hirtelen állatbarát lettem.
  #4  
Old 03-17-2010, 00:35
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Mondjuk tényleg lehetne a nevük kóbor macska és kóbor kutya, végül is az utcán botlok beléjük!
Akár egy történettel is meglehetne fűszerezni.

A várost egykoron ostromló goblinsereget kutyává és macskává változtatta a védő sereg egy őrült varázslója. Azonban a goblinok olyan sokan voltak, hogy a mai napig szenved a város a kutyák és macskák sokaságától. Ennyi. Amikor megcsináltad az egeres küldetést a bölcs elmeséli ezt a sztorit. Ez persze nem küldetés lenne, csak megemlítené, hogy menj fiam/lányom és gyakorolj kedvedre ezeken az állatokon, senki nem fogja rossz szemmel nézni. Máris nem okozna a dolog problémát. Akár a nevük is maradhatna.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Milyen az a természetvédelmi kutya? :) Ati Egyéb 2 05-06-2008 08:10


All times are GMT +1. The time now is 14:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu