Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok
Register Stats Members List Today's Posts

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-02-2006, 16:30
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Miskolcon félévente 1et, ha lehet kapni és mindig olynakor látom, amikor nincs pénzem vagy éppen szarok rá...
de azért érdekel!
Én kölcsönadtam a puhafedeles első TKm és visszakaptam széles ragasztószalaggal összeragasztózott gerinccel azóta sem tudom mit csinálhattak vele, de nemmerek hozzányólni, emrt így legalább egybevan és ugyebár a belső a fontos!
Meg valahol vagy inkább valakinél van egy második törvénykönyvem is
Abból játszottam túzvarázslót meg Sogronpapot nah az zsír!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 02-03-2006, 10:18
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyszer a jó öreg Uwelitámra megpróbálták ráhevíteni a páncélt, de szerencsémre kapásból túlütöttem a tűzvarázslót, és a láncos buzogány a fejéből kandikált ki
Reply With Quote
  #33  
Old 02-03-2006, 16:10
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én csak 1x pbáltam meg ráhevíteni egy darton lovagra a pácélját, miután jól felerősítettem a varzslatot a KM közölte velem, hogy mágikus a páncél és nemtörténik semmi... azért előtte nemártott ovlna szólnia, hogy mágikus, na mind1.... azóta újítottam :P
Reply With Quote
  #34  
Old 02-05-2006, 19:40
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
én csak 1x pbáltam meg ráhevíteni egy darton lovagra a pácélját, miután jól felerősítettem a varzslatot a KM közölte velem, hogy mágikus a páncél és nemtörténik semmi... azért előtte nemártott ovlna szólnia, hogy mágikus, na mind1.... azóta újítottam :P
Lehet hogy felreertek valamit de a KM nek miert kellene szolni hogy magikus a vert? ra van irva? vannak olyan varzslatok amik kimutatjak hogy melyik targy magikus es melyik nem. A nelkul latasbol te meg nem mondod... Lehet hogy csak megaldotta ( ami valoszinu mert ugye paplovag) es annyi boven eleg...
( En mikor pappal vagy paplovaggal jatszottam mindig mindenemet megaldottam az osszes fegyvert, es legalabb nem volt bajom elso szinten csontit nyirni...Eleg jo kis ellenfelek elso szintre... csak magikus fegyver sebzi oket...es nem kene hogy tul sok legyen a csapatnal 1 so szinten)
Reply With Quote
  #35  
Old 02-05-2006, 20:00
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

mivel a legtöbb mágikus tárgy folyamatosan engergiát von el a manahálóból, nekek, mint varázslónak, azért azt érzékelni kellet volna
hm.. lehet megáldotta, erre nem is gondoltam na már mind1 tűzsüsüm elintézte

Last edited by MiKoR; 02-26-2006 at 17:06..
Reply With Quote
  #36  
Old 02-05-2006, 20:26
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
mivel a legtöbb mágikus tárgy folyamatosan engergiát von el a manahűlóból, nekekm, mint varázslónak, azért azt érzékelni kelet volna

Ezt bovebben kifejtened? Hol talaltal ilyen szabat? tudomasom szerint "csak ugy" nem erzekelsz magiat...
Reply With Quote
  #37  
Old 02-08-2006, 20:57
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha mesélne vaalki az jó lenne. IDe is szivesne becsatlakoznék
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #38  
Old 02-08-2006, 20:57
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

csak úgy nem, de például a varázslónál is vhol le van írva, hogy kapcsolatban áll a manahűlóval, mivel onnan nyeri az energiáit, mikor pszi segítségével manát von el!
manahálóról meg asszem valamelik papok-paplovagok könyvben van részeletesebb leírás, egyébként ezek régi szbályrendszer szerint vannka (az új is meg van, de nembírtam még elolvasni)
Reply With Quote
  #39  
Old 02-12-2006, 11:40
-==Dante==-
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Régen játszottam M.A.G.U.S.-t de most nem tudom mi van vele. Az a régen ugy '99 körül volt Még a régi keményfedeles[1.] szabálykönyv szerint játszottunk az újjat ki sem próbáltuk, mert nem tetszett.
Reply With Quote
  #40  
Old 02-12-2006, 15:34
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

a régi az igazi!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu