Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha a vip tagság nem adna semmi pluszt akkor:
nem fizetném, hisz a ht miatt csinálom. 7 70.00%
is fizetném, hisz szeretem ezt a játékot. 3 30.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-20-2008, 18:41
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Kevesen hallanak tőlem ilyen: igazat van. Nem láttam milyen levelet írt, hisz csak nagy vonalakban vázolta a dolgot. Ami az általános felháborodsát okozta és a topic megnyitását eredményezte, hogy a "vip-el támogatjuk a játékot", viszont a súgóban az van, hogy a vip tagság előnyei és egy lista. Ha tényleg segítség, és ti viszonzás képpen adjátok a ht és az egyéb vip tagsággal járó dolgokat akkor köszönjük, de ha a vip egy tagság, vagyis egy szolgáltatás, akkor elvárhatom, hogy működjön. Elfogadom, hogy nem a Ti hibátok, hanem a banké. A problémával ahhoz fordult akihez tudott, hisz a bankal semmijen kapcsolattartás nincs ilyen téren.
Ugyanazt a súgót nézük?

Quote:
VIP tagság

A Hódító játékban kétféle ország létezik, az alap ország, és a VIP ország. Ez utóbbi rengeteg plusz kényelmi szolgáltatással rendelkezik. A VIP jelentése Very Important Person, vagyis nagyon fontos személy, országodnak ezt a státuszt azzal érdemelheted ki, hogy hozzájárulsz a játék fenntartásához és fejlesztéséhez. Ez a lehetőség mindenki számára nyitva áll.

A VIP tagság előnyei

A VIP országok sok kényelmi szolgáltatással rendelkeznek a játékon belül, illetve egyéb plusz szolgáltatásokat is igénybe vehetnek.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-20-2008, 18:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
elvárhatom, hogy működjön.
Ha már vettem buszjegyet, akkor elvárhatom, hogy időben jöjjön a busz, és ne fél óra alatt tegyen meg 3 km-t.

Ha már fizetek a kenyérért, akkor elvárhatom, hogy legyen, és ne vigyék el előlem a boltban az utolsót.

Ha már fizettem azért, hogy felutazzak egy augusztus 20-i tüzijátékra a fővárosba, akkor elvárhatom, hogy ne fújják le csak azért, mert tornádó lesz.

Ha már fizetek a távfűtésért, akkor elvárhatom, hogy ne törjön el soha egyetlen cső se.

Ha már fizetek a vízért, akkor elvárhatom, hogy soha ne legyen szárazság a bolygón.

És még bőven lehetne sorolni a példákat. Azt gondolom, hogy bőven sokféle VIPelési módot kínálunk ahhoz, hogy ha valamelyik éppen nem működik, akkor használhass másikat.

A világ csodás hely lenne, ha mindig minden működne, és soha semmi nem romlana el. Kérlek mutass nekem egy ilyen rendszert.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #23  
Old 05-20-2008, 18:53
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Éppen ezt akartam mondani. Miért nem küldöt egy sms-t? Még ha vodafone-ról is. Csak 240Ft-tal lett volna nagyobb kiadás, mégis lett volna VIP. Mondjuk ha ilyen velem történik, akkor asszem kikapatam volna a monitort...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #24  
Old 05-20-2008, 18:53
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Azért írtam feltételes és nem kijelentő módban. Elvárhatom, de ha mégsem, akor elfogadom.

Ha Te veszel valamit, de nem jó, akkor két megoldás van (illetve három, de a harmadikat most ne nézzük) visszavisszed és visszakapot a pénzéd, vagy jóra csinálják. Ez lehez szervíz, vagy csere.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #25  
Old 05-20-2008, 18:54
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Éppen ezt akartam mondani. Miért nem küldöt egy sms-t? Még ha vodafone-ról is. Csak 240Ft-tal lett volna nagyobb kiadás, mégis lett volna VIP. Mondjuk ha ilyen velem történik, akkor asszem kikapatam volna a monitort...
Mert nem számolt azzal, hogy nem lesz jó a rendszer. Meg azt hiszem Erdélyben él.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #26  
Old 05-20-2008, 18:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Ha Te veszel valamit, de nem jó, akkor két megoldás van (illetve három, de a harmadikat most ne nézzük) visszavisszed és visszakapot a pénzéd, vagy jóra csinálják. Ez lehez szervíz, vagy csere.

Vagyis ha nem kaptad meg azonnal a VIP tagságot, akkor két dolgot tehetsz:

1, szólsz, és jóváírásra kerül a lehető leghamarabb. Jelen esetben HÉTVÉGÉN jóváírásra került neki, kb 3 percen belül attól számítva, hogy elküldte, hogy melyik tranzakcióról van szó. Mutass nekem egy olyan rendszert, ahol az ilyen problémákat ilyen rövid idő alatt megoldják.

2, ha annyira felmegy a pumpa, hogy kész, eleged van, és soha többet nem érdekel az egész, akkor itt is van lehetőséged arra, hogy visszakérd a pénzedet, bankkártyás fizetés esetén erre lehetőséget biztosítunk nemcsak a magyar törvények által megkövetelt határidőn belül, hanem az európai szokásjog időhatárain belül. Erről részletek a súgóban olvashatók, azt gondolom, hogy nincs sehol apróbetűkkel eltitkolva ez a lehetőség.

A második lehetőséggel nem élt az illető (még élhet). Az első fennállt, azt gondolom, hogy a 3 perc nem egy olyan vészes idő, ami miatt felháborodnia kellene, különösen nem hétvégén, amikor minden normális helyen munkaszünet van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #27  
Old 05-20-2008, 18:59
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Azért írtam feltételes és nem kijelentő módban. Elvárhatom, de ha mégsem, akor elfogadom.

Ha Te veszel valamit, de nem jó, akkor két megoldás van (illetve három, de a harmadikat most ne nézzük) visszavisszed és visszakapot a pénzéd, vagy jóra csinálják. Ez lehez szervíz, vagy csere.
Ha meg bankkártyával akarok fizetni de éppen nem megy a bank rendszere jól megverem a pénztárost hisz vele állok éppen kapcsolatban nem a bankkal
Reply With Quote
  #28  
Old 05-20-2008, 19:03
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Ha meg bankkártyával akarok fizetni de éppen nem megy a bank rendszere jól megverem a pénztárost hisz vele állok éppen kapcsolatban nem a bankkal
Én hipermarketben dolgozom és hidd el az okosok a péntáros felmenőit szídják, ha bármi probléma van a rendszerrel.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #29  
Old 05-20-2008, 19:04
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Én hipermarketben dolgozom és hidd el az okosok a péntáros felmenőit szídják, ha bármi probléma van a rendszerrel.
A vidékiek már csak ilyenek
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #30  
Old 05-20-2008, 19:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Ha meg bankkártyával akarok fizetni de éppen nem megy a bank rendszere jól megverem a pénztárost hisz vele állok éppen kapcsolatban nem a bankkal
No igen...

Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, akivel előfordult, hogy szeretett volna ATM-ből pénzt felvenni, de ez nem sikerült. A bank pedig közölte, hogy technikai hiba lépett fel, dolgoznak a megoldáson.

Esetleg az ATM nem működött.

Esetleg egy hipermarketben sehol nem lehetett fizetni bankkártyával, mert a banki kapcsolatuk nem működött.

Nem hiszem, hogy ezek olyan ritkák lennének, és csak körülöttem összpontosulnának, hogy senki más ne tapasztalt volna hasonlót.

Ha ennek az esetnek a tanulságát le kell szűrni, akkor az az, hogy 3 percen belüli problémamegoldás munkaszünet idején mindenképp figyelemreméltó. (No persze nincs arra garancia, hogy ez máskor is így lesz hasonló esetekben.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kitiltás alatt helytartó, varázslatok működnek? Dus Segítség 8 05-19-2008 19:00
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 15:04
Új faj vagy fajmódosítás folyt. BeeLord Elvetett javaslatok 106 06-14-2006 20:57
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 23:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu