Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-19-2013, 21:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Az új szabadság finomhangolása

Ide jöhetnek a kérdések az új szabadság finomhangolásával kapcsolatban.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #2  
Old 12-19-2013, 22:08
hunekike2 hunekike2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

És a katonai akciók?
Megüt valaki amíg nem vagyok és 3 óra mulva már szabin van...
Vagy ha nem sereges beallitottsagu vagyok es nem tudok vagy nem akarok vele katonai uton harcolni es a keszultsegem sem akarom porba verni csak a koronkenti 1-2 akciot tolom akkor 6 akcio utan mar szabin van az illeto...
Ezen is lehetne valamit finomitani szerintem.
Kérdés, mi lenne, ha a szabadság feltétele nem a támadás időpontja, hanem a sereg hazaérte utáni 3 kör lenne? De még ez sem ad elég lehetőséget a varis tolis válaszcsapásra olyan játékosoknál, akik nincsenek napi 24 ben játékban.
De ezt még mindig megfejelném, egy olyannal, hogy ha olyan országtól jön válasz akció(katonai, alvilági mágikus) mind sikeres és sikertelen(!!!) ebben a sereg hazaérkezését követő 3 körben, aki ellen akciózott valaki katonai úton akkor 12 kör a támadástól számítva, mint ahogy a régi rendszer volt.

Last edited by hunekike2; 12-19-2013 at 22:34..
  #3  
Old 12-19-2013, 22:44
Bart Bart is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Az a kérdés, hogy a seregfelmérés, éplista, szövi felmérés varival A-ban támadó akciónak számít-e?

Mert mondjuk ha kitámadok, és kísér az illető, azt abban a körben látom mikor szabira mehetnék, felmérem, de ha nem tom védeni, vagy visszamenni mégegyszer, és jobban megérné szabira menni, akkor nem mehetk szabira, mert 2 akciót csinátam?

Jah meg ha Aban nem volt felmérve a szövi az is 2 vari akció. És körváltásnál csak 1 akciónyi készültésg jön vissza.

Ez nem igazán egyenlő.
  #4  
Old 12-19-2013, 22:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bart View Post
Mert mondjuk ha kitámadok, és kísér az illető, azt abban a körben látom mikor szabira mehetnék, felmérem, de ha nem tom védeni, vagy visszamenni mégegyszer, és jobban megérné szabira menni, akkor nem mehetk szabira, mert 2 akciót csinátam?
A tolvajakció minden esetben támadóakciónak számít, és 3 óráig nem mehetsz szabira utána. MOST SE. Ha csak ennyit csináltál, akkor a készültséged előbb töltődik vissza, mint ahogy a 3 óra letelik, tehát a mostani helyzethet képest nincs változás. A régi helyzethez képest 9 órával előbb mehetsz szabira így.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 12-20-2013, 12:14
LuciFero LuciFero is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Van egy aprócska gond: Szabira akarom menni, de ezt úirja ki a szabadság oldal:

Országodban kérted a szabadság beállítását, a szabadság feltételei azonban még nem teljesültek. Ha mégsem szeretnél szabaságra menni, akkor most megszakíthatod ezt a kérelmet a lenti gombra kattintva. Ha szabadságra szeretnél menni, amint a feltételek teljesülnek, akkor most semmi dolgod nincs.

Utolsó támadó akciód ideje: 2013-12-19 12:06:21

Miért is nem tudok elmenni?
  #6  
Old 12-20-2013, 12:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LuciFero View Post
Van egy aprócska gond: Szabira akarom menni, de ezt úirja ki a szabadság oldal:

Országodban kérted a szabadság beállítását, a szabadság feltételei azonban még nem teljesültek. Ha mégsem szeretnél szabaságra menni, akkor most megszakíthatod ezt a kérelmet a lenti gombra kattintva. Ha szabadságra szeretnél menni, amint a feltételek teljesülnek, akkor most semmi dolgod nincs.

Utolsó támadó akciód ideje: 2013-12-19 12:06:21

Miért is nem tudok elmenni?
Még nem lépett életbe ez az újítás. Ahogy írtam, ennek az élesítése vasárnapra van tervezve. Most még a szabadság eddig megszokott rendje él, amibe nem számít még bele a saját készültség.

Csak vasárnaptól (a tervek szereint) fog számítani ez pluszban. Amikortól él a kibővített feltétel, azt jelezni fogom.

(Mostanra: van elég kivehető szabid? Van kiküldött sereged? Ezeknbek a feltételeknek most is, és vasárnaptól is meg kell felelni! Ez azonban nem a módosításhoz kapcsolódik, úgyhogy ezt ne itt latolgassuk.)
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 12-20-2013, 12:19
LuciFero LuciFero is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Még nem lépett életbe ez az újítás. Ahogy írtam, ennek az élesítése vasárnapra van tervezve. Most még a szabadság eddig megszokott rendje él, amibe nem számít még bele a saját készültség.

Csak vasárnaptól (a tervek szereint) fog számítani ez pluszban. Amikortól él a kibővített feltétel, azt jelezni fogom.

(Mostanra: van elég kivehető szabid? Van kiküldött sereged? Ezeknbek a feltételeknek most is, és vasárnaptól is meg kell felelni! Ez azonban nem a módosításhoz kapcsolódik, úgyhogy ezt ne itt latolgassuk.)
Koszi a gyors valaszt. Es bocs a rossz helyre valo irasért.
  #8  
Old 12-22-2013, 06:44
Akár Akár is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ati, kérlek irányíts át, ha rossz helyre írtam.

Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy szabadságolás előtt távolt nézünk, nehogy egy kósza sereg meglepjen.

Így soha nem lesz 100% a varázslók készültsége, ergo soha nem tudok szabira menni?
  #9  
Old 12-22-2013, 09:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Ati, kérlek irányíts át, ha rossz helyre írtam.

Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy szabadságolás előtt távolt nézünk, nehogy egy kósza sereg meglepjen.

Így soha nem lesz 100% a varázslók készültsége, ergo soha nem tudok szabira menni?
A távolbalátás nem másokra ható varázslat, ezért nyugodtan mehetsz utána rögtön szabadságra.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 12-22-2013, 10:10
kokopesta kokopesta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Udv! És m van hullánál, ott mindig 100 a készültség!!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadság Ati Megvalósult javaslatok 50 01-18-2015 12:11
Szabadság minimum idejének csökkentése, szabadság maximuma Ati Fontos bejelentések 0 09-16-2013 16:42
1A szabadság RicsiPi Segítség 5 12-05-2011 08:09
Szabadság lucku Segítség 16 08-26-2008 21:07
Elf finomhangolása a tapasztalatok alapján Ati Fontos bejelentések 0 05-21-2007 15:24


All times are GMT +1. The time now is 07:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu