Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-28-2007, 13:22
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Dota

Defense of the Ancients

Tudtommal elég sok hódítós játszik ezzel a nagyszerű játékkal. Így kísérleti jelleggel van bátorságom elindítani ezt a topicot.

Hogy mit is várok ide? Bármit, ami dota. Kedvenc hősök, itembuildek, észrevételek, replayek, érdekességek...

Még csak haladó szintet képviselek a játékban, úgyhogy remélem tanulhatok is egy-két fogást a jobbaktól.

És akkor kezdem én: kedvenc hősöm Furion. Sokoldalú, ha a játékos tudja használni, nagyon nagy hasznára válhat a csapatnak, de láttam már 20 killes Furiont is. Én Rendszerint pt-t rakok neki(elvégre van tp-je alapból), illetve sebzés miatt desolatort és mkb-t. Sokan hülyeségnek tartják, de szoktam neki venni a deso után egy soul boostert is. Ezzel lesz hp-nk és manánk is. Persze az öreg Penya erre már mondaná, hogy ez egy fél itembuild maximum, de általában em-t játszok és mire ezek a dolgok összejönnek, kb. be is fejeztük a meccset.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 08-28-2007, 14:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na most jol utananeztem, es ugy lattam hogy ez nem egy jatek, hanem a warcaft III: FT-hez egy custom map. Jol lattam?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3  
Old 08-28-2007, 15:50
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na most jol utananeztem, es ugy lattam hogy ez nem egy jatek, hanem a warcaft III: FT-hez egy custom map. Jol lattam?
Jól. De elég sokan játszák.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #4  
Old 08-29-2007, 09:13
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

1. tanács. ne játsz -em-et. Állati nagy butaság. Ott nem lehet sem fejlődni, sem tanulni... 10 eprc alatt kirakom -em-ben az Aghanim Sceptert... Pff. Onnantól meg jó világ van.

2. sima -ar-t játsz. Tanulj meg minden hőssel.

3. aztán amikor minden léztező hőssel elgalább 50x voltál, kezdj el -ap-ozni. (em nélkül persze)

4. ha jó vagy legalább 10 hőssel, kezdj el csapatban játszani. Pl haverokkal. Tanuld meg figyelni a másikat. ne mindig magadat nézd a térképen.

5. ha már az első 4 pont megvan, jelentkezz klánba. Kezdő klánba ne menyj. Visszahúznak. Profiba nem fognak felvenni. Közepes klán jó. Csak arra kell, hogy a csapatjátékodat erősítsd.

6. közepes klánnak a klánnevét sose vedd fel accauntodba.

7. kezdj el pro meccsekbe járni.

8. pro klánt ne keress. Ha te mész oda, hgoy mennél hozzájuk, esélyed nincs. De ha jól tolod... ők fognak megkeresni, hogy felvennének Peonnak.

9. fogadd el...

10. játsz velük. játsz csapatban. nézz a neten replay-eket.

11. menyj a csapattársaiddal ultrapro meccsekbe. járjatok CW-re.

12. érdemeld ki, hogy a liga meccsekre felkérjenek, és beférj a kezdő 5-ösbe.



ui.: Ha gondolod, megadom a klánoldaunkat. A többi kérdésedre (pl item buildek, kedvenc hősök, stb) ott választ kapsz.
Reply With Quote
  #5  
Old 08-29-2007, 09:51
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Persze ez általánosítás, de a pro játkosokkal van egy nagy bajom: hihetetlen nagyképűek és idegesítő a stílusuk. Ha ideges vagyok, akkor természetes, hgy teli lesz a játékom hibákkal, másrészt ha egy játék idegesíti az embert, jobb, ha abbahagyja, elvégre azért játszik vele, hogy örömét lelje benne.

Ap proban már megfordultam párszor, de Ar-t azért nem szeretek vállalni, mert nem tudok még minden hőssel tökéletesen játszani. Ezeket először szvsz jobb megnézni, kipróbálni haladó emben, aztán erőltetni a normal modot.

Hogy az első bekezdésemre egy példát említsek: egyszer mentem be haverokkal(3an voltunk) egy Ar proba. Amint beléptünk egyből elkezdtek velünk ugatni, hogy mit képzelünk magunkrúl, hogy belépünk, mert ők még soha nem láttak minket. Ennyi nekem elég is volt a nagytudású játékosokból. Úgyhogy lehet nem a legjobb módját választom a fejlődésemnek, de mindenképp olyat, amit élvezek is.

ui.: köszönöm az üzenetet, én is Kanin játszok. Remélem egyszer összefutunk.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #6  
Old 08-29-2007, 10:54
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Igaz. Én is ugatok ilyenkor.
Tök természetes. Ne vedd sértésnek, nem annak szánom... De ha egyik oldalon van 5 profi, a másikon 2 profi és 3 haladó, akkor a meccset nem érdemes elkezdeni. Kb 18 perc alatt lehet nyerni.

Eddig a klánrekordunk 14 perc. Pedig azok nem is voltak kezdők sem meg haladók sem.
Mindenkit be lehet nyomni hamar.

Szóval a 2. és a 3. pontok szerint. Én ott azt írtam, játsz ar-ban anynit, hogy minden létező hőssel 50x legyél elgalább. Akkor már látni fogják páran a neved, és nem azonnal dobnak pro-ból...

De tudod mit?

Itt írd meg nekem üzenetben, hogy ki vagy kanin. Délután felveszlek friendlistbe, és játszunk párat.
Reply With Quote
  #7  
Old 08-29-2007, 23:29
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
1. tanács. ne játsz -em-et. Állati nagy butaság. Ott nem lehet sem fejlődni, sem tanulni... 10 eprc alatt kirakom -em-ben az Aghanim Sceptert... Pff. Onnantól meg jó világ van.

2. sima -ar-t játsz. Tanulj meg minden hőssel.

3. aztán amikor minden léztező hőssel elgalább 50x voltál, kezdj el -ap-ozni. (em nélkül persze)

4. ha jó vagy legalább 10 hőssel, kezdj el csapatban játszani. Pl haverokkal. Tanuld meg figyelni a másikat. ne mindig magadat nézd a térképen.

5. ha már az első 4 pont megvan, jelentkezz klánba. Kezdő klánba ne menyj. Visszahúznak. Profiba nem fognak felvenni. Közepes klán jó. Csak arra kell, hogy a csapatjátékodat erősítsd.

6. közepes klánnak a klánnevét sose vedd fel accauntodba.

7. kezdj el pro meccsekbe járni.

8. pro klánt ne keress. Ha te mész oda, hgoy mennél hozzájuk, esélyed nincs. De ha jól tolod... ők fognak megkeresni, hogy felvennének Peonnak.

9. fogadd el...

10. játsz velük. játsz csapatban. nézz a neten replay-eket.

11. menyj a csapattársaiddal ultrapro meccsekbe. járjatok CW-re.

12. érdemeld ki, hogy a liga meccsekre felkérjenek, és beférj a kezdő 5-ösbe.



ui.: Ha gondolod, megadom a klánoldaunkat. A többi kérdésedre (pl item buildek, kedvenc hősök, stb) ott választ kapsz.
12 egyszerű lépés, és máris világbajnok dotás vagy. sima ügy, nem?

tejjóég, és még azt hittem anno, hogy én vagyok az extra-függő dotás. még jó, hogy abbahagytam... amúgy még az első pontig sem sikerült eljutnom.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #8  
Old 08-30-2007, 07:26
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ha visszatérsz a játékba, felveszlek egy az egyik magyar TOP klánba
Az egyikben véletlenül chieftain vagyok, a másikban meg shaman.
Reply With Quote
  #9  
Old 08-30-2007, 10:03
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Ha visszatérsz a játékba, felveszlek egy az egyik magyar TOP klánba
Az egyikben véletlenül chieftain vagyok, a másikban meg shaman.
ha megbeszéled az égiekkel, hogy adjanak nekem napi 15 órát bónuszba, akkor újratelepítem a w3-at. másképp nem látok nagy esélyt arra, hogy ezután valaha is a gépemen legyen.

mi az a chieftain és shaman? tisztára úgy hangzik, mint amikor 10 évesen szórakoztunk, hogy én leszek Superman, és te leszel Batman. de te itt egy személyben vagy Superman és Batman is.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #10  
Old 08-30-2007, 10:09
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hogy érdemben is hozzászóljak a témához: nagyon sok hőst kedveltem, de a 2 kedvencem Traxex és Silencer volt.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu