Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 06-08-2008, 12:42
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A kanival az a baj, hogy régen sok jó játékos volt ott, sok jó klánnal.

amikor még a JUH, az aD, a ToG, a TMH, az FW, az AoG, sesp, meg ezek aranykorukat élték, akkor jó volt, mert a klánnal úgyis klánok ellen toltuk, nem puboltunk, ezért nem volt leaverkedés, meg k...anyázás...

aztán egy páran abbahagyták, egy páran elmentek funolni, szétestek a klánok, és újak formálódtak belőlük (nyilván ahogy fogyott a pro ember, úgy egyre kevesebb jó klán lett...

aztán ezután sokan elmentek eredetire, meg mindenféle szerverekre, aztán pár klánnak saját szervere is lett (mint pl nekünk a Darmanet, akkor asszem IKJ volt a klánunk, vagy már nC? nem is tudom. mindegy.), aztán elterjedt a GGC, ami jó volt, mert ha jó a host, nincs lag, olyan, mintha lanon tolnád...

innentől kezdve aki elkezdett ggc-zni, nem ment vissza kanira, mert a kanin ggc után nem lehet játszani, és nem csak azért, mert nagyarányban nubok maradtak ott, hanem mert alapból van egy úgynevezett kanilag, egy olyan 0,5-1 sec delay, ami akármilyen jóa host, meg a te géped, akkor is meglesz..

namost, aki elszokott ettől, aki tulajdonképpen lan-sebességhez szokott, az képtelen játszani, mert nem megy a lasthit, nem megy a deny, nem megy semmi, mert minden később történik meg, mint amikor te szeretnéd megcsinálni. így hát nem megy az ember kanira.

kanira akkor megyek fel, amikor haverokkal összeülünk, hajnalban, és játszani kéne valahol. ggc-n nagyon sok esetben nem telik meg a játék, meg vannak, akik koleszból, meg ilyen-olyan osztott netekkel, meg stb-vel j9önnek, és GGC-n nem tudnak játszani, mert folyton kiesnek, meg szétlagolják a gémet..

és akkor megyünk 5-en ventrire, és akkor a kanin bekreálom, és akkor egy idő után csak megtelik.. és legalább játék van. mondjuk iszonyat szoktam üvöltözni, hogy mi ez a delay... de legalább valami van, és nem a gg csenelt nézegetem, hanem úgy csinálok, mintha dotáznék.

még egy ellenérv a kani ellen: nem igazán lehet kiszürni a nubokat, mert mindenkinek van 20 nickje, és a végén már fingod nincs, hogy a sok 105k-s acc, az most akkor valami atomnub kezdő béna , vagy valami progyerek álnéven...

ggc-n azért ilyen nem nagyon van, ott mindenki vigyáz a nicjére, mert ott a nick fejlődik, szintet kap, és nem szívesen regel az ember újat...

jó, nekem is vannak poénneveim ggc-n, de amikor rendesen tolom, akkor előszedem a klános nevet (nc-set, illetve most a malcut-osat)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 06-08-2008, 12:43
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

meg ugye a ggc-ben az is jó, hogy ott van powermaci, akinek az idiotizmusát napi 24 órában lehet nézni / hallgatni, és szétröhögi magát rajta az ember, mert néha már átcsap szánalmasba a produkciója (monjuk mint klántárs, szinte minden nap hallom meg látom, hát elég mókás )
kanin nem nézhetném, ahogy fikázzák egymást csenelben DD
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #73  
Old 07-08-2008, 13:34
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van kedvetek vmikor összeütni egy Hódítós teamet? Pont 5en vunk.
Reply With Quote
  #74  
Old 07-08-2008, 21:30
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

bene vagyok
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #75  
Old 01-23-2009, 11:36
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kicsit kihalt a téma, de reményeim szerint még van aki foglalkozik vele. Felmerült ugyanis egy vita köztem és néhány komám között: adott egy esély, miszerint néhány lvl 1-es heroval is meg lehet ölni a sentinel oldalon lévő ancient creepeket. A lényeg, hogy a hős támadási távolsága 600 egység, vagy annál nagyobb legyen és ne a sárkányokat spawnolja be a rendszer.

A költségek, amik ezt a projektet jellemzik: 90 arany tangoora(Furion esetében ez nem szükséges) és 200 arany observer wardra. A neutrálok 0:30-nál jelennek meg és jó agilityvel rendelkező hős esetén 3:20 körül végzel a levágásukkal. Ez kb 2*55-65 + 160-170 (summa:270-300) arany bevételt jelent, továbbá EM-ben 591, normál módban 393 XP-t ad.(a 3. szint eléréséhez szükséges tapasztalatmennyiség 500-as értéket képvisel, a 4. szint 900-at.)

Viszont amíg mi az ancientekkel bajlódunk, addig az egyik társunk egyedül van valamelyik vonalon, ezáltal plussz XP-hez és farmolási lehetőséghez jut.

Tehát a kérdésem: szerintetek megéri-e a dolog? Ha igen, miért? Ha nem, miért?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #76  
Old 01-24-2009, 10:27
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

megéri erdőzni. csak aki egyedül fog kettőt valamelyik lane-en, annak tudnia kell annyira játszani, hogy nem ölik le 8x .. főleg, ha kifog 2 stunnert. mert 2 stunner egy teamben szokott lenni, és ha az ellenfél meglátja, hogy egyedül van (tehát 4-en vagytok csak kint), és vágja mivan, akkor tudja hogy erdőzik valaki. gyors helycsere, és 2 stunnerrel le lehet venni onnan azt az 1-et, aki nem elég óvatos.
és ha megborul egy vonal, akkor ott a torony is borulhat mire kiérsz az erdőből segíteni, ha elég sok a creep.

azt is lehet, hogy mindhárom vonalon 1-1-1 hero van kint, és 2-en erdőztök. a fejlődésetek így még sokkal gyorsabb lesz mint az ellenségé. de ha nem vagy sokkal jobb az enemy-nél akkor az ilye kísérletek meg szoktak borulni. főleg mert 3-an nehéz 5-öt megtartani, ha azok egyik pillanatról a másikra megjelennek 1 lane-en, ahol nem erdőztök a közelben, és levesznek 1 herot... mire odaértek, általában berágják a második tornyot is 5-en!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #77  
Old 01-25-2009, 18:34
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az ancientekkel baszkódni faszság, de a jungle az tényleg nagyon jó. 2 jungle hero már sok, talán pubban elmegy ha van 3 hardcore solozo. Anno próbálkoztam én is de aztán rájöttem h túl sok időmet venné el mire megtanulok normálisan így hagytam a fenébe. A dota legnehezebb, legidőigényesebb része de meg is éri. Anno srác 16 perc körül rakta össze a radirt. Újabb verziokat már nem non követem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu