Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-10-2007, 21:16
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default orszagok osszekotese szabi alatt

ha az elsodleges orim szabin van, a masodlagos eppen szintet lepett es jatekban van, valamint szeretnek most nyitni 1 ujat 3.-nak, akkor nem lesz gond ha az elsodlegessel csak kesobb kattintom be hogy tenyleg az en orim az uj ori? tehat a szabi miatt nem tudom rogton nyilvanvaloan, csak ha visszajottem vele.

az en logikam szerint ez nem szabadna hogy gondolt jelentsen, es nem vagyok zoldfulu sem, de inkabb rakerdezek a dologra.

leginkabb ati vagy nagy tapasztalatu jatekost kerdeznék ezzel kapcsolatban.
Sponsored Links
  #2  
Old 07-10-2007, 21:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ha az elsodleges orim szabin van, a masodlagos eppen szintet lepett es jatekban van, valamint szeretnek most nyitni 1 ujat 3.-nak, akkor nem lesz gond ha az elsodlegessel csak kesobb kattintom be hogy tenyleg az en orim az uj ori? tehat a szabi miatt nem tudom rogton nyilvanvaloan, csak ha visszajottem vele.

az en logikam szerint ez nem szabadna hogy gondolt jelentsen, es nem vagyok zoldfulu sem, de inkabb rakerdezek a dologra.

leginkabb ati vagy nagy tapasztalatu jatekost kerdeznék ezzel kapcsolatban.
a 3.-ik orit kapcsolhatod a 2.-ik orihoz! De szerintem várj meg vele másokat is csakhogy biztos legyen
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #3  
Old 07-10-2007, 21:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Ha nem kapcsolod össze az országokat, az mindenképp baj, hiszen ez szogorú feltétele annak, hogy több országod lehessen.

Ha szabin van a meglevő országod, akkor addig ne indíts új országot, ameddig az összekapcsolást el nem tudod végezni (ameddig a szabi le nem jár, és össze nem tudod kapcsolni az országokat).

Ha azonban egynél több országod van, akkor azok valamelyikéből is elindíthatod az összekapcsolást, majd az új országoddal visszaigazolhatod, és így az összekapcsolás megtörténik.

Fontos, hogy ellenőrizd, hog yvalóban az országlistádban mindenhol megjelent-e az új ország, és szerepel-e a listán az összes országod.
__________________
Hódító * Queosia
  #4  
Old 07-10-2007, 22:04
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

megtortent, minden rendben, koszi a gyors segitseget!

remelem masnal is epito jellegu ez az info.
  #5  
Old 07-10-2007, 23:05
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem már volt h pont ezért dobtak anarchba. Szabi alatt volt az ori és cumi : )
  #6  
Old 07-11-2007, 08:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Nekem már volt h pont ezért dobtak anarchba. Szabi alatt volt az ori és cumi : )
5 különböző helyen van leírva, hogy az országok összekapcsolása kötelező, és ennek elmulasztása szabályszegésnek minősül. Úgy érzem, hogy ez elegendő figyelmeztetés.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
VIP sms-ek sorrendje, különösen az ünnepek alatt Ati Fontos bejelentések 0 12-18-2006 21:20
Szabadság alatt elvesző területek... Tündér Elvetett javaslatok 43 12-01-2006 13:03
Szabi Alatt hétvégijáték! Rém Elvetett javaslatok 10 08-12-2006 19:18
Fogy-e a VIP a szabi alatt? Batu Segítség 6 08-07-2006 02:44
Azonosítatlan országok törlése Ati Fontos bejelentések 0 07-17-2006 16:38


All times are GMT +1. The time now is 23:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu