Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 09-26-2008, 12:47
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyulu View Post
Egy ilyen nevű ori már lett is átrakva anarchba több ország szabály írányítása miatt.....De hát tudjátok ő a szemfülesség mintaképe
Háááát szabad ilyet? Multizással vádolni egy hőst, aki leütött egy termelőt?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Andrew For This Useful Post:
Sponsored Links
  #342  
Old 09-26-2008, 12:56
Gyulu Gyulu is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Törölte azóta az országát,de nem lényeg úgy is tudja mindenki hogy mire gondoltam!Ati te meg látom arra specializálóddál hogy mindenbe beleköss ami tök egyértelmű!Na de mind1 hagyom a fenébe mert ez már nem egyszer le lett játszva pont ebbe a topikba!!!Csak nem látom pl. Atinak azt a hozzászólását amikor anno itt lettek írva hogy x-be mik mentek és nem lett semmi csinálva csak pár hónap múlva mégis repült az egész bagázs anarchba...És nekem mondjuk hiányzik onnan egy hozzászólás Ati részéről hogy mondjuk igazatok volt....,tévedni emberi dolog!!!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyulu For This Useful Post:
  #343  
Old 09-26-2008, 13:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyulu View Post
Törölte azóta az országát,de nem lényeg úgy is tudja mindenki hogy mire gondoltam!Ati te meg látom arra specializálóddál hogy mindenbe beleköss ami tök egyértelmű!Na de mind1 hagyom a fenébe mert ez már nem egyszer le lett játszva pont ebbe a topikba!!!Csak nem látom pl. Atinak azt a hozzászólását amikor anno itt lettek írva hogy x-be mik mentek és nem lett semmi csinálva csak pár hónap múlva mégis repült az egész bagázs anarchba...És nekem mondjuk hiányzik onnan egy hozzászólás Ati részéről hogy mondjuk igazatok volt....,tévedni emberi dolog!!!
Az ilyen hozzászólások azért marha érdekesek ám. Itt a fórumon megy a nagy gyanusítgatás, had lássa mindenki, hogy mekkora fasza csávó vagy (már vagy 3 hozzászólásod volt a fórumon, érdekes, hogy csak abban a témában vagy jelen, ahol másokat kell gyanusítgatni, máshol nem... micsoda furcsa dolog, nem?), hogy te aztán mindent kiszúrsz, és mindenkit tudsz vádolni, akár mindenféle alap nélkül is, DE hivalaosan még véletlenül se jelentenéd, hogy szerinted bármi gyanús történt... Ez mit jelent? Hogy szerinted az égvilágon semmi gyanús nem történt, de a fórumon lehet jönni hangulatot kelteni, mert az micsoda poén. Ehhez a hozzáálláshoz csak gratulálni tudok, csak így tovább! Természetesen így ne várd, hogy bármi is történni fog, és mivel az égvilágon semmit nem tettél, hogy bármi történjen, ezért azt hiszen, hogy a nyilvános gyanusítgatásaidnak is nulla alapja van... A továbbiakban no comment azoknak, akik azt hiszik, hogy mindent tudnak, de a megfelelő módon jelenteni ezeket azt már igazán luxus...

Az ilyen hozzáállástól kímélj meg minket, és a továbbiakban kerüld messzire a fórumot. Köszike.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #344  
Old 09-26-2008, 13:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Csak zárójelben tenném hozzá,hogy nem mindenki kuka a fórum témáiban csak azért,mert nem szövegel annyit,mint mi.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #345  
Old 09-27-2008, 06:56
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Tisztelt Forumozok !!!!
Elöljáróban annyit, hogy nem sokat szoktam irkálni, mert nem szeretek, olvasni a hozzászólásokat annál inkább, mert abbol, le lehet szürni mindenki habitusát...

Ha valakit ez irritál, hogy egy 10 hozzászóéással rendelkezö is véleményt formál nagyon sajnálom...Ez van...

a feljutás rész igy kezdödik a Hóditóban

Feljutás

A játék egyik lényeges célja, hogy folyamatosan egyre feljebb és feljebb juss a csoportok között,
lásd csoportrendszer súgó, így egyre jobb és jobb játékosokkal kerülj össze. Ehhez teljesítened kell bizonyos feltételeket.

Tehát Én ugy gondolom, hogy az 5. csoportok tetjén kialakult helyzet / azért irok csoportokat mert ugyanez a helyzet az S -ben is /
nem a fentebb leirt játék egyik lényeges célját probálják ezek a játékosok megvalósitani....
természetesen mindenki számára nyilvánvaló, hogy az 5. csoportban nonszensz és teljesen felesleges
190.000 pontos országokat létrehozni, De mégis léteznek...
természetesen a létrejöttük körülményei is mindenki számára nilvánvalóak, hisz aki ezzel a játékkal játszott már
kicsit hosszabb ideig az egy teljes eseménylistából megmondja mik a " véletlen"
melyek a nem "véletlen" ütések...Aki ezeket nem akarja észrevenni ott gondok vannak..
A Legfontosabb dolog, hogy hogyan lehet bizonyítani ezeket a nyilvánvaló dolgokat..
sajnos sehogy..:-((((
Vannak lehetöségek arra , hogy a JKSZ gyanudat bejelentsd de az az ürlap mindenre jó csak arra nem amire kitalálták..
Ugyanis hogyan jelentesz be valami nyilvánvaló dolgot amit észlelsz, körülötted folyik, és mégsem veled történik meg ???

vagyis csak közvetve ugye, de nem közvetlenül....
- Talán esetleg egy megoldás lenne ha a Játék készitöi látva ezeket az elszaporodó eseteket
beépitenének egy olyan " gátat" vagy nem tudom minek nevezzem ami megakadályozza, hogy az ilyen irreálisan magas pontszámú országok
létrejöhessenek az 5. szinten vagy akár feljebb is...
Gondolok arra , hogy pl az 5. szinten 35.000 pont környékén simán fellépö pozicióban lehet akárki/ ez csak egy hozzávetöleges számolás nem tény /
akkor az 5. szinteken a csoportok sajátosságait figyelembe véve az országok maximális pontszáma 50.000 lehet vagy maximálisan
800 hektárad lehet az 5. csopiban vagy mittudom Én..Valami
A mostani dolog hogy pl az 5/s ben a csoport 3. országának 193.000 pontja van..egy kicsit érthetetlen és furának tünik..
Vagyis értelmet talán annyit találni, hogy szeretné a piacot uralva a lehetö legtöbb pénzt tekit összeszedni
,és maximális pénz teki nyersivel lefordulni egyszer..ha egyáltalán le akar fordulni...
De Még ha ezt is szeretné akkor sem indokolja semmi az 5. szinten, az ilyen országok létét...

Természetesen amig a játék üzemeltetöje úgy itéli meg, hogy ezek a dolgok normálisak az 5. csoportban
addig nem marad más mint a forumon a figyelem felhivása a valószinüleg nem szabályszerü folyamatra ami nyomán ezek az országok létrejöttek...

Köszönöm megtisztelö figyelmét annak aki elolvassa és annak is aki majd hülyeségnek tartja
Egy elkeseredett Játékos

Tisztelettel Jenei László
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Blacky For This Useful Post:
  #346  
Old 09-27-2008, 08:39
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

érdekes.. uralja a piacot ezt mondtad ez a bajod.. konkrétan nem értem, miért zavar az bárkit is hogy az 5. szinten van folyamatos nyersi, teki, és kati utánpótlása a piacon.. 5/s egy 2-300 fős csoport 200 hekiről is játszva lehetne uralni a piacát, ha nem lenne top.. akkor a 200 hekis orit is dobjuk ki mert ez csúnya dolog?
igazábol, nem értem miért zavar ha valaki felment a topra, úgyse fog fentmaradni sokáig 3-4k kör után nem fogja bírni pénzzel..
még azt megérteném, ha azt mondja valaki, hogy ő 9-10 személyiséges orival nem tud fellépni, de ezt nem ha zavar a top üsd le őket.. mindent lehet, csak akarni kell
Reply With Quote
  #347  
Old 09-27-2008, 16:13
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pontosan erre találták ki a morálromlást, nem lehetnek végtelenségig fent ilyen országok.
Ráadásul, ha leverik őket, akkor a minimum föld miatt nem is tudnak lépni. Könnyen előfordul, hogy beragad egy-egy ori, amikor nem tudja elérni a minimum földjét
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #348  
Old 09-27-2008, 16:16
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Pontosan erre találták ki a morálromlást, nem lehetnek végtelenségig fent ilyen országok.
Ráadásul, ha leverik őket, akkor a minimum föld miatt nem is tudnak lépni. Könnyen előfordul, hogy beragad egy-egy ori, amikor nem tudja elérni a minimum földjét
Te is tudod, hogy ez pontosan nem er semmit, mert amint elkezdodik a moralromlasuk, regelnek uj orit, atadjak a foldet es a vagyonukat, majd torlik az eredeti orijukat, es a fenet se erdekli a minimum foldjuk... (szerintem direkt vagy naiv, vagy nem tudom...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #349  
Old 09-27-2008, 17:06
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Te is tudod, hogy ez pontosan nem er semmit, mert amint elkezdodik a moralromlasuk, regelnek uj orit, atadjak a foldet es a vagyonukat, majd torlik az eredeti orijukat, es a fenet se erdekli a minimum foldjuk... (szerintem direkt vagy naiv, vagy nem tudom...)
Igen, direkt
Beragadt ország problémát viszont látom. Láttam pár orit újrázni, azt hitték eltűnik a minimum föld, de nem. Ha jól tippelek a fenti író is szembesült ezzel a problémával. Előtte max heki fölött termelt, aztán leverték, újrázott és megint fel kell mennie magasra.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #350  
Old 09-27-2008, 20:24
Kirhal Kirhal is offline
Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 108
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ilyenre nem emlékszem:

Az összes normálos és anarchos csoport közül ez volt az előző napi legnagyobb ütés. 5-s szinten, normál csopiban!
Amikor a mi szövink átlépte a 600 hekis határt ebben a csopiban,és olyan merész álmokat szövögetett h majd mi felütjük magunkat oda,akkor reggelre 3 mf ori jött nekünk ugyan abban a körben 3unkra külön külön.addig ebből a 3 oriból 2 szabin volt.
És ugyebár amint visszajöttek szabiról első dolguk volt,gömb,meg minden nélkül(nem tudtak minket gömbözni) a mi szövinket támadni földre,hogy miután minket lejjeb vertek,szépen visszaszabizzanakez is érdekes dolog ám
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 19:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu