Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 06-13-2009, 23:42
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Egyik sem az enyém volt, ha annyira járatos lennél hódban, tudnák, kik voltak a gazdik
gondolom a köv. hsz-ed arról fog szólni, hogy rajtad kívül mindenki láma.

off vége, jó éjt mkinek
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 06-14-2009, 02:20
Barbara Barbara is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default ?

off
Értelmét veszti a téma ha elmegy a személyeskedés irányába. Szemernyivel nem kerültök közelebb a megoldáshoz.
Pool-ék a játék adta kereteket maximálisan kihasználják. A játékstílus nem fog bekerülni a "leggálánsabb Hódítós gesztusok top10 gyűjteménye" c. 3soros lábjegyzetbe de a cél ezek szerint szentesíti. Türelem és hozzáállás kérdése. Innentől nem téma.
on
Lusta voltam végigolvasni a belinkelt témát ugyanilyen szituban úh ha már elhangzott amit írok hurrogjatok.
A helyzet közel sem reménytelen.
Ha idáig jól játszottatok akkor 0 tartalék mellett is van fejenként minimum 40k egység az országaitokban. Ehhez jön h a komplett szövi újrázhat 2szer. Ha jól értelmezem a katona és a nyersanyag amik sarkalatos pontok.
Kiárultok szabiztok újrázik az egész szövi. Legyen 2 törpe. Újrázás közben megmentitek a kiárulásból a pénzt.
Védettség alatt 2 teljes fedezés. A törpékkel mindez célzottan. Haladással gond nem lehet. Diplomáciával háborúval hamar el fogtok jutni addig ahol most vagytok. Pool-ék a kezetekre játszanak a piaccal mindenkit széttermeltek odalent.
Innentől a saját termelésből kétszer annyit fedeztek vissza mint amennyit elvisznek. Nekik van egy határ ameddig mehetnek nektek meg egy pont lesz 1200 hektár körül ahol átépülhettek és fogjátok a seregeket.
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Barbara For This Useful Post:
  #113  
Old 06-14-2009, 03:14
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Mit kezdtél volna mondjuk cirka 1 éve, amikor 5/U-ban voltak 300k értékű orik is?
Én felmentem volna 200k pont fölé,hogy azért még vigyenek is valamit.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #114  
Old 06-14-2009, 08:16
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Egyet tudok biztosra ,de ettől most miért érzed magad nagyobbnak?
Miért gondolod, hogy nekem minden csalót ismernem kéne?

Mert lássuk be őszintén 5. szinten 300k érték kicsit gyanús, de örülök ,hogy te ismered őket.
Te azt hiszem nagyon el vagy tévedve... ma reggel olvastam a tegnaptól való hozzászólásokat és egyáltalán nem tudom, miért mondják páran azt, hogy Attila (: a legjobb fej.. én azt látom, hogy úgy viselkedsz, mint valami ovis akinek elvették a játékát... igaz Pool meg adja a lád a léóvat és provokál... de egyikötök se tudja befejezni.. a különbség az, hogy Pool nem mondja, hogy külömebb bárkinél is, Te viszont azt hittem olyan színben próbálsz teccelegni.. szóval vagy abbahagyod Te vagy csak rühelni fognak páran és a topicod meg átmegy egy fölösleges anyázásba... nem hiszem, hogy ez a célod, ha ez akkor viszont jó uton haladsz afelé, hogy rólad is azt gondoljak paran amit te gondolsz poolrol...

visszaterve a 300 k-s csalos oris hulyesegedre..nem csak "csalok" voltak magas hekin...

u.i.: a szemelyes serelmeidet ne hozd ide ki a forumra, strategiat, taktikat szivesen olvastam volna, esetleg azt hogyan probalkoztatok eddig es annak tukreben lehetett volna tanacsot adni,

Last edited by sutike31005; 06-14-2009 at 08:19..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #115  
Old 06-14-2009, 08:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Barbara View Post
off
Értelmét veszti a téma ha elmegy a személyeskedés irányába. Szemernyivel nem kerültök közelebb a megoldáshoz.
Pool-ék a játék adta kereteket maximálisan kihasználják. A játékstílus nem fog bekerülni a "leggálánsabb Hódítós gesztusok top10 gyűjteménye" c. 3soros lábjegyzetbe de a cél ezek szerint szentesíti. Türelem és hozzáállás kérdése. Innentől nem téma.
on
Lusta voltam végigolvasni a belinkelt témát ugyanilyen szituban úh ha már elhangzott amit írok hurrogjatok.
A helyzet közel sem reménytelen.
Ha idáig jól játszottatok akkor 0 tartalék mellett is van fejenként minimum 40k egység az országaitokban. Ehhez jön h a komplett szövi újrázhat 2szer. Ha jól értelmezem a katona és a nyersanyag amik sarkalatos pontok.
Kiárultok szabiztok újrázik az egész szövi. Legyen 2 törpe. Újrázás közben megmentitek a kiárulásból a pénzt.
Védettség alatt 2 teljes fedezés. A törpékkel mindez célzottan. Haladással gond nem lehet. Diplomáciával háborúval hamar el fogtok jutni addig ahol most vagytok. Pool-ék a kezetekre játszanak a piaccal mindenkit széttermeltek odalent.
Innentől a saját termelésből kétszer annyit fedeztek vissza mint amennyit elvisznek. Nekik van egy határ ameddig mehetnek nektek meg egy pont lesz 1200 hektár körül ahol átépülhettek és fogjátok a seregeket.

Ezzel csak az a gond, hogy már 1.100 hekiről indulnak. A haladással meg az a gond, hogy a sokfedezést be is kell építeni, ami két törpénél könnyebb, de ahhoz elég sok bányát kell tartaniuk, meg tele is kell rakni egységgel, amiből nem sok van piacon, vagy ha igen, akkor majdnem mindig maxos áron.
Nem olyan könnyű ez...
Reply With Quote
  #116  
Old 06-14-2009, 08:58
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
Te azt hiszem nagyon el vagy tévedve... ma reggel olvastam a tegnaptól való hozzászólásokat és egyáltalán nem tudom, miért mondják páran azt, hogy Attila (: a legjobb fej.. én azt látom, hogy úgy viselkedsz, mint valami ovis akinek elvették a játékát... igaz Pool meg adja a lád a léóvat és provokál... de egyikötök se tudja befejezni.. a különbség az, hogy Pool nem mondja, hogy külömebb bárkinél is, Te viszont azt hittem olyan színben próbálsz teccelegni.. szóval vagy abbahagyod Te vagy csak rühelni fognak páran és a topicod meg átmegy egy fölösleges anyázásba... nem hiszem, hogy ez a célod, ha ez akkor viszont jó uton haladsz afelé, hogy rólad is azt gondoljak paran amit te gondolsz poolrol...

visszaterve a 300 k-s csalos oris hulyesegedre..nem csak "csalok" voltak magas hekin...

u.i.: a szemelyes serelmeidet ne hozd ide ki a forumra, strategiat, taktikat szivesen olvastam volna, esetleg azt hogyan probalkoztatok eddig es annak tukreben lehetett volna tanacsot adni,


Én nem provokálnám, de azért tényleg ne legyek már a szar alak egy ilyen dolog miatt. Ha még el is ismerem, hogy az vagyok
Bezzeg, olyankor senki nem háborog, hogy nem tud haladni, ha A-ban eltűnik az összes búza piacról, meg egy-két nyersfajta....
Attila azt viszont eléri lassan, hogy azok is utálni fognak engem, akiknek fingjuk nincs, mi történik a csoportban, mert én vagyok a köcsög, hogy merek támadni másfél naponta 25-30 hekiért...
Ne gyarapítsd a népes tábort
Szép napot!
Reply With Quote
  #117  
Old 06-14-2009, 09:07
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én nem provokálnám, de azért tényleg ne legyek már a szar alak egy ilyen dolog miatt. Ha még el is ismerem, hogy az vagyok
Bezzeg, olyankor senki nem háborog, hogy nem tud haladni, ha A-ban eltűnik az összes búza piacról, meg egy-két nyersfajta....
Attila azt viszont eléri lassan, hogy azok is utálni fognak engem, akiknek fingjuk nincs, mi történik a csoportban, mert én vagyok a köcsög, hogy merek támadni másfél naponta 25-30 hekiért...
Ne gyarapítsd a népes tábort
Szép napot!
hát Én biztos nem fogok utálni senkit... ez egy játék ami a kikapcsolodast kell, hogy szolgalja.. :P
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #118  
Old 06-14-2009, 09:59
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
Te azt hiszem nagyon el vagy tévedve... ma reggel olvastam a tegnaptól való hozzászólásokat és egyáltalán nem tudom, miért mondják páran azt, hogy Attila (: a legjobb fej.. én azt látom, hogy úgy viselkedsz, mint valami ovis akinek elvették a játékát... igaz Pool meg adja a lád a léóvat és provokál... de egyikötök se tudja befejezni.. a különbség az, hogy Pool nem mondja, hogy külömebb bárkinél is, Te viszont azt hittem olyan színben próbálsz teccelegni.. szóval vagy abbahagyod Te vagy csak rühelni fognak páran és a topicod meg átmegy egy fölösleges anyázásba... nem hiszem, hogy ez a célod, ha ez akkor viszont jó uton haladsz afelé, hogy rólad is azt gondoljak paran amit te gondolsz poolrol...

visszaterve a 300 k-s csalos oris hulyesegedre..nem csak "csalok" voltak magas hekin...

u.i.: a szemelyes serelmeidet ne hozd ide ki a forumra, strategiat, taktikat szivesen olvastam volna, esetleg azt hogyan probalkoztatok eddig es annak tukreben lehetett volna tanacsot adni,
Nem vagyok eltévedve!
Ha olvastad volna a témát, akkor rég rájöttél volna, hogy amióta pool idejött, azóta megy a fölösleges csetepaté.
Ráadásul pont, hogy te adod a lovat pool alá.
Tegnap már elköszönt ma meg megint folytatni fogja.

Az meg ,hogy te úgy gondolod,hogy rühelni fognak páran az nem a te dolgod.
Akik pedig úgy gondolják ,hogy jó fej vagyok azok valszeg személyesen is ismernek ,és meggyőződésük ,hogy tényleg jó fej vagyok

Írhatsz még párat ami a témához kapcsolódik ,de a többit felejtsük már el ,mert tényleg unalmas. köszi.
Reply With Quote
  #119  
Old 06-14-2009, 10:02
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én nem provokálnám, de azért tényleg ne legyek már a szar alak egy ilyen dolog miatt. Ha még el is ismerem, hogy az vagyok
Bezzeg, olyankor senki nem háborog, hogy nem tud haladni, ha A-ban eltűnik az összes búza piacról, meg egy-két nyersfajta....
Attila azt viszont eléri lassan, hogy azok is utálni fognak engem, akiknek fingjuk nincs, mi történik a csoportban, mert én vagyok a köcsög, hogy merek támadni másfél naponta 25-30 hekiért...
Ne gyarapítsd a népes tábort
Szép napot!
Szép napot ,szép napot kedves barátaim.

A-ban ,hogy mi folyik nem érdekel,ahogy téged se érdekel semmi.

A népes tábor meg szerintem adott nem kell gyarapítani.
Ha nem jöttél volna ide és nem rántod le a leplet magadról ,akkor a kutya se tudta volna ,hogy te vagy az a keménycsávómájerkirály, aki 25-30 körökre is letud ütni.

A többi meg nem érdekel és nem olvasok vissza meg szeretem magam.
Reply With Quote
  #120  
Old 06-14-2009, 10:04
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
hát Én biztos nem fogok utálni senkit... ez egy játék ami a kikapcsolodast kell, hogy szolgalja.. :P
Én se fogok utálni senkit.
Sőőt én tovább megyek, az életben se utálok senkit.
A gyűlölet meg az utálat nem vezet semmire.

Szép napot.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
14. Háború Ati Hódító Kézikönyv 8 04-14-2008 09:42
Háború menüpont Redback Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 06-19-2007 11:17
érdekes háború! J.Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 05-23-2007 09:03
Általanos Háború Y-ban spok Fontos események 34 09-23-2006 02:13
Háború módosítás. karesz6 Elvetett javaslatok 12 08-01-2006 22:37


All times are GMT +1. The time now is 14:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu