Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-24-2007, 13:28
lalaman lalaman is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default törlésig ütés játék ellehetettleniutése

ide várom a topiccal kapcsolatos hozzászolásokat
Sponsored Links
  #2  
Old 02-24-2007, 13:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by lalaman View Post
ide várom a topiccal kapcsolatos hozzászolásokat
Oké, máris mondom: nonszensz, hogy mindenki erre hivatkozik mostanában, úgyhogy ne tegyétek. Tessék úgy játszani, mint eddig, nem kell minden egyes alkalommal bejelenteni, hogy jajj úristen megtámadtak.

ha nem szeretnéd, hogy egy háborús stratégisi játékban megtámadjanak, akkor rossz helyen vagy.

Ui: egész pontosan mi célt szolgál ez a topic? Már van egy ugyanilyen, ahol kb azóta megy a beszélgetés, amióta az állásfoglalás ezügyben megszületett.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-24-2007, 13:35
lalaman lalaman is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default topic

szerintem ez az állásfoglalás nem jelent semmit és felesleges volt 2.b ben lévö orimat 450. hely környékén volt fulra beépitve egy szövi addig ártozta tolizta mig le nem esett utolso helyre jelezvén ati ezt válaszolta Alapértelmezett Re: kérdés játék ellehetettlenitése témakörben
szia, ezeknek semmi köze ahhoz, ez a játék teljesen normális használata.
vagyis ha törlésig ütnek amiben a toli vari akciok is benne vannak mint ati olvasatábol kiderült az se gond tehát hölgyek urak lehet hogy én értelmezem rosszul de szerintem továbbra is ugy üthetjük vághatjuk az ellent ahogy akarjuk :-))
  #4  
Old 02-24-2007, 13:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by lalaman View Post
szerintem ez az állásfoglalás nem jelent semmit és felesleges volt 2.b ben lévö orimat 450. hely környékén volt fulra beépitve egy szövi addig ártozta tolizta mig le nem esett utolso helyre jelezvén ati ezt válaszolta Alapértelmezett Re: kérdés játék ellehetettlenitése témakörben
szia, ezeknek semmi köze ahhoz, ez a játék teljesen normális használata.
vagyis ha törlésig ütnek amiben a toli vari akciok is benne vannak mint ati olvasatábol kiderült az se gond tehát hölgyek urak lehet hogy én értelmezem rosszul de szerintem továbbra is ugy üthetjük vághatjuk az ellent ahogy akarjuk :-))
1, gusztustalannak tartom, hogy magánüzenetet fórumra másolsz.

2, az, hogy nem tudsz játszani, nem tartozik ebbe a kérdéskörbe. szegény te, vissza mertek ütni, akiktől földet vittél, jajj de gonoszok, hú mi lesz most.

No comment.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 02-24-2007, 13:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lalaman View Post
szerintem ez az állásfoglalás nem jelent semmit és felesleges volt 2.b ben lévö orimat 450. hely környékén volt fulra beépitve egy szövi addig ártozta tolizta mig le nem esett utolso helyre jelezvén ati ezt válaszolta Alapértelmezett Re: kérdés játék ellehetettlenitése témakörben
szia, ezeknek semmi köze ahhoz, ez a játék teljesen normális használata.
vagyis ha törlésig ütnek amiben a toli vari akciok is benne vannak mint ati olvasatábol kiderült az se gond tehát hölgyek urak lehet hogy én értelmezem rosszul de szerintem továbbra is ugy üthetjük vághatjuk az ellent ahogy akarjuk :-))
Helyes, remelem is, hogy ez igy van. Tapasztalom sajnos, hogy barki, aki kap 3 meszart, egybol azzal fenyegetozik, hogy atrakat anarchba. Persze en ezt mar akkor lattam hogy ez lesz, amikor kijott az allasfoglalas, mondtam is Atinak, de nem hitte el. Talan mostmar elhiszi
__________________
Remedy
  #6  
Old 02-24-2007, 13:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ui: téma átmozgatva a "segítség kezdő játékosoknak" topicba, mert aki B-ben nem tart tolvajt, annak nem tippeket kell adni, hanem ismerkednie kell a súgóval.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 02-24-2007, 13:40
lalaman lalaman is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default re ati

félreérted nekem ezzel semmi gondom nincs viszont amiota megszületett ez az állásfoglalás mindenki ezzel zaklat ha beütsz egy orit máris sirni kezd hogy ugyis bejelentelek szerintem ennek az állásfoglalásnak semmi értelme nem volt lassan már földelni se merünk majd egy orit mert az állásfoglalásnak nincsenek határai igy szerintem ezt törölni kellene tegnap is csak azért kerestelek meg ezzel kapcsolatban hogy legalább némi segitséget nyujts hogy be tudjuk határolni a dolgokat
  #8  
Old 02-24-2007, 13:42
lalaman lalaman is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

látod ez a baj ati meg sem várod mig az ember elmondja amit akar
  #9  
Old 02-24-2007, 13:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by lalaman View Post
félreérted nekem ezzel semmi gondom nincs viszont amiota megszületett ez az állásfoglalás mindenki ezzel zaklat ha beütsz egy orit máris sirni kezd hogy ugyis bejelentelek szerintem ennek az állásfoglalásnak semmi értelme nem volt lassan már földelni se merünk majd egy orit mert az állásfoglalásnak nincsenek határai igy szerintem ezt törölni kellene tegnap is csak azért kerestelek meg ezzel kapcsolatban hogy legalább némi segitséget nyujts hogy be tudjuk határolni a dolgokat
Ez esetben a kirohanásom visszavonva, bocs érte. Csak olyan fura, hogy nulla katonával rendelkező országok a B-ben arra hivatkoznak, hogy jajj beütötték őket... Hát igen, ez nulla katona mellett teljesen normális...

Amúgy valóban semmi nem változott, ezt már az elején is mondtam a másik topicban, ami ezzel foglalkozik. Az emberek igen kis részét érinti az, hogy ez ki lett így jelentve, sőt, igazából ez eddig is volot, tehát az eddig bevett játékszokásokon semmit nem kell változtatni.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 02-24-2007, 13:45
lalaman lalaman is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ismét csak félreérted a helyzetet nem akartam elsirni magam nem szokásom akik ismernek tudják ez az esemény csupán kapora jött hogy behatároljunk egy olyan állásfoglalást ami szerintem semmi jo dolgot nem szült eddig és csak fejtörést okoz minden egyes orinak
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Elszólások és egyéb mókás dolgok játék közben Chris Fantasy, szerepjátékok 241 06-03-2008 11:17
Kérdés az Állásfoglalás 'törlésig tartó ütés' részéről Senki Segítség 644 05-09-2007 09:20
Törlésig ütés Siga Általános beszélgetés Hódítós témákban 4 01-31-2007 08:40
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 15:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu