Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1441  
Old 07-31-2007, 11:52
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A két nap alatt fözögetek, kotyvasztok, varázsolok.
Mindenkinek:
- Ha valaki kér a fentebb említett "segítségből", kérem jelezze, hogy tudjam mennyire merít ki az előkészület, meg miből mennyit kell kotyvasszak. Elméletben a 2 nap elég hogy elkészítsem.

A kastélyban leadom a fegyvereimet, s a vizsgálatra a Nagyúrék után megyek be.

Last edited by Chris; 07-31-2007 at 12:00..
Sponsored Links
  #1442  
Old 07-31-2007, 17:03
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quintarnak:
- Nekem jól jönne majd egy kevéske gyógyital. 1-2 üveg biztos jót tesz majd, amilyen szerencsés vagyok, el kell majd. Ha sikerül készíteni, akkor egy erősebb és egy gyengébbet kérnék, de nem sok rendelkezésre álló vagyonom van.

Last edited by Chris; 07-31-2007 at 19:54..
  #1443  
Old 07-31-2007, 20:07
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A pap ajánlatára nem igen reagálok érdemben, maradok a saját égieimnél, amíg csak lehet.

A fegyvereimet kelletlenül átadom, néhány sokat sejtető nézés közben.

A fejturkászás gondolatára elkomorul az arcom, de utolsóként én is alávetem magam. (morgok is valami érthetetlen előtte)
  #1444  
Old 08-01-2007, 08:02
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quintar-nak:
-Nem tudom a főzeteid mire jók, meg hatnak-e rám, mert olyant még nem ittam, de ha nem mérgező akkor kérek én is belőle párat, ki tudja mire lesz jó.
  #1445  
Old 08-01-2007, 12:10
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miután mindegyikőtök végzett a "vizsgálaton", újra a fogadótembe vezetnek titeket (most nincs ott a gróf, csak az őrség). Körülbelül félórás várakozás után a gróf bevonul, helyet foglal az trónnak is beillő karosszékében, és így szól:
- Megvizsgáltuk a kérelmüket, és az Önök hozzállását a különböző kérdésekhez. Arra a határozatra jutottunk, hogy Gren a Kőszakállú klánból beléphet a tiltott területre, ha még mindig ez az óhaja. De ő, és csak ő, senki más - itt szünetet tart, hogy legyen időtök értelmezni a hallottakak, és reagálni rá.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #1446  
Old 08-01-2007, 15:14
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A nevem hallatán kihúzom magam és összehúzott szemmel meredek a grófra. Aki néz esetleg az láthatja ahogy kissé remegnek (megfeszülnek-elernyednek) az izmaim, a szememben tűz lobban.
Fél percig fürkészőn nézem a grófot aztán közelebb lépek hozzá és derékból meghajolok felé:
-Köszönöm, bár nem tudom mivel érdemeltem ki a bizalmát. Még mindíg ezt szeretném, igen. Egyenlőre az az egy kérdésem van, hogy ha bemehetek akkor ki is jöhetek-é, feltéve persze ha még önmagam leszek, azzal amit ott esetleg meglelni remélek?
- Természetesen. Ha bement, élve és nem élőholt állapotban ki is jöhet, és ha megtalálja, amit keres ki hozhatja azt is - itt rövid szünetet tart, majd folytatja - Valakinek van még bármilyen kérése, vagy kérdése? - mondja, miközben végighordozza a tekintetét rajtatok.

Last edited by Chris; 08-01-2007 at 17:05..
  #1447  
Old 08-01-2007, 18:44
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Mánk mi mié nem möhetünk be? Mink is azé gyűttünk, mint Gren. (kérdem őszinte kíváncsisággal)
- Négyen egy-egy bélyeget viselnek a lelkülön egyikük viszont kettőt is, habár hárman meg vannak győződve, hogy ez isteni eredetű, mi nem hiszünk ebben. A bélyegen keresztül az, aki rátette a lelkükre, irányítani tudja magukat, nem tudjuk ellenőrizni, hogy az az illető mit szeretne a tiltott területen. A többiek ha nem is hazudtak, de titkolnak valamit, és ez aggodalomra ad okot. Lehet a titoknak nincs köze a tiltott területhez, de mivel nem tudunk biztosat, jobb ha a legrosszabbat feltételezzük.

Last edited by Chris; 08-06-2007 at 06:40..
  #1448  
Old 08-01-2007, 21:25
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az arcomra kiül a harag, kezim önkéntelenül is a fegyvereimhez kapnának, a szememben vad fény gyúl:
-Irányítani?
Lassan lenyugszom és a szemem körbevillan minden jelenlevőn áruló moccanásokat figyelve-keresve aztán hallkan folytatom:
-Hosszabb ideje keresem azt/azokat amit, mint amennyit sok ittlévő leélt. Nem tudom egyike vagyok-e azoknak akiket "megbélyegzettnek" nevez, de nem hiszem, hogy ahhoz amit oly régóta keresek lenne bárkinek itt bármi köze. De - a hangom üllőre csapó kalapácsként csattan - most kap egyetlen esélyt az aki esetleg mégis ilyesmire vetemedett, "megbélyegzett" a saját céljáért, hogy bevallja tettét és akkor nem fogok végezni vele. - a szemem cikázik körbe- Ha most bevallja tettét, akkor megelégszem azzal, hogy bocsánatért esedezik Tooma-hoz és hátralévő életét az Ő dicsőségének szenteli, hogy kiengesztelje és bocsánatot nyerjen. De ha nem lép most elő akkor figyelmeztetem. Csak EGYSZER hibázik. Az a nap mikor fényderül csalárd és mocskos tettére, az a nap lesz az mikor a halálos ítélete kimondatik.
Gyorsan a gróf felé fordulok, hogy a pillanatnyi döbbenet a lehetséges "irányítónak" esélyt se adjon a reagálásra é szinte hadarva közlöm:
-Ha megtalálom amit keresek akor azzal és csakis azzal fogok kilépni a tiltott földrő. Adjon valami jelzőt, mágikusat vagy valamit ami megmutatja az őröknek merre járok és ha kifelé jövök legyen ott olyasvalaki aki képes megvizsgálni messziről is, hogy a saját akaratomból jövök-e. Bármit.. BÁRMIT amit hozok Azon kívül és a saját mostani holmimon kívül, el fogok hajítani 10 lépésre a határtól, le a földre, a lábaim mellé. NEM hozok ki onnan mást, bármit is lelek odabent.
- Természetesen ön nem tartozik a megbélyegzettek közé, ha így lenne nem kapott volna engedélyt a belépésre. A területet folyamatosan figyelik, nincs szükség, külön jelzésre.

Last edited by Chris; 08-02-2007 at 06:48..
  #1449  
Old 08-01-2007, 23:08
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Csak rosszallóan csóválom fejemet - láthatóan hasonló "eredményre" számítottam.
-Gondolom arra az esetre is kitaláltak valamit, ha mi a tiltás ellenére is a lezárt terület felé vennénk az irányt?
- Természetesen. Ilyenkor a szokásoknak megfelelően börtönbe vetjük magukat, persze ha ellenállnak akár a halálukkal is végződhet az eset. De remélem nem kerül sor ilyesmire, nem szívesen alkalmaznék erőszakot önökkel szemben, ne kényszerítsenek ilyesmire.

Last edited by Chris; 08-02-2007 at 06:50..
  #1450  
Old 08-02-2007, 07:48
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hyas fordítja:
- Szeretnék önnel négyszemközt beszélni. Lenne erre lehetőség?
A gróf elgondolkodik, majd válaszol:
- Rendben, de a tanácsadóm jelen lesz a megbeszélésen. Ha ez így megfelel, kérem kövessen - mondja, azzal az egyik oldalsó ajtóhoz lép, és bemegy rajta.
Az úrnővel (hogy legyen aki fordít) követjük a grófot.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu