Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-30-2008, 13:32
gambrius gambrius is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default anarch csoport

sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
Sponsored Links
  #2  
Old 12-30-2008, 13:41
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
Ennek a csoportnak pont ez a lényege. Ha nem szeretnéd, hogy ilyesmi előforduljon, akkor próbálkozz a normállal, ott szinte biztos, hogy nem fog ilyesmi előfordulni. Ha anarchban el szeretnéd kerülni a hasonló eseteket, regelj SOK országot és játsz napi 24 órában... Biztos sikered lesz

u.i.: ugye ez csak valami elkésett áprilisi tréfa?
  #3  
Old 12-30-2008, 13:51
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
Az ANARCHISTA csoportokban nem szabálytalan az,ha összefogsz másokkal. Egyébként ismerve a mentalitást,nem sűrűn csinálnak olyat az anarchosok,hogy pusztán poénból rászállnak valakire az összes környékbeli országukkal,kivéve ha Jupiról van szó.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #4  
Old 12-30-2008, 15:24
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!
köszi

Anarchba regisztrálni is lehet. és Y-ban állítom, legalább a fele nem átrakott, hanem direkt oda regisztrált. (valószinűleg ezzel is csúnyán alábecsültem a számot...)
Ott (ahogy már előttem is mondták) nem tisztességtelen, hogy több országgal akcióznak ellened. Az, hogy más él a legális és adott jogával, hogy több országgal próbál szerencsét, az nem az ő "szemétsége".

"kivéve ha Jupiról van szó."

Amúgy meg Jupi, lévén relatíve többfelé figyel talán az egyik, aki nagy eséllyel sose cselekszik ok nélkül.
  #5  
Old 12-30-2008, 16:57
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kics View Post
"kivéve ha Jupiról van szó."

Amúgy meg Jupi, lévén relatíve többfelé figyel talán az egyik, aki nagy eséllyel sose cselekszik ok nélkül.
Pont ez az, többfelé figyel, aztán véletlenül mást rombol porig
  #6  
Old 12-30-2008, 18:03
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
nagyon rosszul tudod, nem csak azok vannak ott, akiket átraktak, pl. sok országot oda is regelünk

Jupi először ír, utána meg ha nem lusta cselekszik.... nem állja meg a helyét az amit most Tsobi írt. legalábbis szerintem
  #7  
Old 12-30-2008, 19:27
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
Nah mint az egyik legregebbi anarchos ezt en is velemenyezem:
halvany lila gozod sincs arrol mit jelent az anarchista csoport mint ahogy a jatekrol is erdekes felfogasod van.
anarchista csoportba nem feltetlenul a csalok es multisok kerulnek.. az hogy Atti normal csoportbol athelyezi a szabalyszegoket mas kerdes.
anarchista csoport lenyege tobb orszaggal tortenmo oszetett, celtudatos jatek.. ha mar megtanultal egy orszaggal jatsznai mindne fajjal es ismered a jatek szabalyait akkor erdemes elkezdeni a anarchista csoportot.
Anarchista csoportban nincsenek csalok mivel a tobb orszaggal torteno jatek, egymassal torteno oszefogas (akar 100 jatekos 1 ellen megengedett). Hogy megerts konnyu egyetlen orszagra figyelni ha a jatekot igazan ismmered, konnyu 1 orszagbol a maximumot kihozni ha 1Aban egy eros kalnba vagy az alsobb siznteken egy jo szovibe kerultel, de probalj meg 50-100 orszagoit iranyitani, fejben tartani azt mikor melyikel tamadsz.... osszetartani a birodalmat ugy hogy mondjuk masik 10 jatekos ellen harcolsz... talan itt kezdodik az igazi anarchos tudas..
8 eve jatszom , es a tapasztalatom az hogy a normal csoporttol elteroen sokkal tisztessegesebbek a jatekosok, jobb a hangulat, es mellesleg az anarchosok jatektudasa is altalaban sokkal nagyobb mint egy atlagos normal jatekose persze vannak kivetelek
az anarchista csoport azt jelenti hogy megtanbulj minden fajjal egyforma jol jatszani, egyes teruleteken ne kelljen szmolgatni hanem fejbol tudd mibol mennnyit kell epiteni.. ha radmegy 10 jatekos 50 orszaggal helyt tudj allni es ne ovodaskent fuled-farkad behuzva szaladj anyuzi szoknyaja melle,. hogy csunya bacsik nekem jottek sok orszaggal nekem pedig csak 1 van..
mindnekinek adottak a feltetelek hogy tobb orszagot inditson, mindnekinek adottak a feltetelek hogy osszafogjon masokkal mivel az anarch szabalyai ezt megengedik..
meguntam mar hogy a normal csoportbol atrakott egy ket elit jatekos allandoan nyavajog mert jol elcsalapaljak...
anarchban nem az szmait jonak aki 1-2 orszaggal jatszik hanem az aki kepes 50-100 es ennel si tobb orszagot keves ido alatt felepiteni es iranyitani ugy hogy lehetoleg atlassa azt amit csinal. es a pillanat toredeke alatt tyudjon donteni mikor egy 50-50 orszag elleni csataban helyt kell allni,..
de ezt a normalosok konnyunek tartjak...
Jupi
The Following 7 Users Say Thank You to Jupi For This Useful Post:
  #8  
Old 12-30-2008, 19:33
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

csak az iden kb 210 orszagot regiosztraltam anarchista csoportba sajat reszre es kb 30-40et vipert, egyetlen athelyezett orszgaom van a kb 400-410-bol.
ja es anarchista csoport eleg szines es valtozatos.. nem hiaba torte annyit atti a fejet a fejleszteseken
ott a Verdij illetve Fejvadasz cim megszerzese,. ez mondjuk lehet egy egyszerubb cel.
egy nagyobb cel pld engem szetutni vagy egy sizntet elfoglalni
normal jateknak is megvannak a nehezsegei meg szepsegei, anarchista csoportnak is..
de annyit elmodnhatok az elmult 8 evi jatek tapasztalatai alapjan,. anarchista csoportba ha nagy eredmenyt akarsz elerni rengeteg ido es erofeszites szukseges es foleg meg kell tanulni nagyon rovid ido alatt nagyon sok orszaggal jatsznai ami higyjetek el nem is annyira konnyu...

jupi
The Following 2 Users Say Thank You to Jupi For This Useful Post:
  #9  
Old 12-30-2008, 21:01
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Teljesen jól beszél Jupi, tanulj tőle.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #10  
Old 12-30-2008, 21:36
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Teljesen jól beszél Jupi, tanulj tőle.
Sztem nem teljesen... azzal pl. nem tudok egyet érteni, hogy egy sok országgal rendelkező anarchos, nekiáll csak úgy, egy 1 vagy 2 országos emberkét szándékosan tönkretenni, valóban anarchban nem a haszonszerzés a cél, de ne már attól érezze magát kiemelkedőnek, mert szétkap egy olyan orit, ami mellet nem áll 50 másik...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis segitség az-Anarch Piacra Alucard Segítség az Anarchista csoporthoz 142 01-13-2008 12:42
244391 ANARCH 2 [SZ] SenKi_Császár_ördögei 145.321 Tibi22_SKCS Országlisták 4 01-01-2008 14:33
Anarch mint Normál spok Elvetett javaslatok 20 11-06-2006 12:51
Összekapcsolás, Szétkapcsolás, Anarch, VIP Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 6 06-25-2006 12:25
Anarch Never Elvetett javaslatok 1 06-12-2006 10:17


All times are GMT +1. The time now is 09:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu