Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 06-13-2007, 21:36
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tessék megtanulni használni a fórumot.

1, Ez egy MÁR MEGVALÓSULT téma, így mint olyan, nem fog ismételten megvalósulni. Amíg nem volt a megvalósultak között, addig sem arról szólt, amire használod. Mindenesetre értelemszerűen nem fogsz érdemi választ kapni egy olyan témában, ami már egyszer megvalósult, és mint ilyen, további teendő nincs vele.

2, A román játék support címe: support@cuceritor.ro, ez a román játék címlapján megtalálható, ha nem tudnád fejből, vagy elfelejtetted volna, hogy hol kell keresni.

3, A Hódító support címe: support@hodito.hu, ez a Hódító címlapján megtalálható, ha nem tudnád fejből, vagy elfelejtetted volna, hogy hol kell keresni.

4, Ha egy adott téma érdekel, akkor célszerű használni a keresőt itt a fórumon, a 100ezer beírás között lehet, hogy már volt róla szó, és akkor nem kell újra és újra leírni azt, ami már terítékre került.

Kérlek, hogy ezeket a jövőben vedd figyelembe, hiszen csak így lehet a fórum mindenki hasznára. Köszönöm megértésed.
Elnézést, ezt valóban nem vettem figyelembe. A fórum témája a "Tud-e bárki bármi hibáról" volt, és nem vettem észre hogy megvalósult. Legközelebb jobban figyelek. És remélem hogy a supporttól kapok érdemi választ a felvetett kérdsekre
Reply With Quote
Sponsored Links
  #342  
Old 09-02-2007, 16:40
---<[madár]>--- ---<[madár]>--- is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Miskolc
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 93%
Exclamation hibajelzés az arénában

Egy újabb apró kis hibával szeretnék javítani a játékon. Lehet ez egy picit off, de a hibajelzésben nem tudtam új témát nyitni,ezért írok inkább ide.

Szóval, tegnap előtt ugyebár sikeresen véget ért az előző aréna. Jelentkeztem a mostanira is, beléptem és azt tapasztaltam, h. azok a játékosok akik szintén benne voltak az előző arénában és sikeresen tudtam róluk készíteni ép.listát, azoknak a pontok menüben újra megjelent a kis kék függőleges vonal, melyre ráklick-elve előjött a korábbi fordulóban készített épület lista előjött megint.

Hiba kijavításába nem nagyon mennék bele, m. nem akarok hülyeségeket írni ezért inkább csak jelzem.
__________________
"Qui habet tempus, habet vitam / Aki időt nyer, életet nyer."
Reply With Quote
  #343  
Old 09-03-2007, 01:20
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by ---<[madár]>--- View Post
Egy újabb apró kis hibával szeretnék javítani a játékon. Lehet ez egy picit off, de a hibajelzésben nem tudtam új témát nyitni,ezért írok inkább ide.

Szóval, tegnap előtt ugyebár sikeresen véget ért az előző aréna. Jelentkeztem a mostanira is, beléptem és azt tapasztaltam, h. azok a játékosok akik szintén benne voltak az előző arénában és sikeresen tudtam róluk készíteni ép.listát, azoknak a pontok menüben újra megjelent a kis kék függőleges vonal, melyre ráklick-elve előjött a korábbi fordulóban készített épület lista előjött megint.

Hiba kijavításába nem nagyon mennék bele, m. nem akarok hülyeségeket írni ezért inkább csak jelzem.
Úgy emlékszem régebben is így volt sőt még a régi faj és személyiség is ott van,ha jól emlékszem,de erre van egy megoldás:
-Fogod és készítesz egy új éplistet+gömböt és akkor azt fogod látni
Reply With Quote
  #344  
Old 09-03-2007, 08:26
---<[madár]>--- ---<[madár]>--- is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Miskolc
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Úgy emlékszem régebben is így volt sőt még a régi faj és személyiség is ott van,ha jól emlékszem,de erre van egy megoldás:
-Fogod és készítesz egy új éplistet+gömböt és akkor azt fogod látni
Tudom, tudom, de akkor is zavaró egy picit. Főleg ha a javításra fordított időt és a játékélmény fokozásának arányát vesszük figyelembe. Csak egy apró javítás szerintem!
__________________
"Qui habet tempus, habet vitam / Aki időt nyer, életet nyer."
Reply With Quote
  #345  
Old 09-10-2007, 09:32
SLady SLady is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sorry de nem tudom melyik fórumba kérdezzek ezért ide írom:

Lett valami változás, hogyha az 1/A-ban ujraindítom az országomat akkor elveszik az addigi kék számom, vagy ez valami hiba most???
Mert úgy két perce indultam újra ott és a kék (4)-es az eltünt és a többi személyiségem sem tudom beállítani, mivel nincs rá lehetőségem
Most ez mi???
Reply With Quote
  #346  
Old 09-10-2007, 12:19
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by SLady View Post
Sorry de nem tudom melyik fórumba kérdezzek ezért ide írom:

Lett valami változás, hogyha az 1/A-ban ujraindítom az országomat akkor elveszik az addigi kék számom, vagy ez valami hiba most???
Mert úgy két perce indultam újra ott és a kék (4)-es az eltünt és a többi személyiségem sem tudom beállítani, mivel nincs rá lehetőségem
Most ez mi???
egyedi problémával supportra írj sztem. Ha itt írsz azt Ati nem szokta jó néven venni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #347  
Old 09-10-2007, 13:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Érdekes, hogy a MEGVALÓSULT JAVASLATOK témát egyre többen nézik support címnek. Nem az. Support cím: support@hodito.hu

Persze ha ezt hozzászólásnak szántad a már megvalósult, és lezárt javaslatokhoz, akkor mindez visszavonva, és mindenki boldog, örül, történni pedig nem fog semmi, hiszen ez a javaslat már megvalósult, azért van ugye a megvalósult javaslatok között.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #348  
Old 12-12-2007, 13:26
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

A feljutásnál megjelenik egy kis emlékezetető. Valami olyasmi hogy ne feledd hogy építés alatt lévő területeid elvesznek, képzés alatt lévő egységeid elvesznek blablabla... Ezt ki kéne szerintem javítani, ha már ezek a dolgok megváltoztak.
Reply With Quote
  #349  
Old 12-12-2007, 19:17
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Estét!

Amikor ma beléptem, az orimba ki volt írva, hogy 208 toli elvándorolt. Megnézem a tolihelyeket és látom, hogy van 208 szabad helyem. Megnézem a tekiket 5300 lakiteki és mivel nem írok így az sem jöhetett be, illetve a piacon sem volt. Néphiányom sem volt. Mitől lehet ez?
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #350  
Old 12-12-2007, 19:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Estét!

Amikor ma beléptem, az orimba ki volt írva, hogy 208 toli elvándorolt. Megnézem a tolihelyeket és látom, hogy van 208 szabad helyem. Megnézem a tekiket 5300 lakiteki és mivel nem írok így az sem jöhetett be, illetve a piacon sem volt. Néphiányom sem volt. Mitől lehet ez?

Katt az infó feliratra az esemény mögött, és megmondja.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu